Jump to content
GIGN Forum

Mājaslapu Kodēšana Un To Scripti


kas tad2
 Share

Recommended Posts

Tākā aizej pasēd uz poda ar saviem gudrajiem nekur nederīgajiem tektiem.Un ja vēl tev nedalec,tad ieteiktu aiziet pamācīties skolā.Izskatās,ka tu nezini nemaz kas tā tāda skola ir.

...

Tak izbanojiet šito pāraugušo bēbi..

Link to comment
Share on other sites

Es savos 27 gados iemācīšu tev tavos 22 gados cienīt vecākus cilvēkus.Perdelis sīkais atradies te, dirš beztolkā kautko.Tev es neprasīju šeit postot,ja neko tu nerubī,tad neposto.Ja kādas pretenzījas pret mani,tad lūdzu raksti pm un sarunāsim kur tikties un izrunāsim tavas problēmas kas tev nepatīk,nevis šeit internetā mētā lielo varoni.Tādi mutes brūķētāji kā tu tiek ātri vien pāraudzināti.

P.S. Varat taisīt topiku ciet,visu ko gribēju esmu noskaidrojis.

Link to comment
Share on other sites

Es cienu vecākus cilvēkus, bet debīlus gan nē.

Ak jā, šajā forumā ir bijuši apmēram 4 cilvēki, kas akūti ir vēlējušies mani satikt. Pēc adreses nosaukšanas neviens nav atbraucis/atnācis, tā kā man nav nekāda pamata domāt, ka kāds pāraudzis priduraks, kurš, acīmredzami, intelekta ziņā ir zem vidējā GIGN lietotāja, to izdarīs.

P.S. Paldies, ka pacenties pēdējā postā ar gramatiku, bet kļūdas tāpat diezgan daudz :)

Adios, mans lielais draugs!

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ak jā, šajā forumā ir bijuši apmēram 4 cilvēki, kas akūti ir vēlējušies mani satikt. Pēc adreses nosaukšanas neviens nav atbraucis/atnācis, tā kā man nav nekāda pamata domāt, ka kāds pāraudzis priduraks, kurš acīmredzami intelekta ziņā ir zem vidējā GIGN lietotāja, to izdarīs.

P.S. Paldies, ka pacenties pēdējā postā ar gramatiku, bet kļūdas tāpat diezgan daudz :)

Adios, mans lielais draugs!

D,smiekls nāk par tādiem kā tu,man piss kur tu dzīvo,neēsi tu bandīts nekāds,ka no tevis visi te baidīsies.Neēsi laikam izjutis meža svaigo smaržu.Un kurš teica,ka es kur iešu,izvelc savu resno dirsu no savas kūts kur dzīvo un pats vienreiz atnāc,nevis sēd toletē un gaidi kautko.Bled ka gribētu tev izsist visas tavas smadzenes no tā stulbā paura.Terminators atradies bled.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...