Jump to content
GIGN Forum

Kur Var Nopirkt Cs 1.6 Ar Streamu?


mixers
 Share

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

un kaa paliek ar veco labo latgaliiti? vai es arii esmu atpalicis no dziives un tur vairs "nekas taads" nenotiek ?

Link to comment
Share on other sites

striims wink.gif

vel ir tada vieta, kur chist jabut (ja nav tad zaban.gif ), to sauc kautkads datoru centrs sazinkuraa tur staavaaa, karoch pusliidz baaze speelju datorinstituuta piektajaa vai taml stavaa aiz teikas... pirms alfas PSC new_silly.gif

veel vislaiku bija TOPO CENTRAA uz barona

Edited by taps
Link to comment
Share on other sites

Esmu jau iepriekš te bļāustījies, varu pārdot steam accountus CS 1.6 , CS:CZ . Cena 5Ls. Ja liekas kas te par baigo krāpšanu apprasaties netgames tur esmu kādus +-20 accountus pārdevis. Pašlaik uzreiz man ir 4tri ko varu uzreiz nopārdot.

Link to comment
Share on other sites

es ar to acc (akontu) vareshu speeleet: half life, oposing force, ag mod, TFC, un citos modos ??? es vareeshu ar to akontu speeleet ? ja taa es peerku!! aa un kada man garantija ka naakoshaa diena tur buus kaut kas sachakarets?? aa tur var paroli pamainiit??/? ja ta es 100% nopirkshu mans draugs arii laikam pirks taakaa atbildi uz maniem juataajumiem un tad varesim sarunaat kaa un kur es tev samaaksatu un tu man acc pasniektu cool2.gifcool2.gif

Edited by arturszaa
Link to comment
Share on other sites

es ar to acc (akontu) vareshu speeleet: half life, oposing force, ag mod, TFC, un citos modos ??? es vareeshu ar to akontu speeleet ?

Ja tu man prasi, tad varēsi spēlēt

CS 1.6, CS:CZ un CS:CZ Deleted scenes.

Laikam kamēr rakstīju šo atbildi radās papildus jautājumi.

Visvienkāršākais un ātrākais veids kā dabūt to account ir uzskaitīt tos 5Ls man uz Hanza Bankas konta(to var izdarīt no jebkuras bankas vai internetbankas) to naudiņum un es tev pa email aizsūtīšu to username un password. Vari man arī Rīgā rokās atdot to naudu, bet es toch uz nekādiem datorsaloniem nebraukšu un nevienu nemeklēšu. Nu tie account nav ne lauzti ne zagti ne arī kādā 'hackeriskā' veidā iegūti smile.gif . Pats viņus reģistrēju ar CD-Key. Tikai atceries ka lietojot 'palīgprogrammas' VAC2 tevi var nobanot no visiem steam serveriem.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

a no half life modiem varees kaut ko speelet???? CS 1.6 nav lielas jeegas jo cs 1.6 serveru un pilns cz nu to varet uzraut nu bet kaa tad ir ar tiem Hl modiem???

eu no kachaa sho tikai 38 mb! kad instalesi ja metiis erorus tad spied ignore kad iejiesi iekshaa tad pameegini vai internet serveros iejiet ja var tad es peerku

njaa kad es sho rakstiju tu jau biji citu uzraxtijis smile.gif

plz pameegini ja vares(speelet interneta serveros (steam)) tad buusi klluvis pa 5 ls bagaataaks naughty.gif

aa cs ar cz kopaa tur buus???

Edited by arturszaa
Link to comment
Share on other sites

man kompis nevilkt sad.gif man celeron 2.2 ghz ram 256 video radeon 9200 vivo game buster. nu bet es gribu tagat dabuut hlaf life steam (cs steam)

es muterei realu kompi gribu izprasiit pentium 4 3.6ghz ram 1 gb hdd vismaz 200 gb

un kaut kaadu krutu video karti kura atbilstu kompim

Edited by arturszaa
Link to comment
Share on other sites

es muterei realu kompi gribu izprasiit pentium 4 3.6ghz ram 1 gb hdd vismaz 200 gb

un kaut kaadu krutu video karti kura atbilstu kompim

lūzers cool2.gif

athlon 64 ir gan ātrāki (un jo sevishki speelees), gan lētāki, gan tērē mazāk elektr

ibas, līdz ar to stabilāki, gan mātesplates tiem lētākas.

a ja tev tiešām būtu MOZG, tad tu vispar panjemtu Semproninju (tik pat atrs reali cik tas P4 suuds, tikai REIZES lētāks un caurmērā labāks) un ietaupīto naudu ieliktu kautkādā 7800GT 4.gifD sweet.

rezultaataa tev kompis buutu vienk daudz daudz atraks un tik pat dargs ka tas P4 3.6 kaka. atceries, procesors nav galvenais, kapec tad pirkt tadu suudu, turkl vel tik dargu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...