Jump to content
GIGN Forum

Help...


Recommended Posts

Tatad, lieta tada, kad velos uztaisit uz sava datora divus serverus, bet manam datoram ir tikai viena ip adrese.

Mans jautajums ir sekojos.

Vai var piemeram ar http://www.nic.lv/ vai ar kadu citu palidzibu izdarit ta, lai butu sadi:

connect cs.1234.lv - vins aizkonektejas uz 1.2.3.4:27015

connect dd2.1234.lv - vins aizkonektejas uz 1.2.3.4:27016

paldies jau ieprieks.

Edited by PienaPuisis
Link to comment
Share on other sites

Nu piemeram , ir viens forums prieksh 2 spelem ar dazhadiem domeniem.

Konnektejoties no dazhadam majaslapam vinsh saglaba domen vardu attiecigi no kuras no 2 majaslapam cilveks ataca( vinsh tur skatas no kura host'a nak cilveks ).

Es neatceros ko jamekle , pec ta PHP principa musu draugs sis admins uztaisiju scriptu. Skripts meta ieksh kesh atminjas pec kada principa konnektejas cilveks un meta vinju attiecigaja serveri. Tur bija prikols ar MU serveriem.

P.S. nezinu ko jamekle google , shaubos ka kads butu uzpostojis shada veida scriptu jo musu cilveks vismaz 3-4 dienas tochna chakarejas.

Jaskatas visadi Linux modulji sakara ar redirectiem.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Konnektejoties no dazhadam majaslapam vinsh saglaba domen vardu attiecigi no kuras no 2 majaslapam cilveks ataca( vinsh tur skatas no kura host'a nak cilveks ).

Es neatceros ko jamekle , pec ta PHP principa musu draugs sis admins uztaisiju scriptu. Skripts meta ieksh kesh atminjas pec kada principa konnektejas cilveks un meta vinju attiecigaja serveri. Tur bija prikols ar MU serveriem.

P.S. nezinu ko jamekle google , shaubos ka kads butu uzpostojis shada veida scriptu jo musu cilveks vismaz 3-4 dienas tochna chakarejas.

Jaskatas visadi Linux modulji sakara ar redirectiem.

NĒĒ NAV IESPĒJAMS!

šis jau ir izrunats cik reizes, worms atbildeja (jo man radās līdzīga ideja) un teica ka tā nevar...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...