Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Acc Cs;s Serveri


Nikns
 Share

Recommended Posts

Tatad esmu Salvis. Game Nick Niknais

24 gadi

Stradaju; brivaja laika kapaju cs

Cs speleju jau no 1.5 laikiem apmeram tas butu kadi 8 gadi.

Skatos ka ir jau paradijushies daudz jauni admini bet tomer ir brizi kad vini ir vajadzigi. Chiterus atpazistu diezgan labi.

Laiks nenoteikts, ka jau mineju speleju brivaja laika.

sheit mani stati

http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...&player=705

Ar cienju By Niknais

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka pagaidām ir samērā pietiekoši admini. Papildus tam Tu nēesi reportējis nevienu čīteri, kas ļoti samazina tavas iespējas tikt pie admin tiesībām. Un es arī neredzu nevienu adminu, kas tevi varētu rekomendēt. Uuun tev nav reģistrēts niks.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Neiked, nedosim vairs nevienam tiesības, 5 admini esam, čillojam tālāk. :/ Protams, tikko ir izcepti trīs jauni admini, es saprotu, ka nekur nav jāsteidzas.

Es tomēr esmu par Nikno, man skaipā nav citas sarakstes ar viņu kā tikai "serverī čīto", "aimeris", "atnāc izbano". čalis arī normāls, labi bliež un stuff, man reportējot, liekas, ka nekur nav kļūdījies. Turklāt viņš ir samazinājis savu verbālo caureju, tu zini par ko runāju.

un vēl, tagad vasara beigusies, visiem būs jāmočī pa skolu, uz studijām utt, un nebūsim mēs vairs tik daudz onlainā un stuff.

Link to comment
Share on other sites

Nu itka jau neko sliktu pateikt par Tevi nevar, itka spele normali, online time arii diezgan sakarigs,galva uz pleciem ir..

Nu ja vienigi kaa Nak3D teica par reportesanu,jo neviens isti jau nevar zinat, spesi atpaziit chiteri no skilota speletaja vai nee.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr esmu par Nikno, man skaipā nav citas sarakstes ar viņu kā tikai "serverī čīto", "aimeris", "atnāc izbano". čalis arī normāls, labi bliež un stuff, man reportējot, liekas, ka nekur nav kļūdījies. Turklāt viņš ir samazinājis savu verbālo caureju, tu zini par ko runāju.

un vēl, tagad vasara beigusies, visiem būs jāmočī pa skolu, uz studijām utt, un nebūsim mēs vairs tik daudz onlainā un stuff.

Tu esi pilnīgi pārliecināta, ka viņš nekļūdās vai tomēr tev tikai tā liekas?

Tu vari likt galvu ķīlā, ka viņš nesataisīs sūdus?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tu vari likt galvu ķīlā, ka viņš nesataisīs sūdus?

Viņš bija viens no ikvakara cilvēkiem css.gign.lv pirmsākumos, kad vakaros tikai savācās cilvēki, kas uzrambāja! Man ar viņš regulāri spamo uz skype par čīteriem u.t.t.! Domāju, ka gign būs tikai ieguvējs, jo cik nu man ir sanācis darīšana ar viņa reportiem - kļūdu ir bijis maz, lai neteiktu nemaz! Vienīgais, ko ceru, ka viņš nav tik karstgalvīgs, lai sataisītu sūdus un uz emociju pamata kādu izbanotu... bet to jau var pārbaudīt tikai vienā veidā :) Anyway - no manis tikai ieteikums - gign CS:S serveris tikai iegūs! :thumbsup:

P.S.

Adminčatu ar lieto reportējot čīterus, taka vienīgā vieta, kur viņš nereportēja (līdz šim) čīterus ir forums :)

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...