Jump to content
GIGN Forum

Koxx


macho
 Share

Recommended Posts

<`ECKO> SHIS CUP VNK SUCK

sad.gif

nabaga čīterīšiem neļaujam spēlēt sad.gif

<`ECKO> C1trons

<Desteny^> nu nezzzzzz

<`ECKO> ir no eclipse

<`ECKO> klana

<Goliats> citronu zinu kaadreiz biju vinja klanaa

un ko mēs uzzinam no šī - ka eclipse ir c1trona klans un ka tur kādreiz ir bijis Goliats - bāc kādu zvaigzni es esmu no gigna nobanojis jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eww macho tu jau izlasiiji vai ne visu? vai arii iemet aci un jau visu zini? tikai neapvainojies, bet es tevi laikam par savu elku turreshu kas kaa pro jebkur iesktoties jau visu zina!!!

<`ECKO> MES SHODIEN VINU SARUNAJAM AR VIENU NO ECLIPSE KLANA LAI SPELEE AR C1TRONA NIKU

Link to comment
Share on other sites

btw, melone un arbuuzs arii agraak bija eclipse klanaa, bet tas bija pashos pirmsaakumos, kad veel awp nebija tik liela aizture un tad melone bija labaakis snaiperis Latvijaa. cik zinu, vinhs vienreiz izaicinaaja Johnny R. awp mapee uz dueli, pox, ka melonei pings bija 100+ taapat sasita lupaataas to dzoniiti smile.gif kaarteejo reizi uzjautrinaties par maziem beerniem smile.gif btw, macho, es atcereejos, es pavisam biju aizmirsis par to TNT klanu. nez, vai shameejiem visi speeletajie nomainiijushies vai tie ir tie pashi vecie profi tikai ar jauniem nikie, bet atceros, ka shameejie agraak tieshaam labi speeleeja - puba monstri. negribeetu taadiem staaties pretii, ja jau vini var NAVI klanam izraadiit nopietnu pretestiibu, tad jau vispaar labaak uzreiz padoties smile.gif

P.S. jaatziist, ka kluudijos tanii savaa 1. postaa, man viens dzeks visu izstaastiija kaa iisteniibaa ir, tikai te to nedriikst teikt, savaadaak koxx nobanos [ups...]

Link to comment
Share on other sites

eww macho tu jau izlasiiji vai ne visu? vai arii iemet aci un jau visu zini? tikai neapvainojies, bet es tevi laikam par savu elku turreshu kas kaa pro jebkur iesktoties jau visu zina!!!

<`ECKO> MES SHODIEN VINU SARUNAJAM AR VIENU NO ECLIPSE KLANA LAI SPELEE AR C1TRONA NIKU

tātad tas ko tu gribi teikt, ka ECKO nečītoja? Vai arī ka C1trons nečītoja? Vai arī to ka ja c1trons ir no eclipses tad tas automātiski nozīmē ka viņš NEČĪTO.

Link to comment
Share on other sites

koxx ( rock-, thug, ht^, klondaika, matilde, vtk, invis, morb ) YEAH RIGHT, CHITERI smile.gif nezinu par to invis un vtk, bet paareejiem tur skills ir unreaals, taadus TNT mudakus iznestu ar aizsietaam aciim smile.gif psc, Desteny un co, palasiet kaadreiz jaunumos kaadaa forshaa lapaa, maybe ieraudziisiet paziistamus vaardus... cik noprotu, tad shitas ir viens liels joks smile.gif

jasno wink.gif 1mo reizi reedzu TNT tadu klanu wink.gif)

Link to comment
Share on other sites

skaidri zinaams ka shiem vajag ban'u esmu redzeejis vienreiz viens no viniem speeleeja cs.terrorist.la serverii totaals wh bija. mosh vins gigna cs shitaa

vini visi ir aimeri+wh tikai meigina noteelot ka nav

TNT servaku speeleeju vissulaiku (jo gign jau neregistreeti lietotaaji nevar

paspeeleet jebkuraa dienakts laikaa pilns) no klana krutie cuvaki ir desteny,

goliats, kuukuviirs, creator meybe vel rusty.

Scrate man nepatiik vins vienmeer man piesienas ka ir aim

kautgan skaidri zinaams ka nav. pareejie hmmm.. neteikshu neko

TNT rulz----------------------GIGN rulzzzzzz-----------------------------------------------

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

bljegj es saku ka ecko ne4iitoja??? smiliez.de_2428.gif es saku ka vispaar ka tas recoil visticamaak dazham labaam likaaas jo nafig vinjam vaidzeetru 4iitot? 20.gif

Skaidrs. Tu esi daunis un neko nespēj pateikt. Lūdzu vairāk šeit neraksti, tavi posti tāpat tiks dzēsti, jo tu esi idiots.

Link to comment
Share on other sites

Muahahaa! skatos ka banojat TDT, aaa un par to koxxx, njaaa domaaju ka ban vaig smiliez.de_2551.gif , jo vechi pirms iznaakshanas jau saaka mochiit caur sienaaam un peec shitaaa chata mircaa kur es un desteny un ECKO chatojaaam, vispaar bij kriminaals smiliez.de_2477.gif , psc BAN vienjiem smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

^Ali^, tas jau nav gign macho, kas tur tanii tekstaa piemineets, tas ir kaut kaads kreisais MACHO (saliidzini nikus - macho un MACHO tev liekas, ka ir viens un tas pats?) smile.gif

izlasiet tos debiilos komentus zem taa teksta, krutie chalji - disable, desperados and Crazy sarakstiijushi savas atklaasmes par teemu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tagad biskit pastastiishu par koxxx

17. koxx ( rock-, thug, ht^, klondaika, matilde, vtk, invis, morb )

visus iznjemot vtk invis morb zinu in real..

lietaa taada rock- ir rockyu domaju tur nav nekas iebilztams

ht^ , klondaika , matilde shie ir jaunie clan.g speletaji iznjemot ht^ kas tur spele ilgi

varbut esat dzirdejushi ka sestdien un sveetdien bija tornado cup (LAN) vinji speleja paarliecinoshi. uzvareja eclipse 16:12

kapec es rakstu shadu postu?

Es gribu godigu speli un negribu lai shos cilvekus nobano tikai taapeec ka vinji speelee kaa dievi

Esmu parliecinaats ka vinji buus finalmachaa

Link to comment
Share on other sites

jaa, zheel fireballl, ka tu nesaproti ironiiju, sarkasmu utt

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...