Jump to content
GIGN Forum

Mazais Apgreids.


Pinky
 Share

Recommended Posts

xg un xsay. ir vajadziigas shiis 2 burviigaas lietas. ir pagaajis diezgan ilgs laiks, kops esmu admina godaa. visu daru pareizi - paardomaati. nekljuudos. mazinsh respekts arii ir iemantots smile.gif

loti ceru, ka sapratiisiet un pieskirsiet.

Link to comment
Share on other sites

xg un xsay. ir vajadziigas shiis 2 burviigaas lietas. ir pagaajis diezgan ilgs laiks, kops esmu admina godaa. visu daru pareizi - paardomaati. nekljuudos. mazinsh respekts arii ir iemantots smile.gif

loti ceru, ka sapratiisiet un pieskirsiet.

Vareetu pieskjirt.. Ir reaals keks.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

izjuutu vajadziibu katru reizi, kad speeleeju. atrodas kaads, kursh neprot izmantot mikrafonu. vienmeer ir kaads, kuram patiik palamaat kaadu, visus. ir taadi, kas bezjeegaa muld visu laiku. ir taadi, kas izmet nevajadziigas pieziimes, lamas, kad vinjus noshauj. ir urlas... xg ir atsleega !

Link to comment
Share on other sites

Visspilgtaakais piemeers ir 3 klauni, kuri nevareji aizveert mutes,tie ir, PuffDaddy, al13n un aldis! # idinji, kas vienmeer bazaree pa mic, un kad adminu nav tajaa komandaa kur vinji speelee, tad dzirdeet kur kaads pretinieks skrien ir nereaali dry.gif

šis teksts nopelnīja Pinkijam xg.

Pinky - nekautrējies - tos trīs ākstus jebkurā brīdī vari vērt ciet. Es ļauju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...