Jump to content
GIGN Forum

Admin tiesiibas...


COLE
 Share

Recommended Posts

Taa padomaaju un atcereejos labu teicienu: "Luudz, un tev tiks dots!" smile.gif

Domaaju, ka mans vaards, uzvaards un personas kods neko dauddz jums neizteiks, ja nu vieniigi P/K pirmaa dalja (240774-........).

CS ar paartraukumiem speeleeju kaadus 4 gadus, pieredze ir, bet aims so, so, vienvaard` sakot - laame.

Kaut gan aim`s neizsaka intelekta liimeni smile.gif , vai ne?

Es gribeetu luugt divas lietas:

1) free slot - kaadeelj - nu taadeelj, ka darba dienaa atnaakot no darba iekriit kaads briivs briidis, kad vareetu uzspeeleet CS (kameer sieva neliek "sierinjus" tongue.gif mazgaat, beernu barot vai veel kaut ko sad.gif ) , bet naakas kaadas minuutes 15-20 konsolee bakstiities. Vienkaarshi gribaas peec darba nedaudz "paspeleeties".

2) admin tiesiibas - kam man tas - it kaa jau tas man nav vitaali nepiecieshams, vienkaarshi, reizeem taa vien prasaas, lai man buutu iespeeja nedaudz ievest "kaartiibu".

BTW, 100% atbalstu Intel administreeshanas stilu.

Link to comment
Share on other sites

Juusu domas smile.gif ok

Manas ir taadas, ja te kaads brauc, tad brauc auzaas, un tas neesmu es smile.gif , Loading.

dEus, es neceru, vienk. izsaku veelmi. Es jau esmu iemaaciijies necereet.

Un veel, admins ir tas, kursh adminee, nevis ievada paroli konsolee... Vakar speeleeju uz gign liidz apm. 2.30, vai tur bija kaads admin? Nope!

To sulik: es ne par to ka vajadzeeja vai ne, driizaak par to, ka kaartiibu bez "koka" neuztureesi. Un vari ticeet man, es to ljoti labi zinu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi lasiijis parejos postus tad tev vaidzeetu zinaat ka uz free slotu neceri ! Un ar adm tagad jau ar taa ir ka ir jo ir jau ljoti daudz adminu.

deus - es shito dzirdu jau nezin kuro reizi.... vari atslaabt

loadinq - ja tev nav nekaa laba sakaama tad NESAKI

a par tavu pieteikumu.... blood.... jaapagaida worma vaards jo es jau taa peedeejaa laikaa paaraak daudz cilveekiem admin tiesiibas dodu...

Link to comment
Share on other sites

ja tas ko izsaka, tad rekomendeeju COLI... nezinu kaadeelj, bet man vinjsh ljoti patiik.. vinjsh atstaaj atbildiiga cilveeka iespaidu, domaaju ka vinjsh neizmantos ljauniem noluukiem dabuutaas tiesiibas, lai gan nevaru galvot par to, jo personiigi vinju nepaziistu.. sviestinjsh sanaaca, bet domu ceru ka saprataat... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa padomaaju un atcereejos labu teicienu: "Luudz, un tev tiks dots!" smile.gif

Domaaju, ka mans vaards, uzvaards un personas kods neko dauddz jums neizteiks, ja nu vieniigi P/K pirmaa dalja (240774-........).

CS ar paartraukumiem speeleeju kaadus 4 gadus, pieredze ir, bet aims so, so, vienvaard` sakot - laame.

Kaut gan aim`s neizsaka intelekta liimeni smile.gif , vai ne?

Es gribeetu luugt divas lietas:

1) free slot - kaadeelj - nu taadeelj, ka darba dienaa atnaakot no darba iekriit kaads briivs briidis, kad vareetu uzspeeleet CS (kameer sieva neliek "sierinjus" tongue.gif mazgaat, beernu barot vai veel kaut ko sad.gif ) , bet naakas kaadas minuutes 15-20 konsolee bakstiities. Vienkaarshi gribaas peec darba nedaudz "paspeleeties".

2) admin tiesiibas - kam man tas - it kaa jau tas man nav vitaali nepiecieshams, vienkaarshi, reizeem taa vien prasaas, lai man buutu iespeeja nedaudz ievest "kaartiibu".

BTW, 100% atbalstu Intel administreeshanas stilu.

man gribas raudaat sad.gif iespeejams kaads mani palabos...nu nez:

Neredzu nevienu iemeslu kaadeelj buutu jaadod freeslot 1)deelj dzimshanas gada -kaadaa rakaa,2)deelj taa,ka tu gribi paspeeleeties(iemesls galvenais kaadeelj tev nevajag freeslot,jo ir daudz fanaatisku cs speeleetaaju,kuri nespeeleejaas,bet speelee cs regulaari kuriem,manupraat,arii buutu jaadod freeslot)3)shaubos,ka intel's reagjees uz dirsaa liishanu 4)ieviest kaartiibu.....njaa... biggrin.gif bez tevis ir tonna prasmiigaaku adminu kas vareetu ieviest kaartiibu

TAK6to NECERI !!! cya wink.gif

Link to comment
Share on other sites

To vbyuer:

1) Dzimshanas gads tika mineets kaa vieniigais, kas kaut ko izsaka par mani, atshkjiriibaa no taa, ja es pateiktu ka mani sauc Artuurs un manu meitu Kristiaana, sievu Kristiine, braali Maartinjsh, ka braalim ir puukains trusis... u.t.t. Tev tas kaut ko vairaak izsaka?

-

2) Tie, kas pavada dienaa 8-14 stundas pie datora, taa pat tiks paspeeleet, nevajag viniem slotu. Ja tu datorspeeles njem tik nopietni - fanaatiski, tev vajag aarsteeties pie psihiatra. That is just a game.

-

3) Par liishanu... Nez kam tu ar sho tekstu gribeeji ieliist? Man nav vajadziibas kaadam kaut kur liist, es esmu par slinku prieksh taa. Un no Intel reakcijas arii nekas nemainiisies, vismaz atteiksmee pret tevi wink.gif

-

4) Prasmiigas rokas, tonnaam? Un ja tu domaa, ka admineeshana aprobezhojas ar kartes nomainiishanu un restartu, tad man vienkaarsni nav ko teikt.

-

5) Un nezvai no tava posta arii kas mainiisies, jo manas domas, ka tev praats par iisu, toties emocijas paar paareem.

Es domaaju ka ar to pietiks. Taa tev viela paaromaam. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

To vbyuer:

1) Dzimshanas gads tika mineets kaa vieniigais, kas kaut ko izsaka par mani, atshkjiriibaa no taa, ja es pateiktu ka mani sauc Artuurs un manu meitu Kristiaana, sievu Kristiine, braali Maartinjsh, ka braalim ir puukains trusis... u.t.t. Tev tas kaut ko vairaak izsaka?

-

2) Tie, kas pavada dienaa 8-14 stundas pie datora, taa pat tiks paspeeleet, nevajag viniem slotu. Ja tu datorspeeles njem tik nopietni - fanaatiski, tev vajag aarsteeties pie psihiatra. That is just a game.

-

3) Par liishanu... Nez kam tu ar sho tekstu gribeeji ieliist? Man nav vajadziibas kaadam kaut kur liist, es esmu par slinku prieksh taa.

-

4) Prasmiigas rokas, tonnaam? Un ja tu domaa, ka admineeshana aprobezhojas ar kartes nomainiishanu un restartu, tad man vienkaarsni nav ko teikt.

Es domaaju ka ar to pietiks. Taa tev viela paaromaam. smiliez.de_2428.gif

2)8 STUNDAS LOL 3 stundas jau ir par daudz tas taa.

3)labs smile.gif

4)es neesu teicis ka adminee6ana robezhojas ar kartes mainii6anu un restartu

es domaaju ar to tev pietiks(es neesmu fanaatikkis,es teicu ,ka ir cilveeki kuriem taa nav tikai speele) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas tad ir CS, ja ne speele?

Dziive, pusdienas, gariigaa bariiba? Nu nekljuusti smiekliigs!!!

P.S. 8 stundas - es paziistu fruktus, kuriem ir arii vairaak( 36 stundas neizejot no datorzaales).

Vinjsh vienu briidi bija aizmidzis uz klavieres, kad vinju pamodinaaja, vinjsh nopirka 3.1 un skreeja taalaak.... Tas ir gadiijums no dziives.

Link to comment
Share on other sites

nu lap lap vieniigi floods baigais sanaak:nu me ar zin taadu gadiijumu ka kex aizmieg pie klavas(vieniigi 6ams neskreeja taalaak,vinja draugs skreeja biggrin.gif )

P.s ai labi po,lai jau tev tiek kaut gan shaubos

Link to comment
Share on other sites

avot iisteniibaa - ja taa padomaa..... - ja ir kaads kex kam pienakas admin tiesiibaas un slots tad cole ir viens no vinjiem....

aamen

tl

p.s uzliku tev mapes mainju (es zinu ka tev nav jaasaka lai tu vinju neizmanto savos ieskatos bet speeleetaaju ieskatos (neskaitiisim pidarus) smile.gif ) kiku, banu, restartu, votes (humaanais variants visam), slapu, sleju ( smile.gif )

p.p.s

taaa..... "Houston we have a problem"

pieregjistree niku no saakuma smile.gif - jo "COLE" nav pieregjistreeto niku sarakstaa

+par siikumiem intereseejies #gign + pasaki kad tu esi pieregjistreejis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...