Jump to content
GIGN Forum

Ban Nonemsana


zaruka17
 Share

Recommended Posts

Counter-Strike: Source

Map: de_dust2

Players: 9 / 26

Build 4100

Server Number 90

Resize parent (panel(Background) -> parent(CViewC4Panel)) not sized yet!!!

Resize parent (panel(Background) -> parent(CC4Panel)) not sized yet!!!

Initializing renderer...

?? R0x0r? connected from? Latvia

? R0x0r connected

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 2119

| ADMIN: LAVRx

| BANNED NAME: xXx BossX

| BANNED IP: 80.70.22.122

| REASON: veelreiz

| TIME SET: 2008-06-04 22:35:00 (756 days 12 hours 7 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/2119

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: veelreiz! More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: veelreiz! More info in console.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yello.

Bez iemesla te neatrodos.

Tātad...

Man apnika redzēt šo:

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: gaga apiešana! Ban will expire in 59 minutes. More info in console..

Pagaidām runājot pieklākīgā valodā tas nav nekāds īsts "reason"

Tie Col'a bani jau līdz kaklam apnika. Katru reizi, kad viņš atnāk viņš redz, ka cilvēki lamājas, par to, ka ir debīlie čīteri, bet ko viņš dara ir pilnīgs absurds. Nevis lai nobanotu čīteri, kas būtībā automātiski un loģiski pārstādinātu lamāšanos, bet viņš vnk ņem un bano tikai tāpēc ka pārkonektējies uz serveri pēc gaga. Vienkārši ahu*enna.

Vai lūdzu šo debīlo sabojāto loģiku šajā burvīgajā serverī var salabot?

paldies.

While you'r on it, lūdzu noņemiet banu "[MAJOR LAZER] I Live In Texas"

Sincerely yours [MAJOR LAZER]

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām runājot pieklākīgā valodā tas nav nekāds īsts "reason"

Tie Col'a bani jau līdz kaklam apnika. Katru reizi, kad viņš atnāk viņš redz, ka cilvēki lamājas, par to, ka ir debīlie čīteri, bet ko viņš dara ir pilnīgs absurds. Nevis lai nobanotu čīteri, kas būtībā automātiski un loģiski pārstādinātu lamāšanos, bet viņš vnk ņem un bano tikai tāpēc ka pārkonektējies uz serveri pēc gaga. Vienkārši ahu*enna.

Vai lūdzu šo debīlo sabojāto loģiku šajā burvīgajā serverī var salabot?

paldies.

Nejau viņš liek, cik saprotu tas ir automātiski, lai jūs ar gagu neuztaisat reconnect un nelamājaties un nepielietojat rupjus vārdus atkal!!!

Edited by Toonami
Link to comment
Share on other sites

:mIm: Domajiet ko dariet.... :sparta:

Cik tad ADMIN gadi ja 14 nu tad jums te nesanaks :blink: labi serveri :lolza:

zaudejiet publiku :blelohs:

Vismaz palasi forumu pirms raksti muļķības, nezinot noteikums tev nenoņem atbildību. Tu sāc dirsties uz visiem vēl nezinot kas noticis. Slikti Slikti. Tavs pirmais iespaids atstāja negatīvo iespaidu uz visiem man liekas, kas te to lasa, un man liekas ka tev ir 14 gadi ;) vnk manas domas

Edited by Toonami
Link to comment
Share on other sites

Bez iemesla te neatrodos.

Tātad...

Man apnika redzēt šo:

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: gaga apiešana! Ban will expire in 59 minutes. More info in console..

Pagaidām runājot pieklākīgā valodā tas nav nekāds īsts "reason"

Tie Col'a bani jau līdz kaklam apnika. Katru reizi, kad viņš atnāk viņš redz, ka cilvēki lamājas, par to, ka ir debīlie čīteri, bet ko viņš dara ir pilnīgs absurds. Nevis lai nobanotu čīteri, kas būtībā automātiski un loģiski pārstādinātu lamāšanos, bet viņš vnk ņem un bano tikai tāpēc ka pārkonektējies uz serveri pēc gaga. Vienkārši ahu*enna.

Vai lūdzu šo debīlo sabojāto loģiku šajā burvīgajā serverī var salabot?

paldies.

While you'r on it, lūdzu noņemiet banu "[MAJOR LAZER] I Live In Texas"

Sincerely yours [MAJOR LAZER]

nedaudz aptaurēts esi vai kā ar tevīm? tev uzliek gag par lamāšanos tu uztaisi retry un domāji ka skraidīsi laimīgs talāk un lamāsies? Protams ka ban par retry priecājies ka te vēl sods ir mīksts citā serv kur arī esu admin mēs liekam uz 1d un viss!

+ja redzi ka kāds izmanto kādu programmu tad kapēc nēsi tik attīstīts lai izmantotu admina čatu lai paziņotu adminam ka šis spēlētājs čīto? nevis bļaut pa visu serveri tā lai spēlētājs izslēdz čītus zin ka ir adm iekšā un dzīvo laimīgs tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Labi, pateikšu tepat.

Minimum, es nespēju skatīties 17 spēlētājus uzreiz, ja tu to spēj, tad piedod man, jo es tā nemāku. Jūs tur ~5 cilvēki bļaujat katrs par savu čali, bez apstājas. Vienreiz pateici, pietiek, bet tu kā tāds dīvainis vēl sāc bļaut un lamāties uz mani par to, ka es nedaru savu darbu. Bļāviens, es esmu viena, bet jūs bijāt 17, domā man viegli? Tu norauj gagu par lamāšanos, uztaisi retry. Es tevi vēlreiz nogagoju, bet tu atnāc un turpini lamāties. Man parāva reidžu, ka tu mani nespēj respektēt, nobanoju. (Ja nemaldos, tad šada rīcība no tavas puses nav bijusi vienīgā, man liekas, ka vienreiz jau šādā veidā banu no manis dabūji). Pēc tam man vēl tas klana biedrs sāk kaut ko ļečīt, arī dabūja banu. Gribu vēl pateikt, ka vispirms skatījos čali, par kuru man personīgi pazvanīja, kad es mierīgi čilliņā ar draugiem sēdēju un pīpēju ūdenspīpi. Man nebija slinkums ieiet, paskatīties, 10min pasēdēju, čalim neko neredzēju. Bet tad jūs sākāt bļaut, protams, paskatījos jūsu izvēlētos čīterus, aima nevienam nebija, bet tika daudz, lai paskatītos vai kādam ir wh, piedod, bet nu, ar aizmiglotām acīm, negribējās un nemaz nevarēju. Jā, iespējams, vispār tādā gadījumā nevajadzēja iet iekšā serverī, bet ko nu vairs.

Es ceru, ka saprati, ka arī es esmu tikai cilvēks, adminiem arī ir dzīve.

Link to comment
Share on other sites

+ja redzi ka kвds izmanto kвdu programmu tad kapзc nзsi tik attоstоts lai izmantotu admina иatu lai paziтotu adminam ka рis spзlзtвjs иоto? nevis bпaut pa visu serveri tв lai spзlзtвjs izslзdz иоtus zin ka ir adm iekрв un dzоvo laimоgs tвlвk!

OK. Tв. Viss.

Es tev personоgi uzbraucu kaut vienв vietв? Nз. Kas tev dod tiesоbas man uzbraukt, e? tas admin иats nekвdus rezultвtus nedod. Tur raksti neraksti jзgas nav.

Jв tieрi tв, domвju, ka skraidоры tвlвk laimоgs.

Un c0l.- paldies protams par tik izsmalcinвtu atbildi.

Bet, es jau arо neesmu nekвds tur izvilcies ne no kurienes, nezinu par ko iet runa. Spзlзju CSS tik ilgi, ka vairs pat nevaru atcerзties cik ilgi, bet nu bыtоbв kopр parвdоjвs, but that's besides the point.

Esmu bijis admins рвdos tвdos serveros un paskatоties vai cilvзks spзlз ar wh/aim vai nз ir meюonоgi elementвri, klвt tam visam, иоteri arо nav tik stulbi lai neizslзgtu иоtus, kad tu viтus vзro.

Lai vai kв - wh izskatвs tв: Kвds skatвs uz pretiniekiem caur sienвm. Mзdz bыt tв, ka kвds pielieto radaru, saktвs pзc CSS gпukainвm зnвm, kas krоt caur grоdu vai arо pзc skaтas, tos visus faktorus var (uh) ПOOOTI labi atрнirt no trы wh. Piemзram, kad radars pretiniekus nerвda, bet cilvзks tik un tв ik pa laikam apskatвs uz kвdu no pretiniekiem cauri sienai. Vai arо wh lietotвji parasti nomaskзjas kв vienkвrрi labi AWP lietotвju tobiр apsзюas kaut kur tвlu, un ja kвds pretinieks no stыra izskrien, tajв paрв brоdо viтu novвc. Protams mзdz bыt tв, ka tв ir haпava, bet ja tв notiek atkвєtoti un sistemвtiski, tad 100% wh. + ja pavis nevari bыt droрs/droрa vai ir wh vai nav, ieslзdz vienus no millioniem иоt klientu, no kв gign serveris nav pasargвts (BTW man neliekas, ka vispвr no kвda ir pasargвts, bet nu hz, neko nevaru apgalvot).

Lamвjos es ekluzоvi tikai tad, kad esmu пoti nelaimоgs - tobiр kad иоteri ir vai vnk bieюi mirstu - tad mзdz pasprukt. ARо tas ir besides the point.

KO es gribu teikt ir - Ir iespзjams panвkt, lai serverо bыtu visi laimоgi, bet lai to panвktu ir tieрвm jвbыt tвdam adminam, kas ПOTI bieюi, vai vзl labвk visu dienu spзlз CSS. Es pilnоgi saprotu, ka daudzi no jums tв nevar, jo ir daudz faktori - tikai viens dators, ir darорanas, tikрвs utt. Bet es varu atklвti teikt, ka lai cik noюзlojami tas arо neizklausвs tikрanвs ar draugiem man ir reta parвdоba, strвdвju es mвjвs, man ir vairвki datori, kas пauj man turзt CSS uz viena datora kaut vai visus 24/7. Es esmu atbildоga personоba un cenрos visu darоt maximвli godоgi, bet kad kвds man mзмina vienв vai otrв veidв nebodоgi apиakarзt vai iebortзt - es palieku dusmоgs.

Tв nav nekвda sevis reklвma, bet ko es ar to visu grbзju pateikt, ka bыtu kruti, ja jыs varзtu atrast tвdu personu, kam jыs uzticaties, kas varзtu serverо ilgi un dikti visus novзrot, vai arо izveidot Zemвkas pakвpes Adminu komыnu, peim vnk spзlзtвjus, kas atrodas serverо пoti ilgi, kas vienkвrрi rыpзtos par to, lai nebыtu иоteru un viss. Ja tie nobano kвdu nevietв - raksta sыdzоbu, ja nav izdarоjis neko sliktu - banu noтem. Ja atkвrtoti bano nevainоgus cilvзkus - zaudз admina iespзjas, vai sliktвk pats noraujas banu.

Jвbыt kautkвdai staipоgai sistзmai, kurв ir iespзjami izтзmumi un kurв tiek izskatоtas konkrзtas situвcijas, nevis vienkвrрi dumji sekojam nostвdоtiem likumiem - tobiр kв ieprogrammзti roboti.

Un BTW, apvainoрanвs vai dusmas ir cilvзka vвjоba. Ja no tв neviens necieр, tad pox, bet ja kвds sвk izmantot dotвs iespзjas, kas ir tвs dusmas vai apvainoрanвs, tad tв situвcija paliek debоla. Es runвju ar tevi c0l.-. Neesmu savв dzоvз nobanojis nevienu, kas man vienkвrрi uzkrоt uz nerviem, vai apvaino. Ne-kad.

Ceru, ka ar рo vзstuli es panвkрu kaut kвdu sapratni un vзljovairвk ceru, ka tas novedоs lоdz kautkвdвm servera izmaiтвm uz labвku pusi.

@dyversant

"UN viss.." Nav viss. nav viss tik vienkвrрi.

ja bыtu, tad mans tзvs neciestu no tвdas manipulatоvвs attieksmes no saviem darba devзjiem (Un netiktu sabojвti nervi)

Link to comment
Share on other sites

Pārlasīju postu 3x, bet tik un tā nesaprotu, vai es tiešām esmu kaut kur kļūdījusies savā vakardienas darbā. Personīgi es uzskatu, ka nē. gribētu redzēt cilvēku, kurš ir spējīgs kontrā nosēdēt 24/7. Arī tu to nevari, pat ar saviem daudzajiem kompīšiem.

un vēl - es tevi nebanoju tāpēc, ka kriti uz nerviem, tu banu dabūji, jo nerespektēji manu sodu. skaidrs? nejau dēļ tā, ka tu man nepatīc.

Link to comment
Share on other sites

un vēl - es tevi nebanoju tāpēc, ka kriti uz nerviem, tu banu dabūji, jo nerespektēji manu sodu. skaidrs? nejau dēļ tā, ka tu man nepatīc.

Nu ok, 24/7 ir pārspīlējums bet nu toč biežāk kā tu. Tajā serverī kurā es biju admins es pavadīju vismaz 8 stundas dienā, ja ne spēlējot, tad spektojot un turot aci, ja kāds sūdzās vai nē.

Tieši tā, ka es nerespektēju tavu sodu. Jo tu nesaproti ko es tev mēģinu paskaidrot - ja tu tiktu galā ar lamāšanās izraisītāju, tad es arī nelamātos... :ermm:

Un piemērs tam, ka serverī admini nepavada pietiekamu laiku - Tas čalis ko tu šodien nobanoji, viņš šitā jau serverī nāca un spēlēja kādu mēnesi un neviens viņu nebanoja. No sh*t, ka es lamājos. 99.9% cilvēku lamājās, kad viņi ir dusmīgi. Un arī fakts, ka tu neko neteici tiem puišiem, kas šodien latviski lamājās tavā klātbūtnē. Why?

redz vienkārši viss ir tik ļoti nenoteikt, ka tāda attieksme pret pret tādiem sīkumiem kā lamāšanās visu padara vēl neskaidrāku. Cilvēki, kas vienkārši grib spēlēt tiek banoti un čīteri spēlē mēnešiem ilgi un neviens viņus neaiztiek.

Link to comment
Share on other sites

mm, par lamāšanos, kas bija nuke mapē, kad sēdēju specos? bļāviens, es tak lasīju tavu postu, par kuru tu man tik ļoti stāstīji.

Jā, tu vari pavadīt serverī 8 stundas, jo kā jau pats teici, ar draugiem nesatiecies. Bet iedomājies? - es satiekos un man tādi ir.

Jā, serverī tagad ir problemātiski ar adminiem, bet cik saprotu, tad jāpagaida mazliet. Būtu vispār priecājies, ka vispār kāds ienāk un uztur kaut mazliet kārtības.

Un paldies, savu fleimu vari vairs te nelaist, lasīt vairs nebūs laika, tak jāsēž serverī 8 stundas dienā!!!!11@!!11!@1

Link to comment
Share on other sites

es aizmirsu niku tam malacim kas tur rakstīja palagus, kuros

dr-evil-photo.jpg

nebija vēlmes ietiekt sevi par adminu.

Tak CSS serveris ir nesen atvēries, tā ka gaidīt sistemātiski perfektu adminu darbību ir muļķīgi.

Re - cs.gign.lv pubā jau ir okei, admini ir vienmēr, tāpat kā war3. nu ja ne 100% laika, tad 90 stabili.

Tāpēc pacieties. Sadabū kāda admina skype , lai vari operatīvi pasaukt, ja tev kāds čiteris nelike mieru un viss būs kulē

Link to comment
Share on other sites

Ja jau saki, ka viņš spēlēja k-kur 1 mēnesi, tad nu tu varēji visa šī mēneša laikā atrast laiku un atnākt uz forumu un reportēt viņu, čalis uzreiz būtu norāvis banānu. ;)

Tas tā, informācijas pēc, neņem ļaunā. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nedomāju ka adminu pienākums ir skatīties visus demo un meklēt hakerus. Un ja admins spēlē nav pārliecināts par čitiem arī nevajag banot bet likt forumā un apspriest. Priekš tam ir speciāla sadaļa lai liktu reportus, bet tas tiek darīts baigi reti. Tad nu ja nepatīk tad liec reportu nevis bļausties spēles 4atā.

Tikai nezinu cik bieži tiek čīteri izbanoti tādā veidā, cik bieži kāds skatās tu postu, jo bieži vien paiet vairākas dienas pirms bana.

Link to comment
Share on other sites

Panemu css

conektejos ar serveri

:superlol: BAN

LOSI esat vai ka :mIm: Domajiet ko dariet.... :sparta:

Cik tad ADMIN gadi ja 14 nu tad jums te nesanaks :blink: labi serveri :lolza:

zaudejiet publiku :blelohs:

Es tev uz poham ka tagat, zokli izsistu no ierinds 4fun ^_^

nervi netur kko tadu lasit ^_^

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

^_^

nervi netur kko tadu lasit ^_^

Tad jau foršs čalis esi. Tev noteikti ir spīdoša nākotne..

Bet par tēmu. Ja vēl Tu to teiktu adminčatā. Citādi, ja visi bļaustās pa publisko čatu, tad regulāri tāds pastulbs čīterīts ņem un izslēdz čītus, kad kāds admins ir miris. Un tad varat kost sev pirkstā, ka admini savu darbu nedara, nebano čīterus.. Otra lieta ir, kad bļaujiet par wh+aim un sazin vēl ko, ka paši pat neesat redzējuši kā attiecīgais spēlētājs spēlē. Pirms publiski zākā, pārliecinies. Ja to neesi izdarījis, tad palūdz adminčatā adminiem. [say_team ["u"]:@ teksts]. Tā vajag to lietot.

P.S.

Lūdzu palabojiet mani, ja kļūdos, un CS:S amx sistēma ir pavisam cita.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...