Jump to content
GIGN Forum

Konkurs


ProgrEs1ve
 Share

Recommended Posts

Lieta tada nezinaju kur to raksti bet izdomaju ka te bus piemerota lieta jo tas itka pieder pie spama.

Un ta mes JP ( Jauniesu Padome ) Katru 3 gadu taisam konkursus kur var vinnet realu naudu / davanas un vel visu ko. Konkurs musiem ir vienkars laiks ir dots lidz 23.Septembrim , 23 jau apkoposim rezultatus bet es sarunaju taa kad es rikoju savu konkursu ar naudas balvam tiesi prieks GIGN.LV foruma jo cik zinu te uzturas lielaka dala jau pieaugusakie tapec gribetu dzirdet ari vinu domas.

Tatad par konkursu : Mums ir tikai jauzraksta mazins aprakstins par jautajumu kurs mums tika uzdods.

Pagajusais jautajums bija : Kapec Meitenes Nesaki Pirmas Viriesiem ka grib but kopa? tas bija jau sen un tur tika balva No Rigas Normundam 70 ls. bet soreiz viss ir savadak neskatoties uz krizi mums pieskira naudu dome jo viss ir saplaanots :)! tatad nav ko te daudz rakstit es ceru ka visi saprata kas un ka.

Jautajums ir Tads : Ka Pareizi Iemacities Bucoties (Musu valoda Sukties) Var ari mest bildes, bet obligati jabut uzrakstities soliem piemeram pirmais - jaiebaz mele meitenei aci un ta talak. (TAS KA PIEMERS)!

Dosu iespeju vairakiem tapec apbalvojumi bus 3 vietam

1 )

2)

3)

Pirmajai vietai Balva - 120 Ls

Otra Vieta - 60 Ls

Tresa Vieta - 20 ls

Ja kads netic ka ir tads konkurs drosi PM es varu iedot numuru galvenas Musu BOSES un tur to visu var uzzinat. Ta nav nekada najobka vai vel kaut kas.

Tapec nepalaid garam nopelnit naudu bez problemam un piepules.

Rakstam apbalvosu es pats. Ja vietas bus pa Rigu tad aizbrauksu pie katra uz majam.

ja kaut kur citur tad pec Balvas bus jabrauc uz Rigu.

Tatad Atkartoju tas viss ir jaizdara lidz 24 Datumam Ritam labak pat lidz 23 datumam vakaram jo 23 jau saksu apkopot rezultatus!

Veiksmi Jums!

GL & HF

Ar Cienu Ruslans

Edited by ProgrEs1ve
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:blink: Tavā tekstā ir tik daudz nepareiza, pretīga un mulsinoša, ka cilvēki ar vājiem nerviem droši vien, to izlasot, izdarīs pašnāvību. Mans prāts ir izvarots, paldies.

Starp citu, man tiešām būtu kauns tādam sūdam apakšā likt "Ar cieņu ...", jo, godīgi sakot, visu tekstu caurstrāvo viena vienīga necieņa pret tā lasītāju.

Link to comment
Share on other sites

:blink: Tavā tekstā ir tik daudz nepareiza, pretīga un mulsinoša, ka cilvēki ar vājiem nerviem droši vien, to izlasot, izdarīs pašnāvību. Mans prāts ir izvarots, paldies.

Starp citu, man tiešām būtu kauns tādam sūdam apakšā likt "Ar cieņu ...", jo, godīgi sakot, visu tekstu caurstrāvo viena vienīga necieņa pret tā lasītāju.

NJam tev cik skatos vienmer kaut kas nepatik tu vienmer piekasies pie kaut ka aizej jaunieti pastaiga.

Nemsi vera to ka Esmu Krievs un gandriz vispar nerunaju pa latviski reali maku tikai burtus un viss!

ja tev nepatik tad neraksti te neko, ja tu mirsti tad ej mirsti :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vismaz puika raksta pa latviski, kaut vai pats krievvalodiigais, uvazuha.

Beefs vareetu dabuut visas 3 balvas ar feiknikiem :thumbsup:

Vareetu arii piedaliities, bet nezinu kaa ar to meeli un aci buus :D

tev taa BOSE normaala? Nevar sarunaat ka es vinjai nodemonstreeju kaa tas jaadara?

Link to comment
Share on other sites

Ka Pareizi Iemacities Bucoties?!

Taka teoriju visi plus miinus zina tad atliek tikai praktizeties! to var darit da ar jebko, sakot no slotas kata un beidzot ar kaimina Jankas balto zurcinu vai pat ar pasu Janku (protams kad vins ir pievarejis otro Lielo Alu, jo tad vins klust pielavigaks) un cerot ka vins izdzivos atskiriba no zurcinas! Labs trenins, bet diezgan bistams bez iepreiksejas prakses, ir vasara pludmales, kad var gandriz katrai dzivai butnei, kas saule grozejas ar vederu uz augshu, skriet klat un apmainities ar mutes skidrumiem aizbildinoties ka sii otraa persona izkatijas pec izskalota slikonja kurs alkst pec elpinashanas no mutes mute!

Link to comment
Share on other sites

Beefs vareetu dabuut visas 3 balvas ar feiknikiem :thumbsup:

Vareetu arii piedaliities, bet nezinu kaa ar to meeli un aci buus :D

tev taa BOSE normaala? Nevar sarunaat ka es vinjai nodemonstreeju kaa tas jaadara?

BOSe ir veca nekaa tur nesanaks.

Man vaig rakstiski ;)!

Ja kadam interese ludzu rakstam

Link to comment
Share on other sites

Ja beefs piedalītos, viņš noteikti uzvarētu.

vispār jums kādreiz kāds/a ir bakstījis aci ar mēli? Manuprāt, tas ir vel intīmāks akts par sensuālu skūpstīšanos, jo ir jāuzticas šī akta veicēja apgalvojumam, ka viņš pēdējo 10 minūšu laikā nav ēdis lečo ar čilli mērci.

:mellow:

Link to comment
Share on other sites

Tatad Rezultati ir apkopoti un ir zinaamas vietas.

Labakais bija pikaso referats viss siki un interesanti aprakstiits galvenais ka viss pareizi, un cik man likas tas bija rakstiits ar vina pasu roku.

Otrais labakais bija Kiwixam man loti patika kaa viss tika aprakstiits pietruka viena teikuma kas mani parcielinatu iedot 1mo vietu, maz bija aprakstiits ko darit ar meli salidzinosi ar pikaso.

Hmm un par citiem kas man sutija to visu murgu, neviens nepatika viss tik iss un nokopets ka pipec labak vispar nebutu sutiijusi.

tatad tresa vieta paliek briiva lidz pulkstens 8:00 Rita.

Tatad kaa jau teicu

APBALVOJUMS :

1 Vieta PIKASO

2 Vieta Kiwix

3 Vieta Kamer tuksa[

Tatad Pikaso sanem 120 Ls un + 5 ls vel no manis alinam par tik labu stastijumu.

Tatad Kiwix sanem 60 Ls un 3 Ls cepumiem par otro labako stastijumu!

Tatad Tresais kurs bus sanems 20 ls + 1 ls saldejumam.

Gaidu vel Treso Vietu!

Kiwix un pikaso savus tadus dzivesvietu vardu un visu parejo man PM!

Ja neviens neko neuzrakstis tad 3vieta bus Zorgam

Edited by ProgrEs1ve
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...