Jump to content
GIGN Forum

Toonami Admin Tiesibas


Recommended Posts

Informācija par sevi:

*Vecums - 21

*Uzņēmējdarbība un vadīšana, bet spēlēju pokeru profesionāli, tas ir pelnu naudu iztikai tikai ar to.

*Spēlēju cs kopš 2002 gada, gignā esmu kopš 2003, bet bija pauze uz 3-4 gadiem, esmu back. Protams esmu adminējis utt.

*Parasti spēlēju vakaros un līdz 4-5 naktī, uzrodās daudz čīteru tajā laikā, un parasti nekad nav adminu.

*Katru dienu spēlēju no 17:00 - 05:00

*Stati uz nicku Toonami - Nobrucis saits jums. Fatal Session Error at line 259: ERR 2013: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113

*Tiesības - gribu votemap, kick, slay, slap.

P.S. Kādreiz jau prasīju tiesības, bet man bija 13 gadi toreiz, macho lika atgriezties pēc 10 gadiem :) pagāja 7 :D

Edited by Toonamik
Link to comment
Share on other sites

Man vieniigajam liekas, ka dzeks meegina piemulkot visus uz taam stundaam, deeelj statu nobrukshanas/pazushanas? :superlol:

p.s. samuray, kas mainaas, kad vinsh registreejies 2003? Realii vinsh tikai pieregistreejas un viss, no vina puses ne vairaak kaa 10 posti 7 gadu laikaa tika izsmelti.. Seriously??

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

ja godīgi, tad nebūtu smuki uzlikt tagad viņam accessu(jo viņš gadus tur atpakaļ baigi kapāja). tomēr ir cilvēki kas aktīvāk spēlē un sēž bez aksesiem. stati jau arī nav pirmo dienu resetoti. Īstenībā man jau vienalga, gribi liec/neliec

Link to comment
Share on other sites

Spelejot ar Toonami vins atstaj labu iespaidu + ka vins spele praktiski naktis kad tautas maz! ->

Ja! tagad vinam ir maz nospeletas stundas! bet ta nav problema manuprat un stundu skaits mainisies.

REC!

Link to comment
Share on other sites

Jēga vispār ir dot oldskūliem tiesības? Būs tāpat kā ar cole - nospēlēja mēnesi un aizgāja.

Tas pat nav ētiski, es saprastu, ja viņš būtu spēlējis visu šo laiku līdz statu resetam, bet viņš jau te bija tikai 2003/2004. gadā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...