Jump to content
GIGN Forum

Acc Forest


ForesT
 Share

Recommended Posts

Sveicinati.

Nu tatad mani sauc Aivis, esmu 20 gadus jauns. Tiko pabeidzu Rigas Tehnisko koledzu, tagad esmu darba meklejumos :D

Sourci ipashi ilgi nespeleju, varbut kads pus gads jau bus,chiterus atpazistu labi, kaa nekaa 1.6 ir bijusi ilga pieredze admina darba.. (nejau gign serveros)

Serveri visbiezak uzturos no ritiem un veelu vakaraa, kad arii chiteru ir taa vairak.. Ik pa laikam reporteju arii foruma chitotajus, bet parsvara tos nododu c0l.- pa skaypu.

Nu visvairak butu vajadzigas ban tiesibas, lai uzturetu serveri kartiba no chiteru uzbrukumiem, slap/slay lai iekustinatu kemperus un misijas nepilditajus, protams ari noderetu kick

Rekomendet mani var c0l.-, arii Spec _Alfa, nu ganjau veel kads atradisies, kas kko pateiks :D

Nu tas arii apmeram butu viss, ko es par sevi varu pastastit..

Mani stati http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...amp;player=5353

Registrets niks ir..

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

rekomendēšu tīri tā iemesla dēļ, ka dienā man skaipā tiešām reportē vairākus čīterus, sēž ar mani specos un palīdz vērot čīterus. + viss itkā ir, 50 posti, regniks, labi, uz tām 7 online time stundām, kuras pietrūkst, var pievērt acis :)

Link to comment
Share on other sites

Gaidīšu ko teiks tavi rekomendētāji.

Kaa vinjs uz tevi var atstat iespaidu, ja tu pats esi nospelejis tikai 50 min...?

Ja jau reporte daudz citerus un aktivs serveri, tad ka vel vinjs var tev rast kadu iespaidu?

Protams REC.Visam piekritu, ko c0l- teica.

Link to comment
Share on other sites

taa jau vinjam var dot, jo ar glupiibaam serverii iipashi nav izraadijies un ka ajau col izteicaas tad zinjo vinjai skype, bet tad kad esmu speleejis ar feikiem (daru to lielakaoties jo nav ausis), tad chalis ir paraadijis diezgan savus radzinjus :)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, tad Tu esi reportējis tikai acīmredzamus aimu un wh. It kā jau tas nav slikti, tas ir pat ļoti labi, bēēt man vairāk gribētos lai tiek reportēti čīteri foruma sadaļā, jo piemēram es nezinu vai Tu spēsi atšķirt.

Principā liekas, ka esi sakarīgs puisis, bet ar to tomēr ir par maz.

Daram tā, pareportē kādu nedēļu, divas - čīterus forumā un tad es skatīšos.

Ja vel kādam adminam ir kas sakāms(čau analgīn, miiunzee), tagad būtu pēdējais laiks.

Link to comment
Share on other sites

Principā liekas, ka esi sakarīgs puisis, bet ar to tomēr ir par maz.

Daram tā, pareportē kādu nedēļu, divas - čīterus forumā un tad es skatīšos.

Ja vel kādam adminam ir kas sakāms(čau analgīn, miiunzee), tagad būtu pēdējais laiks.

Nu lielakaa dalja jau spelee ar aciimredzamu aim vai wh, bet tas nu taa.. Tad tagad reportesu visus chiterus foruma..

Un paldies tiem kas izteicas par mani, saja sadalja..

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...