Jump to content
GIGN Forum

Svariigi visiem cs.gign.lv speeleetaajiem !!!!


Recommended Posts

Guest blody

Parasti taadaa gadiijumaa, visi speeleetaaji nomaina nikus, lai neizraadiitu savu neprasmi!!!!!

Labaak tomeer ieiet ar citu niku!!!! wink.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa bet ieliec botu ar savu niku no tevim baidas vis vairak vot tas buutu cool ja kadslunis ari uzkertos... smile.gif Labi worm piedod ka iejaucos seit bet ludzu paskaties sadalu Par klanu un Klans uzaicina....

Link to comment
Share on other sites

Un ko tas Unable jums seit vel cienaa ir?? smile.gif heh:) nevar buut... neticas... ceru ka ta nav.... vismaz seit jus izskataties diezgan priecigi par to ko vins postoja bet nu smiliez.de_2076.gif iedzeram un dzive talak iet......

Klau worm iedod man admin slotu plz es diezgan biezi speleju jusu serveri un biezi nav vietas tad nu butu jauki ka butu man admin slots unvotes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ChordG man liekas ka tu biki saac paarforseet. Ta4u padomaa reaali - tu neesi admins un tev nebuus adminslots neviens. Neviens tev to nepieshkjirs smiliez.de_2477.gif . Vienu gan esmu dziivee sapratis: viss ir jaanopelna, jo no gaisa nekas nekritiis. smiliez.de_2318.gif

Link to comment
Share on other sites

Hainy ludzu nesacelies pret mani bet labak aizliec kadu labu vardu par mani :"( smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Aizlikt kādu labu vārdu jau es varu par tevīm, bet vai to kāds ņems vērā ? That`s the question. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 19 2003, 06:29 PM'] es diezgan biezi speleju jusu serveri un biezi nav vietas tad nu butu jauki ka butu man admin slots unvotes smil.gif

hehe chordg pec manam doma tev nekadu slotu nevajag tik biezhi cik tu speelee... es gandriz visu dienu esmu gign (kad nav skola tagad ir ) un redzu tevi ja vispaar palaimeejaas augstaakais vienu reizi dienaa kaut kur pus stundu liidz stundu tongue.gif nu varbuut ka es arii kljuudos noteikti ka arii ir kaads iznjeemums ^^

Link to comment
Share on other sites

Eh da labi viss beidzam sito sarunu pilniga bezjega mavho uztur savu skepsi un citi censas manos postos atrast kaut ko launu nu piiiiiz...............c

Link to comment
Share on other sites

macho ja tu uzliki vinjam banu kaa ta vinjsh var poustot

Psc nah kads vispar jabanno? tev patiktu stumbr ka tevi nobannotu?? smiliez.de_2523.gifgussa.gifgussa.gifgussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...