Jump to content
GIGN Forum

Kompītis!


Xperia
 Share

Recommended Posts

Labrīt,Labdien un Labvakar visiem GIGN'iešiem! ;)

Tātad, pēc ilgām pārdomām esmu nolēmis iegādāties jaunu PC, jeb arī uzlabot pašreizējo! Tādēļ arī nāku pie jums, lai uzzinātu vai man labāk uzlabot pašreizējo vai iegādāties jaunu, un svaigu!

Pašreizējais dators ir pirkts pirms 3 Gadiem, respektīvi 2007. Gadā! Un tad viņš protams skaitījās diezgan labs, Pāris parametri viņam:

Procesors: AMD athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz.
Rams: 2 GB
Windows: XP, Service Pack 3 bet domāju tam nu nav nekāda nozīme!
Video Karte: ATI Readon 512 Mb
PSU: http://www.hard-h2o.com/review/fuentes/hec...ll-pro-385.html
HDD: 320Gb

Protams runa iet par Personālajiem datoriem, jeb arī tā sauktajiem stacionārajiem ;)
Par cik neesmu nekāds PC speciālists, vairāk pašlaik nevarēšu pateikt, jo negribu taisīt vaļā kasti, un meklēt tur Kāda Mātesplate utt, jo to drošs vien arī neatradīšu! :D

Ceru kad neko nesajaucu, pagaidām neko vairāk pateikt nevarēšu, bet gaidu jūsu atsaucību :)
Jā,jā zinu kad ir bijuši simtiem šādu ''Datoru'' Topicu ;) Bet tiešām ceru, kad palīdzēsiet man!

Tātad, labāk būtu iegādāties jaunu, vai arī Uzlabot šo? Ja iegādāties jaunu, tad būtu labi ja ieteiktu kādu, bet ja Uzlabot, tad Tieši ko un kā, Vajadzīgs lai dators Pēc parametriem normāli pavilktu GTA IV.
Link to comment
Share on other sites

Nu tu varētu pateikt kāda tev videokarte ir , jo ar to , ka pasaki ka ta ir ATI radeon neko nedod !

Ja nav grūti , pasaki kāds slots ir CPU - AM2 AM2+ vai AM3 .... + pašlaik tev CPU der kā GTA IV Minimum requirement

Kāds rama tips ? DDR2 DDR3 ( šaubos ka vecais DDR )

+ to visu var apskatīt vai nu CPU ID vai Everest Home Edition ( pats atradīsi googlē )

Praktiski , tu varētu CPU uzlabot , ja videokarte būs laba , un viss :D

Laigan ja tev ir AM2 slots un vēlies jaudīgu CPU , tad vajadzēs ar jaunu mātesplati jo tgd jaudīgie iet uz AM3, Javien nevēlies Intel... bet uz intel atkal ir dārgi...

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vēl nezinu, labāk būtu ja varētu uzlabot pašreizējo, bet redzu kad tas nesanāks.

Skatoties pa cik es pārdošu šo, bet domāju varētu būt kādi 300ls vai arī (drusku) pāri! Protams jo lētāk, jo labāk! :D Un būtu jauki ja tas Pc pavilktu vismaz Gta IV uz medium prasībām.

Link to comment
Share on other sites

cpu: amd phemom II x2 555 BE 65Ls

mobo: asus m4a785td-v 65ls

ram: ddr3 4gb 1333mhz 70-90ls ar 2gb arī būs norm tad 40ls

video: ati hd 5770 1gb 108Ls

psu: 500w/550w 80+ active pfc 35-50ls

hdd: 500gb samsung f3 32ls

case: 15+ls

Pats saliku sev šādu, jūtos ļoti apmierināts, ja gribi kkur nomest tad paņem lietotu video pa 50ls

Link to comment
Share on other sites

Izliecies, Paldies tev! Es tā paskatījos to Komplektu pa 300 Ls, un izskatās diezgan kārdinoši, bet man tāds jautājums, Cik izmaksātu, Ja ieliktu 4 Gb Ramu to 2gb vietā kas tanī komplektācijā ir pašreiz, un arī Video karti aizstātu ar šo http://m79.lv/VGA-768MB-GDDR5-PCIE16-GTX46...5-OC_81579.html , Jo manuprāt Tas būtu diezgan nozīmīgi, pāris Geimiem :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...