Jump to content
GIGN Forum

Problemas Ar Pc


survivor
 Share

Recommended Posts

man taabija kad es netu izsleedzu(modemu izsleedzu) kompis peec laika restarteejaas pacs no sevis!! tad uztaisiju format:c un viss okay!!! peec laika 1 gada man atkal bija probzatipa pats visu laiku resatarteejaas un kad windowsam loadings gaaja tad restarteeja un ta visu laiku un tad es uztaisju format:c . taakaa risinaajums format:c.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, tad kad man kompis vispaar taalaak par tiem baltajiem burtiem un melnaa fona taalaak negaaja un peec kaada laicinja notika automatiski restarts, tad man cietais bija kaput. ja tev veel ir garantija, tad zvani uz to kantori, kur pirki dzelzi un ved remonteet. ja beigusies, tad sauc kaut kaadu draugu, lai skataas, kas tur par stellem. es pats kaa riktiigs nuubs PC lietaas neko daudz nesaprotu, moska kaut kaads viiruss ieviesies smile.gif

P.S. DuH, kas tur tavaa cdhack bija salikts? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vai tik dzheks nebuus manu "cdhaku" noproveejis.. biggrin.gif

iisteniibaa doma nesuudiiga - jaauztaisa, lai skripts remuuvo kaadu no primaarajiem draiveriem vai sisteemas failiem devil.gif

to jau esmu izmeiginaajis sanak pirms kaada pus gada.

storijs saakas shaa....

pirms pusgada zb jau tie cheetaki bija vini tikai

bliez un bliez hedos.

ka admini pazuud no servera taa aiziet speedhacki, bliezhana caur sienu uc.

ieshaavaas praataa laba doma tolaik bija kautkaads labert wallhack

vai kautkas taads uzraxtij googlee cs hacks. pilns ar visaadiem suudiem

blja novilku to lambert. Man bija format c: progas source kods

uztaisiju progu ar taas lambert wh ikonu.

tad pameginaajaam pie drauga uz vecaa kompja.

yeah viss aiziet dators pats restarteejas un pie boot up saak

formateet c disku.

vis straadaaja nosaucu programu par lamber wh+1hitkiller.

nosaukums tizls bet programma darbiga. manaa forumaa gan bija daudz sudzuiibu par neejoshu programu kas noformateejusi vinu c diskus laugh.gif

zeel ka man vairs nava taas progas

Link to comment
Share on other sites

nu survivoram ir tjiap ta - iesledz kompi,tiek lidz windowsam un viss itka ir normali un pec apm. 10 sekundem vinjam vinjhs izsledzas[tapat ka jus nospiestu shut down pogu] - megjinajam atslegt visas progas kas tiek automatiski palaistas pie kompja ieslegshanas - nekada efekta sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hyperboy- pc vnk uztaisa shut downu.

To ka var parakstit windows es zinu bet to es darisu ja nebus citu iespeju negribas kautka pakast visu kas man pc

P.S. Kautkadus tizlus cdhackus nekacaju 4iti sucks un ja tu spele ar 4itiem tu ari suck

vari mēģināt system restore, ja nav atslēgta, varbūt palīdzēs

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi biki un neforamte:c

Ieej kompii caur safe mode.

Uztaisi Antivirusam Skanu.

Tad kad izskanu tas AV noteikti kaut ko atradiis ja nevar taa pat to suudu healot, tad tur buus iespeeja noladee specialu shim virusam cleaneru!

Nolaade to no cita kompja iekacaa disketee, ievelc maajaas. Atkal kompi atver ar safe mode, palaid nokacaato cleaneru. Tas prasiis kadas 4 stundas cleaneram, jo tie ir baigi leeni. un tad iespejams viss buus OK, ja nee tad formatteee!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...