Jump to content
GIGN Forum

Jautajums!


Recommended Posts

Es itka pieliku sevi par admin taja test.amxbans.de

BET VIENALGA NEESU ADMINS SAVA SERVERII!!!! :@

Ev nu cmon luudzu help!!!

Kas jums zheel paliidzeet pats esmu riktiigi nokaitinaats mekleeju pa visu netu un nekaa :(

Edited by Futile
Link to comment
Share on other sites

rofl kāda kļūda?

viņš takš galīgs idiots, liek amxbanus kautgan lapas nav!

tu vispār zini kam amxbani domāti? lai vieglāk banot/izmantot citas ekstras + lai mājaslapā varētu banus apskatīties un konfigurēt visu nepieciešamo saistībā ar baniem

cik zinu test.amxbans.de = Demo versija/Piemērs kurā vari palietot/iemācīties kā pareizi mājaslapā visu darīt u.t

ja tev nav mājaslapas tad aizmirsti par amxbaniem

Link to comment
Share on other sites

jā, kad es tur tulkoju web pusi un plugina(plugina pusi noslinkoju un netulkoju), tad tur bija tikai steamed, un pret to stingri attiecās. Bet ir arī non-steam edition. Šeit http://dproto.com/ - var nedaudz zemāk ieraudzīt: ! You can download AmxBans 6.0.0 NoSteam edition (GmAMXBans 1.2) here . Kur var it kā novilkt 6.0.0 nosteam versiju. Pats neesmu pārbaudījis, bet projektā viens čalis uz citas kastes ir palaidis un iet griesdamies, bet darbojas uz CZ un tur spēlētāji vēl banoti nav, bet admini iet 100%, tāpēc nemācēšu teikt, kā un ko viņš tur īsti ir licis, bet rakstās 6.0.1 version.

Link to comment
Share on other sites

Am nu es nez vai ko nepareizi daru,bet šis amxbans man nezkapēc negrib iet,respektīvi nepievienojas serveris klāt.Itkā visur visu salieku ko vaig,bet ņefiga neiet.Ņemot no amxbans.net tur ieinstalējot serveris pievienojas,bet njā tur tikai steam der.Varat pastāstīt,kas kur jāmaina vai jādara,lai serveris pievienotos baniem?

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad tiem nosteam amxbaniem bija vajadzīga 1.8.2, kurš tur ir kaut kādā snapšot versijā, nesaprotu, ko īsti tas nozīmē, bet te var vairāk info palasīt, paskatīties- http://www.amxmodx.org/snapshots.php .

Bet cik zinu, tad 6.0.1, kas vēl nav nonsteam, var izmantot arī 1.8.1 versiju, bet strādā tikai steamed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...