Jump to content
GIGN Forum

R. Pasam Smiekli Nenak ?


GuTTer
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 57148

| ADMINS: R._

| NOBANOTAIS NIKS: SM0G

| NOBANOTAA IP: 86.41.180.105

| IEMESLS: aim

| UZLIKTS: 30.06.2010 00:09

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/57148

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "aim, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"aim, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi console

Karte De_nuke demo progresa.

Izspeleju 2 raundus skreju are deagle un ievilku R. hs 50sekundes velak man bans par aim. Sitadiem adminiem kas pat nesaprot ka banu pareizi uzlikt vispar acc janem nost mana izpratne nevis jamauc bani lidz ko vinus novac :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ka iemest bet tas ir sitas

weekly-cs.gign.lv-1006300000-de_nuke.zip 2010.06.30 00:00

Un man besi sitas prikols nobanot maak 5 secundes un tad man ja4akarejas dienam kamer unban dabunu ja ?

Edited by GuTTer
Link to comment
Share on other sites

Ar tavu attieksmi forumā un severī varētu tev banu atstāt. Vispirms paskatījos xcheck, kur tu man uzrādījies, kā banots + vēl tur stāvēja mans nesens bans. Uzreiz paskatījos uz tevi un čota pricels raustījās... Kā tu man to izskaidrosi?

Ja godīgi tu tiešām esi viens no retajiem spēlētājiem, kas man besī. Tu to esi panācis ar savu pretīgo attieksmi pret mani un iespējams citiem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm Xcheck jaa Esu bijis banos un unbanots un kadu pretigo atieksmi ko tu te pasakas stasti es nevienu vardu neesu pateicis tu man vienkarsi banu uzlikti mana vaina ka tu spelet nemaki ? beidz izdomat kr4e gaidu unban.

tu nosakuma hltv noskaties un paskaties kur pricels man raustijas spridit Gan ar niku smog gan ar Straight from the gutter diezgan jau gigna rukaju un neviens iznemot tevi 4eta nau neko sliktu man jeb pa mani teicis. iesaku tev dzert mazak.

Edited by GuTTer
Link to comment
Share on other sites

Kadu atieksmi? mani nepatiesi nobano un es tas sliktais ja ? lai ari nebrinos admini viens par otru stav tikai uz playeriem pofig.

Edit: speleshanas netikt ? pirmkart gigna nau ne vienigais ne labakais serveris latvija otrkart man ir modems es gribetu jau sedetu un speletu bet principa pec gribu unban.

Edited by GuTTer
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu nafig vajdzīga visa šitā tukšā diršana! Pagaidi pāris stundas kad kāds admins noskatīsies demo, un tad dabūsi savu unban. Visas šitā aizvainotā tēlošana par to, ka aizrāda par tavu attieksmi ir pilnīgs bullshits.

Link to comment
Share on other sites

Banu par spiiti tev nonjemshu tikai vakaraa! Demo noskatiijos un tur nav nekaa taada, kur vareetu 100% chiitus pieshuut. Bet deelj tavas attieksmes paseedeesi veel liidz vakaram! Tev nekaads robots te pretii neseezh, kas 24/7 skataas demo un izskata suudziibas, iegaumee to!

Link to comment
Share on other sites

Ko es dirshu tev bled ? juus te vieni9gie kautko dirshat cik skatos normalu sudzibu uz unban uzraxtiju kas tev nepatik mana vaina ka R. ir debils un dirsties saak ? mana vaina ka vins man pec 1 killa par aim 5 sekundes velak banu uzliek ? izdomajat vel kautko 4isto noka4ashu aimu patusesu ar i.p changeru jusu serveri ta juus atieksmiti redzesiet. vot pasaki man ko es neta pateicu ? Zb gudri dirst nau malku cirst

Link to comment
Share on other sites

pa sito tev vispar vajadzetu uz kadu gadu atstadinat ! :superlol::mIm:

un 2kart pa ko tu brinies ja visi tev ir Bled,debili utt ? , pa attieskmi vien pareizi ira ka tevi nahrenizeja un pa to ip changeru tu vienigais vari sabojat garstavokli pa nakti kadam jo pa dienu adminu ir pietiekami .ipashi puba manuprat un tik naksi un rausi banu !

p.s vienigi pieradisi ka esi neizaudzis kretinelis :sparta: <c> Plikais

Link to comment
Share on other sites

Ne parlaimi es ne4itoku un kroplelis esi tikai tu visi skatos aiz datora ekrana kruti te gigna gribetos redzet ka tu man seja kautko pateiktu.otrkart i.pchangeris + warhook uztaisitu tadu prikola ka es tev ne ban menu uzraditos ne ari caur banip niku/id mani nobanot nevaretu jums jau ir paritis tadi 4ali gigna bijushi. par atieksmi nesi dzirdejis dots devejam atdodas ? kurs isti saka dirsties juus jeb es ? un ko man darit sedet un sito murgu lasit un jums dirsa list ? juus parak sevi pacelat puishi

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tu tiešām esi viens no retajiem spēlētājiem, kas man besī. Tu to esi panācis ar savu pretīgo attieksmi pret mani un iespējams citiem.

Kurā vietā es tevi apdir** ? Netopu gudrs...

Nu un, kļūdījos, piedod mister perfektais, bet besī tāpat, jo redz rupjības un aizskarošus tekstus bīdi tu.

Katrā ziņā tajā dienā vai iepriekš gignam bija kautkāda kļūme, jo nevarēja tikt serverī, kā rezultātā parādījās daudzi jauni spēlētāju, kuri vairums bija cīteri. Protams, ka es viņus nobanoju, kad biju iekšā. Un tev par nelaimi stāvēja viens no tiem baniem. Būtu ienācis ar savu "parasto" niku, tad viss būtu kārtība, jo ieraugot xcheckā banu, kas bijis pirms apmēram 8-24h robežās, kautkā likies aizdomīgs. Un te nāca tava tēmekļa raustīšanas, ko, jā, atzīstu esmu jau redzējis tev iepriekš un nevaru to izskaidrot. Katrā ziņā atvainjos par nepatiesu banu, bet derētu tavu dzēlīgo attieksmi nomainīt uz kautvai nedaudz laipnāku.

P.S. Ja jonathan (paldies viņam) ir nonēmis banu, tad var TL.

Link to comment
Share on other sites

Nu un, kļūdījos, piedod mister perfektais, bet besī tāpat, jo redz rupjības un aizskarošus tekstus bīdi tu.

Katrā ziņā tajā dienā vai iepriekš gignam bija kautkāda kļūme, jo nevarēja tikt serverī, kā rezultātā parādījās daudzi jauni spēlētāju, kuri vairums bija cīteri. Protams, ka es viņus nobanoju, kad biju iekšā. Un tev par nelaimi stāvēja viens no tiem baniem. Būtu ienācis ar savu "parasto" niku, tad viss būtu kārtība, jo ieraugot xcheckā banu, kas bijis pirms apmēram 8-24h robežās, kautkā likies aizdomīgs. Un te nāca tava tēmekļa raustīšanas, ko, jā, atzīstu esmu jau redzējis tev iepriekš un nevaru to izskaidrot. Katrā ziņā atvainjos par nepatiesu banu, bet derētu tavu dzēlīgo attieksmi nomainīt uz kautvai nedaudz laipnāku.

P.S. Ja jonathan (paldies viņam) ir nonēmis banu, tad var TL.

Ok paldies uzreiz sita nevareja ko uzreiz jaardas.

un fijitsu njau man tildes kachat negrasos jo pa latviesu forumiem nakad neko nerakstu galvenais lai cilveki kam vajag saprast saprot ko es rakstu.

Edited by GuTTer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...