Jump to content
GIGN Forum

Www.e-no.lv


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

lol kaadu gadu atpakalj man bija shitais e mails bet tur kkaac suuc iznaaca un es vispaar netiku e mailaa.. raadiija ka nepareiza parole/logins nu beigaas naacaas atvadiities no vinja un pac stulbaakais bija ka es draugos biju regjistreejusies ar to e mailu... likaas ka kaac buutu uzhakojis manu paroli un nomainiijis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

5GB norm iisteniibaa, kaut kur 60 gadu laikaa maybe izdotos visus aizpildiit smile.gif iisteniibaa man pietiek ar pasta balodi, bet vareetu pameeginaat to lielo pasta kasti izmeeginaat smile.gif

P.S. anfisa, kaa tu atguvi visus savus draugus peec taa incidenta? pielauju domu, ka taa bija sabotaaza smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ari agrak bija e-no.lv sava e-pasta pastkastite. kaut kads shits. konfiguracijaas vispar puse latviski, puse angliski. wacko.gif

5GB... hm... svaki vai kads paspes aizpildit savu e-pasta pastakstiti, pirms ta stulba lapa pazudiis.

EDIT: Tikko atcerejos, ka man viens Incubus albums stav saglabats ta epasta mapee. smiliez.de_29.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

anfisa, kaa tu atguvi visus savus draugus peec taa incidenta? pielauju domu, ka taa bija sabotaaza smile.gif

nu vispirms meegjinaaju raxtiit e mailu uz kkaadu draugiem.lv e mailu, bet nekaa. peectam prasiiju citiem draugiem lai apskataas manu profilu kad " es " peedeejo reizi esmu redzeeta... itkaa datums staaveeja un neviens nebija gaajis iekshaa.. peectam es pieregojos no jauna un suutiiju savu otru profilu uz tautas policiju, un ieveeroju ka " peedeejo reizi redzeets... " datums ir mainiijies un arii ieveeroju ka " man " ir draugi, kuru pirmstam nebija... mjaa bet tad tomeer to manu otru profilu izdzeesa, un labi, ka to draugu man tad veel nebija daudz, jo draugiem.lv nepastaaveeja paaraak ilgi.. un taa nu es vinjus saaicinaaju atpakalj..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...