Jump to content
GIGN Forum

Monitors


jonathan
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, ka nesen saakaas kjibele ar monitoru. Kad kaadu laiku kompi neaiztiek tad monitor goes to fucking sleep mode! Tas jau viss ir normaali, bet kad es pakustinu peli vai pofig ko piespiezhu, lai vinjsh atdziivotos tad vinjsh iedegas uz kaadaam 3-5 sekundeem un izdziest atkal. Taa man jaturpina dariit, kameer vinju uzdabuuju pie dziiviibas atkal (reizes 10). Tachu shodien jau vispaar shirmis veras ciet. Monitors praktiski pat neiedegaas paspeeju tik saskatiit ka nav kaut kaads input signaals, un, ka current settings ir taads un taads un recommended ir taads un taads (abi bija vienaadi uz vienaadiem herciem). Tagad Taads mazliet vinjlnojosh ekraans ir.

Ir kaadas idejas vai risinaajumi, ko es vareetu meegjinaat dariit?

:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu, man tieši tā pati problēma. Jāslēdz iekšā/ārā līdz aiziet :D parasti uzlieku muzonu un spiežu :D

Karo4i es viņu biju izjaucis, bet man tur viss salodēts un es neko nevaru paspraust :D Man plakanais ekrāns :D

Kāds var pateikt, kas par hunnu :D

Link to comment
Share on other sites

Man ari tada problema bija! vairakas reizes! Kad nomainiju videokarti uz jaunu! restarteju video kartes biousu un aizgaja (uz mates plates ari restarteju) ta visa fiicha saistita ar videokarti! vel varetu but slikts kontakts videokartes ar matespalti jo no videokartes dod impulsu uz monitoru :) karoche sakot - var but daudz iemeslu :) bet atbalstas uz videokarti!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...