Jump to content
GIGN Forum

Apmierināts Ar Ban


StreeT
 Share

Recommended Posts

Street izskataas apbriinojami savaaldiigs, kad vinju visi apliek. Slow hands, tu rakstiiji ar taadu aizrautiibu, kaa pats buutu to visu piedziiivojis un shitie dzheki, kas ar dreboshaam rokaam pirmie peec pousta ielikshanas raxta "Tu esi lohs, pisies, tu mums neesi vajazdiigs" vienkaarshi kretinee. Lai vinjsh ir daunisks chiiteris, taaapeec tev jaapieraada, ka esi stulbs? Piekriitu nigeram, ka veel debiilaaki par tiem, kas liek tizlos poustus ir tie, kas vinjus dedziigi meegjina nodirst.

Link to comment
Share on other sites

nee. nu, bet taa fraaze no slow hands par hacker.lv bij laps 362.gif

btw, man personiigi liekas, ka ieksh gign neviens tevi neapdirsiis, ja tu pats uzvediisies kaa kaut cik nobriedis cilveeks un runaasi sakariigi...

principaa, man jau arii no saakuma, kad ieliku suudziibu par banu, vesels bars jau saaka dirst, bet taa jau ir vinju probleema. svariigi jau tikai ko galvenie saka thumbsup.gif galvenais, rakstiit ar pieraadiijumiem, vai arii ar paarliecinoshiem argumentiem.

edit: bet, nu, principaa, Street, tu ieliki postu nepareizajaa sadaljaa! Vajadzeeja likt ieksh spam vai garadarbiem, jo, cik saprotu, shii nav iisti suudziiba... rolleyes.gif

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

es neesmu visu varens, bet tu gan noteikti...

un es neuztraucos, pat nemaz, vienkaarshi kretinee taadi cilveeki, kas otru cilveeku pat ne druscinj nepaziist un nodirsh...

pats agraak taads biju un varbuut mazliet esmu arii tagad...

nepaziistu street un tapeec arii nemeegjinu vinju nodirst, pienjemu, ka vinjsh nav veel iisti izaudzis un daudz ko nesaprot, taapat kaa ikviens no mums....

un pinky, man diezgan liela vienaldziiba uz to kaads tu esi... un ja gribi varam satikties

lame.gif

pri4om tur nepaziist? pec streeta pirmaa posta vinju var iepaziit ljoti labi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es gan pats savu pirmo post neatceros, bet zinu ka tas bija saistībā ar saervera konfigurēšanu vai ko tamliidziigu.... wink.gif aaa un bucher es gribeeju tev pateikt ka tu esi loti gudrs cilvēks ja pēc dažiem vārdiem jau vari izpriest kaads ir cilveeks thumbsup.gif bet slow hands ruupiigaak izlasiit manu postu kuraa ir teikts ka es nechiitoju ,bet man par 2 veiksmiigiem bombplantiem un 3heedshotiem veesi uzlika bann

Edited by StreeT
Link to comment
Share on other sites

ja šie pāris vārdi ir "man ir bans uz jūsu servera bet man jūs nevajag jo man ir pašam savs, nenoliedzami labāks serveris kur neliek man banu kurā es spēlēju ar savu draugu pūli un tomēr kāda pavisam interesanta iemesla dēļ nāku šeit lai visu to šitu stāstītu" tad var gan. Pat ļoti labi var.

Link to comment
Share on other sites

Kada sakara tu saki sitadu murgu rakstit ko street?Macho ja lasi sito te tad nedusmojis ok???Ja tu redzi ka kads piemeram cito tad varetu panemt uztaisit vienu vidieo un ielikt gign majas lapa un tad ari lai citi skatas un izsaka savas domas vai ban uzlikts patiesi vai tiesi otradi admins noravis kartejo stieni! laugh.gif Bet tās ir tikai manas domas!Es ticu ka tev ir liela admin pieredze bet katrs admins reizem var kludities!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...