Jump to content
GIGN Forum

Alien Swarm


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es ceru, ka minimum req's ir garām, nu nevar būt kaut kādai 2D spēlei 3 Ghz un 1 Gigs...

Oh wtf now?!? Kad palaižu spēli, rādās vienkārši melns ekrāns ar bultiņu, skaņa ir. Mēģināju uz dažādiem monitoriem un dažādām rezolūcijām.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

var tomēr tf2 cepuri dabūt. Šovakar būs jāpamēģina :)

spēlētākās spēles (patlaban)

32,766 35,847 Alien Swarm

15,732 64,320 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer

15,577 57,437 Counter-Strike

15,543 60,751 Counter-Strike: Source

13,347 25,786 Team Fortress 2

6,372 13,806 Left 4 Dead 2

3,695 8,033 Garry's Mod

aizies vēl visi eiropieši mājās vakarā un tad jau vispār būs :)

Link to comment
Share on other sites

To macho, neesmu pats nekāds experts, bet palaist divatā, trijatā arī var, tikai man šodien čalītis teica, kad spēlējām uz hard, ka pa trijiem tas būtu neiespējami.(vismaz ar mums mazajiem līmeņiem!)

Link to comment
Share on other sites

Esmu paspēlējis dažas stundiņas, un mazliet vīlos:

* Besī tas, ka caur sērču Public Serverus, reāli visi ir vainu pilni vainu konektē, un tad failed, vienkārši omg, pats neveidoju istabu, jo cilvēki nesavācās.

* Man vienīgajam ir tā, ka lodes jau beidzās mapes vidū? Es reāli šauju mazs un precīzi, katru lodīti pa ciplanētieti, bet ņehuj man low ammo un beidzās, un tā gandrīz ar visiem ieročiem, moška ar lielākiem lvl būs vairāk lodes.

* Lai izbaudītu šo spēli vajag spēlēt ar pazīstamajiem........... ......... ..........

Link to comment
Share on other sites

* Besī tas, ka caur sērču Public Serverus, reāli visi ir vainu pilni vainu konektē, un tad failed, vienkārši omg, pats neveidoju istabu, jo cilvēki nesavācās.

* Man vienīgajam ir tā, ka lodes jau beidzās mapes vidū? Es reāli šauju mazs un precīzi, katru lodīti pa ciplanētieti, bet ņehuj man low ammo un beidzās, un tā gandrīz ar visiem ieročiem, moška ar lielākiem lvl būs vairāk lodes.

* Lai izbaudītu šo spēli vajag spēlēt ar pazīstamajiem........... ......... ..........

Tāpēc jau ir tie ammo-paki tiem čaļiem ar heavy tipa ieroci. nejau pa velti spēle ir co-op

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan media, laikam tev jāspēlē kopā ar draugiem, jo mēs atradāmies 4, kas spēlē un normāli krušijām.

Pie tam 3 no 4 bija pirmais līmenis, līdz ar to nevajadzētu novelt vainu uz ieročiem, jo ammo paku arī vari pats paņemt. Bez tam elektriskais ierocis, manuprāt, ir vislabākais, pēc tam seko snaiperis ( :D ). Mēs visi runājām caur mumbli un teamplays bija normāls. Līmeņi diezgan ātri kačājas.

Ceru, ka nākotnē būs vairāki šādi līmeņi...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas jums nepatīk tajā matchmaking'ā, jo man viss ir ok, neskaitot tās spēles, kurās ir 3 čaļi jau kartes vidū. Ar pingu viss ir ok, lagi nav bijuši. Man ir kaut kāds 12 lvls laikam jau. Neiesaku spēlēt uz zemāku grūtības pakāpi, kā hard, jo tad vairs nav interesanti, totāls easy mode. Par lodēm, man lodes iet līdz kartes beigām parasti, kartes vidū savācu pāris aptveres un lieta darīta. Reāli besī noobi, kas domā, ka friendlyfire nav un tik zvetē cauri savējiem tas sūkā. Diezgan liela pišanās ir ar tiem līmeņiem, kur ir tās "olas" jaiznīcina, jo tās olas taisa tos mazos sūdus, kas uzlec virsū un piesūcas, lai viņus dabūtu nost vajag labu hīleri. Tas tā kā īsumā būtu viss, ko pagaidām vēlējos teikt!

Link to comment
Share on other sites

Kkāds gļuks, konektējoties kādam serverim izmet no spēles.. (bez nekādiem erroriem)

Edit. Ar offline practice tas pats.

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

FTW?

lol blje beidzot ietesteeju kas tas par suudu viduu kad reloado- kad reloado- uzspied r tajaa briidii kad liinija iet paari tam regionam un reloadosies uzreiz.

Interesanta speele- kaa jau kkas teica- jaagaida kkaadi modi un jaunas kartes- kaads ir skatijies kas tajaa SDK tuulii?

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Spēle super! Nezinu tikai kāds prikols ir konektēties kaut kādiem public serveriem, reāli viss ekšans notiek tikai spēlējot ar draugiem, lamājoties vienam uz otra, šaujot mugurā. Pagaidām spēlēju tikai uz Normal, mūnīcijas ir atliektiem galiem, pie nosacījuma, ka spēlē ar abiem ieročiem (t.i. nelikt secondary weapon vietā kaut kādas tizlus healthpack, ammopack, sentrijus). Diezgan viegli apgūstama, pat mana meiča, kura ar datorspēlēm ir uz Jūs, diezgan ātri piešāvās Tech lomai. Žēl vienīgi, ka pagaidām ir tikai 1 campaign.

Edit: Paspēlēju TF2 pusstundiņu, cepure vēl neizkrita. :(

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

cūciņ, bet nevajag jau pēc tam spēlēt tf2, lai dabūtu to cepuri, vienkārši iekš AS jāizpilda viens ačīvments "Hattricks" ja nemaldos, izej 2 coop misijas onlainā, un dabūsi uzreiz cepuri, vismaz man tā bija. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...