Jump to content
GIGN Forum

Gaming Pele


Oddijs
 Share

Recommended Posts

Manai x7 pienāca gals, nu jau 3šā pa 3 gadiem :)

Tātad, budžets ir līdz 35lati

Noskatīju pagaidām: Razer Krait, Razer Abyssus, Razer Diamondback 3G, Roccat Kova, Steelseries Kinzu

Gribētu dzirdēt atsauksmes (būtu labi savu pieredzi) , vai arī citus ieteikumus

Kura būtu līdzīga x7 pēc lieluma?

āāā, ir razer mousepads

Nesen jau bija līdzīgs topiks, arghh

mby kādam bija darīšana ar rokket kovu

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Šeit katrs balsos par savu peli un rezultāti būs galīgi neobjektīvi.

Gaming peles ir jāizvēlas pēc sajūtas plaukstā. Tāpēc velcies uz uz kādu veikalu, piemēram, Elkoru, pačamdi pārīti un izvēlies.

Vēl vari youtubē iečekot apskatus, bet atceries, ka katram plauksta ir savādāka.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau sāk izskatīties

Elkorā biju, paprasīju paskatīties peli :D mani pasūtija, pat neatvēra to sūda plauktiņu, norm

es visām pārskatīju reviewus, un visas normālas liekas

domāju laikam ņemt 3g vai roccat, bet nu te jau ir, ar kuru būtu vieglāk pēc x7, nu sajūtā

Link to comment
Share on other sites

Ja svarīga sajūta plaukstā (ergonomics), tad jau viskrutākā itkā ir Deathadder, gandrīz visiem patīk. Man gan pašam no Razer foršāka likās Lachesis.

Vispār, ja interesē razer, ej uz razerzone.com un izvēlies tur.

Logitech G-sērija man personīgi galīgi nepatīk, bet principā var pierast pie jebkuras peles.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, ja interesē razer, ej uz razerzone.com un izvēlies tur.

Logitech G-sērija man personīgi galīgi nepatīk, bet principā var pierast pie jebkuras peles.

lacim nav defalta forma , tapec it gruti pierast. Ir 5-7 subjekti kuri nopirka laci un pec tam pardeva jo nevar pierast.DA ari , bet vinjai forma ir bishku labaka rokai. Pats izmantoju DA jau 2 gadus , pirmas 2 nedeljas nevareju neko izdarit bet pec tam jau bija labak.

P.S. ja nemaldos tiem 3G pa 30LS tagad jauns dizains un vel kaut kas , skaitas v2.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...