Jump to content
GIGN Forum

Pretiigi


Traffic
 Share

Recommended Posts

Guest TradeMAAK

Paga, kāpēc Jūs meklējiet filmas par galvas griešanu? Es nejauši tādu ieraudzīju kādas meitenes mājaslapā, bet vispār tas ir kaut kāds čečeņu video, kur viņi ar gūstekņiem izrēķinās. Domāju, ka tiem, ka tādas lietas patīk, vajag attiecīgi iet uz visādiem ogrishiem. Un, ja tas ir pretīgi, kāpēc meklējiet?

Link to comment
Share on other sites

vinji tur neizreekjinaas, tas ir kaa piemers citiem, kas neizvediis karaspeekus no chechenijas... tb. arii shaadi gadiijumi bija iraakaa!

karaspeekus no Chechenijas ? blink.gif Gan jau vienkaarshi nokjeera vienu nelaimiigu zhurnaalistinju, kas tikai gribeeja nopelniit aizbraucot uz formaali biistamu vietu. Un ne jau piemeeru vinji raadiija, bet izvirziija prasiibu kjiilnieka atbriivoshanai ,kas ,Chechenijas gadiijumaa, parasti ir tikai viena - [K]rievu armijas izveshana no Chechenijas.

Link to comment
Share on other sites

Sulik ja tev tadi muviji nepatik neskaties. Bet ir ari kaadi kam tas interesee! Tapec plz nedzes ara !

Traffic, ko tad tu te veel dari? uzspied te un tava dziive paarveertiisies par elli, tikai neaizmirsti ietjekseet tanii baltajaa lodzinjaa un uzspiest uz lielaas "ENTER OGRISH.COM HERE" pogu smile.gif

P.S. neiesaku nevienam (iznemot Traffic) tur iet, juusu IP tiks notreisota un no kaut kaadas sektas pie jums atbrauks uz maajaas, labakajaa gadiijumaa panems tikai juus vienu (sliktakajaa visu gimene), tad aizvediis uz Sibiiriju un upurees kaut kaadam senam chuvashu (taada tauta ir) dievam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sulik ja tev tadi muviji nepatik neskaties. Bet ir ari kaadi kam tas interesee! Tapec plz nedzes ara !

nu klau, es tevi varu no šī foruma vispār izdzēst un nobanot tādā gadījumā, jo kamēr te esmu es, tev tādus topikus neredzēt, un tāpēc ar tavu "asinskāri" un stulbo velmi redzēt skatus līdzīgus tam, kas tika izdzēsts, tev te vienkārši nav ko darīt. šis nav tas forums, kur tādus materiālus meklēt, piedod. cilvēki, kurus interesē tas, tie zina, kur to atrast, un tas, ka tu to nezini, tikai norāda uz to, ka tev vienkārši ir slinkums meklēt. tāpēc atpisies, neredzēt tev šādu materiālu te.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu sulikānu - šis nav forums tādiem šitiem...un es neveletos, lai vinš tiktu piedrazots, piedevam šo forumu tak apmeklē mazi berni kā "saldais"

Link to comment
Share on other sites

chmo... smile.gif

paskatiijaaties pietiek, sulik, thx, ka izdzeesi negribeeju tak, lai tas topickus buutu 1st happy.gif kas gribees taadas hujnjas redzeet(pff, pretiiig) pats varees atrast, hot, googles tante happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...