Jump to content
GIGN Forum

Dato.lv


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Tātad braukājot pa i-neta lapām ieraudzīju foršu i-neta saitu dato.lv. Nu tur diezgan lēti datori, piegāde, apraksti par datoriem utt... Gribētu zināt kādas jums ir atsauksmes.

Gribētu paņemt šādu komplektu - ja kādam ir kādi labāki piedāvājumi līdz aptuveni šai summai - droši sakat. Vairāk maks pagaidām neatļauj.

Link to comment
Share on other sites

videokarte...

Uzraksti tam čalim privāti, tur vari arī salikt savu komplektāciju ;)

Vismaz kad es biju domājis pirkt pc, parunāju ar viņu, nosaucu cenu un viņš salika pc, kas atbilda manām prasībām, taču nepaņēmu no turienes... Par kvalitāti un servisu neko pateikt nevaru...

Link to comment
Share on other sites

Cietais disks (HDD): 500Gb sata2 16Mb cache NCQ class.

Jaunais NCQ klasses, drošs un ātrs cietais disks, labākā ražotāja.

Pareizrakstības kļūdas, ražotājs tā arī nav norādīts un tas tikai par HDD lasot. Sanāca reiz parunāt ar veikala menedžeri. Viņa teica, ka apraksti ir tik jobani, lai izraisītu pircēju interesi (like wtf?! vismaz man uzreiz nosita) un viņi dotos uz IRL konsultāciju veikalā, kur ZINOŠIE veikala darbinieki ieteiks labāko komplektāciju. Sēdēju pāris stundas un tā arī nesapratu kāpēc nevar ielikt normālu aprakstu, lai man nav jāpišās uz otru Rīgas galu, lai parunātu ar viņu KOMPITENTAJIEM darbiniekiem.

Anyway gatavu kompi nav prāta darbs ņemt, it īpaši tajā miskastē. Labāk uzcep topiku boot/eoz forumā. Nosauc mērķi, budžetu un salasi pa daļām. Ja ņemsi visu vienā veikalā, tad var arī sarunāt, lai saliek. Vismaz tā ir dateksā un m79.

Link to comment
Share on other sites

cash^, nu tāds apraksts, protams, ka neder priekš cilvēka, kurš kaut nedaudz saprot no datortehnikas. A ja viņu bodē iegriežas kāds tantuks, kurš no datora saprot tik daudz kā ieiet internetā, tad tur pie HDD varētu kaut vai būt rakstīts optima-līnija 5.25" 20GB HDD drošs un ātrs cietais disks, labākā ražotāja., un parcik viņai tie cipari neko neizsaka, tāpat nopirktu to datoru.

Savukārt visi spīdīgie sūdi, "10000MHz" procesori, pēc iespējas lielāks cipars pie RAM, VGA vai PSU, un smuks korpuss piesaista sabiedrības atpalikušo daļu, kuriem neinteresē tādas lietas kā komponomenšu ražotīji vai kokrēti modeļi.

Un tāpat pie viņiem iepērkas!

Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Viens čālits no www.h*al.lv nopircis datoru par 245 Ls - http://dato.lv/magento/index.php/default/d...400w-dvdrw.html

Un iet kā pa sviestu.

Nedomā - ņem! Pats ar jau no turienes grasos ņemt..

kas pie joda?

* Home

* /

* Datori

* /

* GTA4 Game 9000Mhz / GeForce GT240 1Gb GDDR5 / 2048Mb / 500Gb / 450W / DVDRW DL

Link to comment
Share on other sites

super mega duper pc - ljevais kantoris ar ljeviem datoriem ! Garantija ar laikam super mega duper cool - bet kad kaut kas saplisis bus mega super atryna "mes neko nezinam "

Edited by GB_
Link to comment
Share on other sites

vot tieši no dato.lv es ņēmu arī datoru, šādu

MB Asrock nForce 630, PCIE, LAN, 5.1 HD sound, GeForce 7025 on HLTV DDR3

2048MB DDR3-133MHz Hyper Kingston

HDD 500gb/16mb SATAII NCQ Hitachi

VGA ATI HD5670 1GB GDDR5 Gigabyte HDMB

DVD+/-RW DL SMS SATA

PSU 450W ANS

Athlon II x3 core 9000MHz AM3 440

šitas tika salikts pa detaļām un izmaksāja man 224latus :)

Link to comment
Share on other sites

MB Asrock nForce 630, PCIE, LAN, 5.1 HD sound, GeForce 7025 on HLTV DDR3

2048MB DDR3-133MHz Hyper Kingston

HDD 500gb/16mb SATAII NCQ Hitachi

VGA ATI HD5670 1GB GDDR5 Gigabyte HDMB

DVD+/-RW DL SMS SATA

PSU 450W ANS

Athlon II x3 core 9000MHz AM3 440

šitas tika salikts pa detaļām un izmaksāja man 224latus :)

un kurš no Dato.lv kantora tu esi?

vai tev samaksāja par reklāmu.

GTFO?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...