Jump to content
GIGN Forum

Koxx


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Klau worm, tu chiiteru piesedzeejs uber chiiters lame bla mirsti, tad nu klausies!

1) es tevi nogalinasu ar savu ultra zvaigzens speeku (lasi - es ultramens bla)

2) es tevi izvarosu caur sienu ar wh (lasi cdhack)

4) bla, mna laika ir bans uz GIGN servera gan ip gan manam lieliskajam nikam par to, ka es esu dumbest ciiters, bet taa laikam arii bija, joes taa sabesijos uz tiem sukaam, kas ciitoja vinekarsi nereaali (lasi, rava caur sienu pirms vispar mani pamanija... ta nav labi ciitot... ja cito neuzkritosi), bet to banu vari atstat! biggrin.gif turpmak iesu speeleet no cita IP ar niku "dumbest ciiter 0xDEAD BEEF" he he.. biggrin.gif

5) Iedod bla atrak HL turniira demo failus, lai ar CD HACKU var paskatiities, kuri tad ir tie pro un ciik patiesam vinji ir pro! Es tev garanetju, jus skas 1/2 ar citiem spelejat un tas ir vienigais veidz, ka to atkost!

un Tu pats saproti, ka megjinajums izvairities no demo faila dosanas tiks sodiits ar NAAVI! (lasi mirsti!)

un 3) punkts ir izlaists, jo to vienkarsi nebija verts piemineet.... proti, dod demo failus un MIRSTI!

Beef wink.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_Desteny^

Ja zaudeesim,tad zaudeesim kaa issti viiri nevis 4iters un utt.! Taapec takad visi ieniidiis TNT 4itaki jo domaaa ka koxx ir 4iteriishi! Bet ir po!

Ja ieraudziis ka 4iitos tad lai BAN un viis! CLOSE THIS TOPIC! -------->>>macho<<<---------

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_THUG

eju pa tirgu kaadu peecpusdienu, tur 2 ve4injas burkaas tirgo un runaa, ka koxx baigie 4iiteri esot, nu es protams piefixeeju un pabriidinaaju TNT komandas kapteini. Acimredzot par to aatri vien uzzinaaja arii paareejie spridzeklji un tagad iet gaisaa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...