Jump to content
GIGN Forum

Balticom Internets


cash^
 Share

Recommended Posts

Ir labs nets, no lv torentiem ar ~4mb/s parasti vilku ja bija daudz seederi, stabils arī bija, vienu reizi gan mēneša laikā uz nakti pazuda jo kautkādu čaļi vadus nopizģija un viss rajons bez neta palika :D.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Baltkom jā

Balticom nē, sūds (ātrums tiešām nožēlojams un nav stabils)

iesaku labāk mest acis uz BAGEM.LV

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

Balticom nē, sūds (ātrums tiešām nožēlojams un nav stabils)

Īstenībā ir pilnīgi otrādāk, tiesa gan es baltkom lietojis neesmu bet nu man draugi ik pa laikam žēlojas kā viņiem tas sūds besī. Man ar balticom bija viss kārtībā, gan kvalitāte gan ātrums!

Link to comment
Share on other sites

Balticom nē, sūds (ātrums tiešām nožēlojams un nav stabils)

iesaku labāk mest acis uz BAGEM.LV

sūds ir tavs posts. Baltkom vismaz pirms pāris gadiem bija vissūdīgākais internets kāds vien LV iespējams ātruma ziņā. Stabils vienīgi bija +- kaut cik. Pirms kaut kādiem ~9 gadiem viņiem ātrums bija LIMITĒTS līdz 7kb/sec, spējat to iedomāties? Pēc tam bija 15 un 30kb/sec, nezinu cik ir tagad.

Balticom tieši otrādi ir riktīgi kruts kantoris, neatceros, ka man būtu pazudis internets to divu laimīgo gadu laikā, kuru es viņu lietoju (patlaban nesanāk viņu lietot, jo nav pieejams manā dzīvesvietā). Pa vakariem un naktīm ātrums uzlido vēl vairāk gaisā + starp baltikom jūzeriem vispār ir kaut kāds LANa ātrums. Kāds man stāstīja ka viņiem tur supporta galā krievi sēž un ka tas ķipa mīnuss, bet es to nezinu, jo man ne reizi viņiem nav bijusi vajadzība zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Balticom tieši otrādi ir riktīgi kruts kantoris, neatceros, ka man būtu pazudis internets to divu laimīgo gadu laikā, kuru es viņu lietoju (patlaban nesanāk viņu lietot, jo nav pieejams manā dzīvesvietā). Pa vakariem un naktīm ātrums uzlido vēl vairāk gaisā + starp baltikom jūzeriem vispār ir kaut kāds LANa ātrums. Kāds man stāstīja ka viņiem tur supporta galā krievi sēž un ka tas ķipa mīnuss, bet es to nezinu, jo man ne reizi viņiem nav bijusi vajadzība zvanīt.

okee saki ko gribi bet Balticom nav tas labākais variants reāli ja ir tāda alternatīva kā BAGEM.LV

ak un pārejie skrieniet kokos

un Baltkom es vairāk uzticos gan ātruma ziņā,gan stabilitātes nekā nošpikotam - Balticom

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

Pзc ро posta izlasорanas piezvanоju un pieteicu. It kв rоt pзcpusdienв bырot klвt meistari, tad arо varзрu uzrakstоt savu review.

:) . Varbыt sanвks... Nu jв,kadreiz varзja рiem maksвt avansв, tad cena bija par 30% lзtвk ( ja samaksвja par pusgadu)

Un bmw ej tak tu ieskrieties ar to overpriced kantori. Ja tu tur strвdв, tas nenozоmз, ka pakalpojums ir labs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, pats sliktākais nets, kas vien LV bijis šķiet ir iezvanpieeja.Tur lai ielogotos netā vajadzēja no 1- 30 min(atkarīgs no karmas) un ātrums limitēts līdz 5 kb/s .Un pietam vēl nežēlīgi dārgs- daži santīmi minūtē.Principā santīms kilobaitā.Tas gan bija pirms kādiem 5 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

5iem diez vai, es lietoju iezvanpieeju kaut kādā 1999 gadā. Tad bija tie 5kb/s un nežēlīgi dārgs. Bet, to es īsti nesauktu par interneta pieslēgumu, tas ir kaut kas īpašs, bet jā, tā varētu būt vienīgā lieta, kas sūdīgāka par baltkomu.

Link to comment
Share on other sites

Es gribētu pateikties balticomam par vienu no episkākajām latviešu reklāmām, ko esmu redzējis.

Lieta tāda, ka man liftā vislaik reklamējās kaut kāda šašliku ēstuve - "Alazanskaja dolina". Un redz, tās reklāmas viņiem gaužām tizlas. Tik tizlas, ka arī balticomam piegriezās un viņi uztaisīja reklāmu kā lielisku atbildi manām ciešanām.

skatīt pielikumu.

P.S Un tā reklāma bija for real, jo apakšā bija norādīti Balticom rekvizīti.

P.P.S Un tā mākoņa mala norādīja uz blakus esošo sašlika reklāmu. pwnt

post-2663-1279037083_thumb.jpg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...