Jump to content
GIGN Forum

Gta:sa


slow hands
 Share

Recommended Posts

nu mani te taada neliela probleema piemekleejusi smile.gif vakar nopirku GTA:SA (iztereeju veselus 5Ls), atnaacu maajaas un uzinstaleeju. iegaaju speelee un viss it kaa labi gaaja (nu cik nu labi var iet ar manu novecojusho videni un 256RAM), pabraukaajos paskraidiiju kaadu stundinju un atliku misiju pildiishanu uz shodienu. bet she tev nu bija smile.gif nu pat kaa izgaaju 1. misiju (tur kur ar tiem BMX jaamuuk) un gaaju ieseivoties C.J. maajaa un peekshnji izlec kaut kaads zils logs ar visaadiem uzrakstiem, kurus es pa 5sec nepaspeeju izlasiit (tieshi tik ilgi tas uzrkasts tur reegojaas un tad notika restarts). biju jau ar shito probleemu saskaaries ieksh GTA:VC. pat nezinu kaa toreiz to noveersu, vienkarshi ar laiku kaut kaa pazuda. nu labi, notika restart un es atkal devos iekshaa GTA:SA, un atkal izpildiiju to sasodiito 1. misiju, shoreiz par lielu izbriinu man tika dota iespeeja ieseivoties (kompis nerestarteejaas). bet vilshanaas nebija jaagaida ilgi - izgaaju no C.J. maajas un zvanija telefons, protams nospiedu "E", lai paceltu trubu un tad atkal "briinumjaukais zilais ekraans ar baltajiem uzrakstiem" mani paarsteidza smile.gif nez, kas tas ir pa marazmu, bet shitaa jau es vareeshu muziigi pildiit taas misijas un kompis visu laiku restarteesies... gribeeju pateikt to, ka ja es vienkarshi braukaajos pa pilseetu, slaanu mieriigos, demoleeju mashiinas utt., tad PC nerestarteeja (vismaz pagaidaam taa nav noticis, par laimi smile.gif ). btw, varbuut kaadam ir kaadas ideja, ieteiku, padomi - kas tad vareetu buut pie vainas. varbuut mans PC tiiri fiziski nevar pavilkt? varbuut kaut kas cits ir pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

nu ja es neatradiishu izeju kaa noveerst to restarteeshanos, tad logiski ka buus jaaliek chiiti, gribaas izpeetiit visu to lielo karti, netikai to saakumaa atklaato kartes teritoriju smile.gif nu ja nav gruuti, tad ieliec to linku (es nojaushu, ka tas ir tas 100% save game fails smile.gif ).

Link to comment
Share on other sites

nja man bija shi pati problema Tik kompis norm ! 128 mb 128bit video 512ram 2800+athlon bet nu man apnika tie restarti jo ar katru reizi man vini bija arvien biezak un es izdzesu to speli lai sev necakaretu nervusD

Link to comment
Share on other sites

izdomaaju, ka jauzliek citas versijas nvidia draiveri. tipa viens dzeks vienaa rakstinjaa bija rakstiijis, ka pashi labaakie nvidia draiveri ir 44.03 versijas draiveri. nu labi, es tikko shameejos nolaadeeju un grasos uzlikt. tad juus jautaasiet, tad ko tu te veel raksti, ej un liec virsuu smile.gif man te viens jautaajums radaas. man pie taam add or remove programs ir 2 vietas, kuraas figuree NVIDIA Dreivers.

1. taa arii saucaas NVIDIA Drivers

2. un Drivers nForce NVIDIA for Windows 2000/XP

tad man abus tos dzeest laukaa un instaleet tos jaunos draiverus virsuu? vai tikai vienu no tiem? negribu neko sachakareet, taapeec jautaaju zinoshiem cilveekiem smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

44.03 ?

tas ir kaukas nenormaali vecs

man liekas speele neies vispaar smile.gif

Vispar man liekas pie vainas ir gljukains exe fails, jo tad kad speele iznaaca mees visi speleejaam un nevienam probleemas nebij. Tagad laikam kaada cita versija klejo.

Link to comment
Share on other sites

nu, jaa tie draiveri esot veci, tipa jaunajaam karteem nederot. Oddish kaadus tu draiverus iesaki? smile.gif a btw, esmu totaalaa izmisumaa nonaacis, nezinu ko dariit - pakarties vai izmest to kasti miskastee... situaacija: ieeju GTA paardos, peec 30min izeju laukaa no speelees un eju iekshaa cs. taapat sagribeejaas pamociit botus, taisu karti un uzkaras PC. un taa notiek ikreizi smile.gif ja piemeeram es uzspeeleju kaadu speeli un veelos speeleet citu speeli, tad uzreiz jaataisa restarts, jo uzkaarshanas ir garanteeta. taapeec girbaaju uzlikt tos citus draiverus, lai pameeginaatu vai nekas nemainiisies. macho teica, ka varot buut 100 un 1 iemesls kapeec taa uzkaarshanas notiek, varbuut tas 1 iemesls no 100 ir tieshi draiveri?

Link to comment
Share on other sites

vispār kāda tev ir tā videne? varbūt nemaz gta:sa neatbalsta

atradu šitādu šitu:

The only iffy thing I can really think of when it comes to the system requirements is that GeForce 4 MX cards are not supported - pixel shaders are an absolute must to run GTA:SA - and the box is misleading. It says "'GeForce 3' or better," and while I've been over the rant about how badly nVidia screwed up in overclocking a GeForce 2 and calling it GeForce 4, it's going to confuse a lot of novice users who have GeForce 4 cards installed. Actually, it's going to make them pretty angry, because the game will refuse to run completely. Shame on Rockstar for not mentioning this in their system requirements and shame on nVidia (for the zillionth time over the past few years) for trying to pass off old technology as new.

vēl lasīju ka problēma var būt iekš sound driveriem. Tev ir Realtek AC'97 uz mātenes?

+vēl kādu info saka BSOD (Blue Screen Of Death smile.gif ) kas izskatās apm. šitā

BAD_POOL_HEADER

0x00000019 (0x00000020, 0x81BBC218, 0x81BBC358, 0x0A280007)

Link to comment
Share on other sites

tas pats vecais kraps - GeForce MX440 64MB smile.gif nu jaa, tipa man ir taa Onboard AC'97 sound, vai kaut kaa taa saucaas. tad sanaak, ka mana karte ir overklokota GeForce2? btw, nesaprotu, tad kapeec man iet taa speele, tikai briidii kad saaku pildiit misijas panem un uzmetas tas Blue Screen Of Death? diivaini, diivaini smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...