Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

redboot.. Pareizie Vaardi, bet es nezinu , GiGna ir liels Daudzums ar PRO speletajiem , Kuriem Tie Chiteri anusu laiza, .. Ir Videji labi speletaji kuri jau gandriz kaa pRO takaa speelee, bet vinjiem ir - delj chiteriem , (piem .) Es eju nepaspeeju ieraudzit jau HS... Jaa es zinu DOLE ssc nevajadzeeja Buut, Jo shamiem PC Suu.igs .. !!! GiGnaa tieshi vajag SSC ... Videji LABI speletaji pret PRo .. Tad tie Videji Labie Speletaji satrenesies un ar buus pro ... Bet tagad ir taa.. Videji labie speletaji ws Chiters ws PRo .. !!

......

SSC ir LABS anticheats.. ! pat loti labs, labi vinjam ir HACKS bet ne visi to zin , es pat nezinu , (tur + veel jasaliek Mistiskas Konfigurtaacijas ! :/

par CD nav shaubu ,, jebkura serveri pa 5-8 Chiteriem seezh, tikai lielaako dalju nevar pamaniit.. :/// !!

Link to comment
Share on other sites

redboot.. Pareizie Vaardi, bet es nezinu , GiGna ir liels Daudzums ar PRO speletajiem , Kuriem Tie Chiteri anusu laiza, .. Ir Videji labi speletaji kuri jau gandriz kaa pRO takaa speelee, bet vinjiem ir - delj chiteriem , (piem .) Es eju nepaspeeju ieraudzit jau HS... Jaa es zinu DOLE ssc nevajadzeeja Buut, Jo shamiem PC Suu.igs .. !!! GiGnaa tieshi vajag SSC ... Videji LABI speletaji pret PRo .. Tad tie Videji Labie Speletaji satrenesies un ar buus pro ... Bet tagad ir taa.. Videji labie speletaji ws Chiters ws PRo .. !!

......

SSC ir LABS anticheats.. ! pat loti labs, labi vinjam ir HACKS bet ne visi to zin , es pat nezinu , (tur + veel jasaliek Mistiskas Konfigurtaacijas ! :/

par CD nav shaubu ,, jebkura serveri pa 5-8 Chiteriem seezh, tikai lielaako dalju nevar pamaniit.. :/// !!

bljadj daunis...

gignaa vispaar reti kad kaads chiiters var nospeeleet ilgaak par 1 karti, jo sheit admini ir daudz un darbojas aatri, operatiivi un kvalitatiivi. Luuk, kas padara sho serveri tik labu un luuk kas mani vinjaa piesaista. Man galvenais ir, lai uz servera nav chiiteru un lai ir daudzmaz sakariigi cilveeki. Paareejaas lietas (dazhreiz lagi, speeleetaaju prasmes u.c.) man nav tik buutiskas, bet galvenais ir, lai serverii valdiitu kaartiiba un man tur buutu prieks speeleet.

Un gigns jau nu 100% nav tas serveris, kuraa speeleejot buutu jaasuudzaas par chiiteru daudzumu (vieniigie iznjeemumi, es pieljauju, ir pa naktiim un no riita puses, kad cilveeki parasti gulj).

Taapeec neuzskatu, ka buutu jaaieviesh SSClient or whatever you want.

Link to comment
Share on other sites

Njaa muviks nesanaaks, jo pamaz pieraadiijumu par katru chiteri .. !! ir Chiteri 100% .. noir kurs tikai caur sienaam Shauj , pashauda pashauda un tieshi enemy virsu merkjis un uzshauj !! 31.gif/ Bija vairaaki taadi gadijumi , bet tomer pamaz.. !! lai tur muviku uztaisit vajag vairaak laika.. !! Noka4aajiet pedejo nuke un paskataties !! redzams ka ~5 speletaaji lieto chitus, !! un ipashi paveerojiet Cotton un Noir !!! smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

ā, noir čīteris, ar tevi viss skaidrs čalīt. Pieaudz.

Idiots.

rap for the name dope crack and cocaine

and ima drill it in your ear do you can lapse from the pain

and after the fame im going back to the wane

but for now nigga feel the wrath from my game

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...