Jump to content
GIGN Forum

Iekoda Lapsene


Oddijs
 Share

Recommended Posts

krč vakar kājā iekoda lapsene, uzlēju odekolonu un vairāk nepievērsu tam uzmanību.. šodien norīta sakasīju kāju un vēlāk riktīgi uzpampa tajā vietā. kad eju, tirpst kāja

varbūt kāds var ko ieteikt? sajūta, itkā tulīt kāja uzsprāgs :)

Link to comment
Share on other sites

jebāl

aizej tak pie ārsta un domāju ka tev ir alerģija

nahuj odekolonu lej virsū? varēji tīru spirtu

edit; da bļ sorry! tev ir aids..

edit2; te kautkāds šits mbe noder un varbūt vari paskatīties goglē ar angļu atslēg vārdiem :) vai pajautāt irc.lv tur diezgan sakarīgu atbildi sniegs

http://inese1980.wordpress.com/2007/07/02/...s-vai-lapsenes/

Edited by trail0000
Link to comment
Share on other sites

aizej tak pie ārsta un domāju ka tev ir alerģija

nahuj odekolonu lej virsū? varēji tīru spirtu

man pirms 2 nedēļām arī divas iekoda, un nekā nebija..

p.s. man bail no ārstiem

p.s.s. tač ja nav ko teikt, labāk vispār neko nesaki

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

1 ) Vajadzзja ar jodu apsmerзt koduma vietu.

2) Vajag uzlikt kaut kвdu kompresоti piem. slapju lupatu (protams tоru lupatu un lupata ir тemts kв salоdzinвjums nevis paтemt netоru grоdas lupatu!).

3) Jвdodas pie sava мimenes вєsta un uzzinв vai tev nav alerмija pret lapsenзm.

EDIT: Mazliet par vзпu uzrakstоju.. Kв jau teicu vispвr uzliec kвdu aukstu kompresi ?

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

šodien liku kompresi ar šnabi, un vēl kkādas ceļmallapas ķip, bet tūkums tāds pats

p.s. pamēģināšu ar to ābolu etiķi

edit: mož kāds padalīsies ar kādu seno čigānu šamaņu burvju recepti

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Jā, skam'am ir taisnība. Tas ir labākais variants - amputācija mājas apstākļos. Aplej vietu uz kājas, kur zāģēsi ar motorzāģi ar spirtu, lai "infekciju" nesaķertu. Un tad pats iedarbini motorzāģi un perpendikulāri kājai nozāģē to. Kāju vari paturēt kā suvenīru kādā istabas stūrī. Pats šo esmu izmēģinājis, iesaku citiem.

Link to comment
Share on other sites

Bletj izlasi ko tu raksti debil. Lai jau tiek tam kursh fenomenali podjibal autoru , bet naxyja pec tam vel jamase to tekstu ar saviem stulbiem komentariem. Chista ka sasmens aka cilveks kursh ieguldija 4 gadus gigna attistishana kursh pat pec xx kvotas uzrakstis debilo komentaru ar savu mega joku.

P.S. Oddij'a posts izskaidro vietejo degeneratu ricibu.

Par topicu , ka jau minets iespejams ka alergija jeb reakcija jo iekoda vairakas reizes.

2007. gada izrakstija tabletes un viss.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Ja kāja piepampst, tas ir figņa. Bet par alerģiju jāpadomā, vai nevajag uzmanīties. Ja nu kādreiz iekož tuvu elpceļiem, tad pirmais darbs ir saukt ātro palīdzību.

Izskatās gan, ka tev nekāda baisā alerģija tur nav ( baisā ir tad, kad tas process notiek 5 minūtēs + citi jaukumi ), bet anyways. Esmu redzējis arī tādus, kam ir pa nopietno. Tad joki mazi un ar amputāciju var nepietikt. :D

Link to comment
Share on other sites

dzirdēju, ka šogad lielā sausuma dēļ var gadīties, ka tev iekož niknākas lapsenes..ķip dēļ lielā sausuma, kas bija viņām inde paliek daudz koncentrētāka...kr4 tiem, kam alerģija noderētu nesāt līdz adrenalīna šāviņu..

Link to comment
Share on other sites

:D nācās mest riteni un lekt no augstām trepēm :lol:

lai arī neesmu alerģisks, mani pagājušo gad savāca ātrie dēļ bitēm...kautkādi 5 kodumi bij zem krekla uz vēdara un vel kādi 4 galvā pie deniņiem...

laikam nav jābūt alerģiskam lai gandrīz sirdi apstādinātu :D

P.S galvenais ka dēļ tā sūda atgadijuma man tagat neliela fobija no šitiem lidoņiem...vnk zajebal. :ermm:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ej pasēdi vēl savā elikā ar saviem 'čomiem' no interneta un paliec vēl stulbāks.

Laikam kad arī čalim būs 30 gadi, sēdēs pie datora un raus kontra-straiku, nolife. :zhaav:

edit :invalid, par attīstīšanu neesmu neko teicis. Tu toreiz gribēji notēlot "galveno" gigna adminu, kas visiem aizrāda

un apsauc nevis 1 reizi bet 183277 reizes. Varbūt pārlasi vēlreiz topiku, varbūt tomēr pieleks.

p.s - neatbildi vairs.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Laikam kad arī čalim būs 30 gadi, sēdēs pie datora un raus kontra-straiku, nolife. :zhaav:

:blelohs:

Es elika nemaz nekad netuseju ar chomiem invalids.

Tu vari turpinat gigna attistishanu un but admins ilgak par parejiem.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Kuram tad nav slinkums iet pie ārsta? Tikai sievietēm. Un arī pirms tam pagooglējot.

Īsts vecis vispār ignorē jebkādas traumas, kuru brūces diagonāle ir zem 10 cm. Citējot: "Īsti vīri neievēro tādus sīkumus kā lode ribās vai stikla šķembas rokās. Tikai tad ja aplies ar degšķidrumu un aizdedzinās īsts vīrs sāks nedaudz svīst."

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...