Jump to content
GIGN Forum

Konkurs


ProgrEs1ve
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL, kā es šo topiku biju palaidis garām. Progressive varētu iedot kaut kādu troļļošanas awardu :lol:

pikaso - tu tiešām dažreiz šķieti naivs. Kurā vietā sākumā neizklausījās pēc padjobkas? Vai arī tu izlaidi to vietu, kur bija rakstīts, ka pirmā vieta dabūs 120Ls par kaut kādu roflisku stāstiņu kā skūpstīties?

Link to comment
Share on other sites

tāpat, ieinteresēja...

Ja tā nopietni padomā, dzīvnieki ir tādas pašas dzīvās radības kā mēs, tādēļ šķiet mazliet nepieņemami, ka viņus spīdzina, nogalina, audzē kažoka dēļ un sazin kā vēl izrīkojās.

Nav jau tā, ka iešu uz makdonaldu, pieķēdēšos pie letes un centīšos panākt savu taisnību, bet es varu izvēlēties izslēgt gaļu no uztura, uzturēt pozitīvu domāšanu un ienest mieru, gan savā, gan arī citu dzīvēs. Vispār, es nejūtos baigais dzīvnieku mīlis un aktīvists, bet pārņem patīkama sajūta, ja ir iespēja palīdzēt kādam, kurš pats sev nevar palīdzēt.

gaļaaaaaa

Edit: macho, vienīgais, ko es šeit pazaudēju ir 10 minūtes laika, ar mazu cerību, ka kaut kas tāds kaut kādā padomā ir iespējams. Viss būs labi. :)

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā, ka iešu uz makdonaldu, pieķēdēšos pie letes un centīšos panākt savu taisnību, bet es varu izvēlēties izslēgt gaļu no uztura, uzturēt pozitīvu domāšanu un ienest mieru, gan savā, gan arī citu dzīvēs. Vispār, es nejūtos baigais dzīvnieku mīlis un aktīvists, bet pārņem patīkama sajūta, ja ir iespēja palīdzēt kādam, kurš pats sev nevar palīdzēt.

Tu laikam nezini ko PETA dara :) Man šķiet, ka pēdējā no lietām, ko viņi dara ir palīdz dzīvniekiem. Kaut kur nesen bija publicēta info par to cik viņi izglābj/nogalina, šķeit, ka glābti tika 3% no visiem dzīvniekiem :)vei, vari gūglē apskatīties, es domāju ar pirmo linku būs pieteikami :)

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz viņu protesta akcijām. Domā viņi tērē naudu visām šīm aktivitātēm, bet patiesībā paši nogalina vairāk dzīvniekus, nekā to dara lopu kautuvēs un citur? lol, tici tam, kam Tu vēlies ticēt. ASV nav pieņemts savus kaķīšus un sunīšus aprakt piemājas dārziņā, tādēļ tie uz vecumu tiek iemidzināti, bet tas nemaina faktu, ka tūkstoši tiek adoptēti. Turklāt, liela daļa dzīvnieku tur tiek nogādāti ļoti veci vai arī smagā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...