Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Cs:s Pub


INS3RT
 Share

Recommended Posts

Sveicināti godātie GIGN admini!

1.Vecums - Tātad man ir 16 gadu!

2.Nodarbošanās - Nodarbojos ar Basketbolu kas man tik ļoti iet pie sirds! , Mans hobijs ir Datori un CSS!

3.Pieredze CS/CSS/TF2 - CS 1.6 [ 1gads ] CSS [ 3gadi ] TF2 [6mēneši]

4.Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? - 1 # Palīdzēšu ar darbu WEB māku rīkoties ar PhotoShop (tas būtu tas mazākais) 2 # Ievedīšu kārtību GIGN:Main serveri , GAG,KICK,BAN,SLAP,SLAY | Došhu piemēru! ''Čhalis dīvains sarauj 4hs viena rounda'' ko daru es? Vispirms ieeju SPEC , apskatu cilvēku! , ja tiešam liekas divains skatu kamer ieraugu WH jeb AIM! | Ja kads Camp in Base , 1reizi slap (ja viņš neizkustas un neko nedara camp talak iedodu otreiz slap! , ja tad nekas nenotiek slay!) | Apmeklēšu forumu un Palīdzēšu jebkā kā varēšu!

5.Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros - Visa diena pajiet man pie CS:S (16h) Dažreiz mazāk , bet tgd paliek auksts un sēžu māja! , protams ja kāds uzraxta skype , ieeju un apčolēju viņu! būšu aktīvākais no adminiem!

6.Linki uz spēlētaju statu - Nu es apmeklēju tikai GIGN un Bagem.lv , nu linku patreiz neiedošu bet varat TEST

7.OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī - INS3RT[LV]

________________

Atvainojos kad lietoju MAT! , un pazīstu te dažus Adminus! [c0l.-,Gucci]

Ar cieņu INS3RT :thumbsup:

Edited by INS3RT
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka mani zini, nenozīmē, ka došu Tev rec. Un jā, es nedošu. Pusstundu serverī bļauj par skillotu spēlētāju, kad pasaku, lai paklusē, Tu nereaģē, bet turpini bļaut. Tas čalis kontru šāva jau tad, kad Tu vēl tikai biksēs kakāji.

Interesanti, būsi aktīvākais no adminiem, bet Tevi serverī kādas 3x esmu redzējusi tikai :/

+ ja es ielieku hedā vismaz 4iem playeriem, nenozīmē, ka man uzreiz ir aims/wh, ko Tu censtos saskatīt. Poļubomu beigās nobanotu par wh, jo es taču tajā un tajā raundā salaidu hedā 4 pleijeriem. Pat es mēdzu nošaut galvā vairāk par četriem spēlētājiem vienā raundā, nemaz nerunājiet par skilleriem.

un stipri apšaubu Tavas 16h ingeimā.

Link to comment
Share on other sites

Apšaubi ja? - Es sēžu skype 24/7 , Tu man uzraxtitu jebkura laika es atbildētu! , un par tiem 4 geimeriem , es njemu ka piemeru! , un es neliktu uzreiz banu! , teicu skatitu ja viss ok tad ok!

Tas vecis kas speleja , varbut viņam bbija skill , bet speleja jocīgi bet nu labi atvaino!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...