Jump to content
GIGN Forum

Gulbis


macho
 Share

Recommended Posts

Tas čehs galīgi nav peļams. Kā jau jaunais, spēlē nestabili, bet var izšaut. Garš un labi servē, tāpēc paredzu diez gan ātru un agresīvu spēli. Neesmu paskatījies, vai būs video tiešraide, bet noteikti būtu interesanti paskatīties, kā iesāks jauno sezonu.

Un spēle sāksies tikai rīt no rīta. Paskatījos bukmeikerus - uz Ernestu 1.45, tā kā pamatoti saku, ka tas čehs nav ar pliku roku ņemams.

Veiksmīgi!

Link to comment
Share on other sites

Gan jau būs ok, ticu, ka paņems + diezgan vieglā spēlē.. gan jau tas čehs būs ļoti uztraucies, ka jau tik tālu ir ticis :)

+ Cik esmu lasījis, tad Gulbim šogad ir jauns mērķis - TOP8, līdz ar to nevajadzētu ķert zaudējumus pret krietni vājākiem tenisistiem :) GL 4 Gulbis!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, Austrālija jau pēc dažām minūtēm. Naudas balvu fonds jau 40 miljoni. Kādas prognozes šim gadam?

Ernestam rīt no rīta pirmā kārta pret vietējo talantu. Domāju, ka 3 seti ir priekšrocība, jo izturība noteikti labāka ir mūsējam, par spīti Gulbim tik ļoti nīstajiem apstākļiem. Šogad gan sola mazāku karstumu, bet nu mitrums tāpat virs Eiropas komforta normas. Tāpat kā ierakstu augstāk redzamais čehs, arī austrālietis spēli pielāgo servei. Mans novērojums, ka ar lielajiem servētajiem mūsējam iet sūdīgi. Atmiņā vien zaudējumi pret Isneru, Raoniču, laikam arī Andersonu, un pirms pāris dienām arī čehu. Lai rīts mūsējam izdevies!

Kopumā Austrāliju nemaz nespēju prognozēt, jo neesmu sekojis līdzi notikumiem starpsezonā un te allaž bijuši pārsteigumi un fiasko. Favorīts jau nemainīgi Džokers, taču ar muti vaļā nepaliktu arī, ja Raoničs paņemtu visu turnīru un 3 citronus. Kā jau kopš pamatskolas, mans favorīts ir vecais buks ar jaunām plaušām - Fedža, kas sezonu sācis ar 1000 uzvaru sasniegšanu un mazā turnīra titulu.

Negulētām naktīm nopirku pa 5 eur eurosporta piedāvājumu uz mēnesi. Visi video korti, laba kvalitāte. Pagājušos turnīros arī esmu ņēmis un nav pievīlis.

Game, set, match. Gulbis.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Šodien spēle :)

Drīz jau būs sākums, spēli pabeigs sievietes, šobrīd rit otrais sets, tad nāks Gulbis uz kortu :) GO GO!

EDIT: ja kādam interesē, šeit links: http://cdn.livetv.sx/webplayer2.php?t=sawlive&c=brakharlun〈=ru&eid=284200&lid=240144&ci=226&si=4

bļin, pakāsa savu pirmo servi :(

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...