Jump to content
GIGN Forum

Emmz..


cilveeks
 Share

Recommended Posts

emz labdien !! gribeeju pajautaat vai nevareetu ieguut dazhas tiesiibas jo zinu ka esmu ljoti slavens bijis (kaadreiz) ar savu riebiigo leksiku .. mhh jaa tieshaam tos laikus nozheeloju kad man viss galvenais dziivee bija cs un /rank !! sanaca taa ka pametu cs 6 meeneshus un tagad atkal spelejeu bet nu vairs ne tik nopietni bet just 4 fun ......... nu lab pietix pa manu dziivesstaastu ... girbeetu ieguut tadas tiesiibas kaa slap un slay jo tieshaam biezhi gadaas visaadi kretiini kas nekur nekustas un ka tikai paseedeet baazee un ieliist!! es personiigi domaaju ka esmu sameeraa pieredzeejis un labs speleetaajs lai noteiktu kuraa laikaa man buutu jaaizmanto tiesiibas..... nuu katraa zina domaaju ka esat ieveerojushi ka neesmu vairs taads kaa biju un sorry visiem tiem kad tur dirsos kaadreiz ar visiem pa kaartu bez nekaada iemesla , manas vainas deel ;P

ceru uz sapratni tongue.gif kaut ja arii nedabuushu tiesiibas vismaz dzirdeet cilveeku domas par maniim... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

no maniim arii, jo tu esi stresains, biezhi to izjuutu arii uz seviim aha.gif

tagad ieksh cs jau nu riktiigi nav stresains dry.gif nee nee, ir mainiijies! nav vairs taads dirseejs happy.gif

Link to comment
Share on other sites

toreiz vienkaarshi bija taa ka es netiishaam shaujot ieshavu vinam un vinsh domaaja ka tas bija speciaali ... vinsh pienaaca klaat un ieshaava man ar digl galvaa un es pateicu idiots jeb kko taadu .... un par pinky nu jaa.... tur laikam es biju wainiigs bet nu kkaads iemesls jau bija smile.gif nuu sorii... kamoon nu esmu mainiijies tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nja salidzinot kads vins bija agrak ir loti mainijies/izaudzis dry.gif

p.s Visi c-strikee nervozee arii jus kas vinam tagad te sakat ,piem kads mulkis kaukur nosedies bazee tevi atvac ,ja ne pirmajaa reize tad pec otras tadas reizes piem no admina dabuuu kauko ,vai vienk smagi nodirs to cilveku !

Oftopic: Cilveks kurs ir nervozs un visiem dirs virsu ir zoom !

Link to comment
Share on other sites

Veel nesen taa dirsi visiem peec kaartas virsuu, ka uzreiz vareeja maniit, ka "PRO" ir ieradies vai atgriezies... "Tu ej tur ... tu dauni, ko tu tur dariiji ... es te vieniigais visu, juus LOHI", nu apmeeram taadaa stilaa. Domaaju, ka tie, kas ir nervozi, taa vienkaarshi nemainaas. Atnaac peec armijas, tad vareetu buut, ka mainiisies cool2.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...