Jump to content
GIGN Forum

anjuki


macho
 Share

Recommended Posts

taatad - sheit lieciet anjukus kas jums liekas smiekliigi

kretiiniski perversus un rupjus anjukus kaa arii spamu (kas ir dazhu kexu "middle name" es vienkaarshi dzeesiishu aaraa - varat nepuuleeties.

es tagad uz aatru roku aceros tikai vienu (ko daudzi gan jau ka zinaas jo bija sestdienaa bet nu enivei)

Veikalaa. "Kaapeec jums shie gurkji taadi saviitushi" Paardeveeja "A juus uz sevi paskataties".

Link to comment
Share on other sites

sieva viiram : ja es buutu zinaajusi kaads egoists tu esi , es tevi nebuutu preceejusi vienmeer tu saki : " mans auto , mana maaja - lai gan mums viss pieder kopaa" - Ok es tev apsolu ka tas vairs neatkaartosies saka viirs un atver atvilkni. - " ko tu tur meklee ?" , sieva grib zinaat. - "muusu apakshbikses !

Link to comment
Share on other sites

vecs jox, bet iepostoshu:

Dialogs starp programmistu un viņa sievu vakarā pēc darba.

Vīrs: Good evening dear, I`m now logged in.

Sieva: Maizi nopirki?

Vīrs: Bad command or filename.

Sieva: Nu bet es tev jau no rīta lūdzu.

Vīrs: Erroneous syntax. Abort?

Sieva: Kā būs ar jauno televizoru?

Vīrs: Variable not found...

Sieva: Vismaz iedod savi kredītkarti, aiziešu uz veikalu.

Vīrs: Sharing Violation. Access denied...

Sieva: Tu mīli mani vai datorus, vai arī ņirgājies par mani?

Vīrs: Too many parameters...

Sieva: Veltīgi ar tevi apprecējos.

Vīrs: Data type mismatch.

Sieva: Tu esi nekam nederīgs...

Vīrs: It`s by Default.

Sieva: Kas ar tavu šī mēneša algu?

Vīrs: File in use... Try after some time.

Sieva: Kāda man ir loma mūsu ģimenē?

Vīrs: Unknown Virus

Link to comment
Share on other sites

Anglis, francūzis, krievs, ķīnietis un ebrejs atnākuši uz restorānu, un katrs pasūtina sev tēju. Kad tēja atnesta, izrādās, ka katrā tējas glāzē peld pa mušai.

Anglis iešļāca tēju bārmenim sejā. Francūzis pieklājīgi palūdza atnest citu. Krievs izķeksēja mušu un tēju izdzēra. Ķīnietis izlēja tēju un apēda mušu. Ebrejs piedāvāja pārdot savu mušu ķīnietim.

P.SRasistu jocinji rulez

<c> ass.lv

Link to comment
Share on other sites

Lidoja reiz Supermens paar pilseetu.....

redz - uz kaadas maajas jumta gulj kaila sieviete , kaajas papletusi.....

nu domaa vinsh pie sevis.....

nu bet es tachu esmu supermens , esmu superaatrs , neviens pat nepamaniis......

nu taa arii izdara , aatri pielido , izdara visu , aizlido.......

tad peekshnji ierunaajas Neredzamaiscilveex , "AK DIEVS KAA MAN DIBENS IESAAPEEJAAS"

biggrin.gif

stulba anekdote , bet poh...

biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

2 igaunji atradushi 5 dolaarus un nolemj abi iet uz priekamaju. Atnaak un prasa:"Gde zdes mozno devocku za pjat dollorof kupit". Sekretaare atbild:"Za 5 dolarof mozhitje drug druga trahnutj". Peec 30 min abi atnak atpakalj un vaicaa:"A komu dengi platit". smiliez.de_2428.gif

Ceru ka visi iebrauca jegaa laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Interesantā matemātika:

Mamma ir par 21 gadu vecāka nekā dēls.

Pēc 6 gadiem viņa būs piecreiz vecāka par viņu.

Jautājums: Kur ir tētis?

Atrisinājums: Dēlam ir X gadi, bet mammai - Y gadi. X+21=Y

Pēc 6 gadiem: 5(X+6)=Y+6

5X+30=X+21+6

X=-3/4

Tātad dēlam ir mīnus 3/4 gadi, t.i. mīnus 9 mēneši, un tētis pašreiz atrodas uz mammas.

kekeke biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

* Skrien lapsa pa mezhu, peksnji dzird kruumos KI - KE - RI - KU. Lapsa atri krumos ieksha. Pec neilga laika no krumiem iznaak vilks un gremojot saka : "A nemaz nav tik slikti zinat sveshvalodas"

*Zakjits pa mezhu nesajas ar "deltu" te vilks klaat un jauta " Kur dabuuji" zakjiits atbild "Mazaak dzert vaig, nauda ietaupaas un var ari kaut ko nopirkt!" Peec paris dienaam zakjiit ar Kawasaki nesajas pa mezhu, te vilks klaat un jauta "Kur dabuuji" zakjiits atbild "Mazaak dzert vaig, nauda ietaupaas un var ari kaut ko nopirkt!" Veel peec paris dienaam zakjiits ar Mercedecu nesajas pa mezhu un ierauga ka lido helihopters un taja ieksha vilks! Vilks nolaizhaas zeme, zakjiits piebrauc un prasa "Kur dabuuji?" vilks atbild "Nodevu tukshaas pudeles"

P.S. nekas spozh bet nu tomeer ......... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaukur senu lasiju , laikam "PDz" "Fabulas iz Mezha dziives !"

* * * * *

Sesks bija ljoti labs un draudziigs dziivnieks...

Bet vinsh ljoti smirdeeja......

Taapeec citi mezha zveeri vinju parasti ielika celofaana maisinjaa un piekaava....

Kaadu dienu seskam bija dzimshanas diens...

Zveeri vinjam uzdaavinaaja jaunu celofaana maisinju...

Un piekaava liidz naavei.....

Diemzheel beigts sesks smirdeeja veel vairaak...

Taapeec mezha zveeri vinju aiznesa uz "LJOOTI taalo" mezhu un tur apraka....

Naakoshajaa dienaa atnaaca visi "LJOOTI taalaa" mezha iemiitnieki un visus smagi piekaava.....

* * * * *

Visi mezha zveeri parasti churaaja uz kokiem....

Bet kaadu dienu kaads koks nokrita un saspieda un nogalinaaj aapsi....

Visi zveeri ljoti nobijaas.....

Un visi tagad saaka churaat uz zakjiisha......

Taadeelj zakjiitis saauksteejaas un nomira......

* * * * * * *

Staasta moraale : DZIIVE IR NEZHEELIIGA biggrin.gif

* * * * * * *

biggrin.gif

tur bija baigi daudz shitaadi texti smile.gif visus neatceros.....

Link to comment
Share on other sites

Anninju biologjijas stundaa izsauc pie taafeles staastiit par viirieshu dzimumorgaaniem.

Anninja, kaa jau "godiiga" meitene, neko nezin un stostiidamies grozaas...

Skolotaaja peec briitinja saka: "Anninj, negrozies, bet tu, Peteriit, neraadi preikshaa!"

Viirs algas dienaa galiigaa tapaa paarnaak maajaas. Sieva jautaa: "Kur nauda?!?"

Viirs saka: "Sieva, neticeesi - ziloni nopirku..." Sieva: "Kur ir?!?"

Viirs izgriezh bikshu kabatas: "Re ku ausis. Snukji paraadiit?"

Link to comment
Share on other sites

No nekiitrajaam a:

viens dzeks satiek otru

- EU Kur tu tik lielu tenisa kortu dajuuji, vakar tak veel nebija

- Nu aizgaaju uz diiki nokeeru zelta zivtinu, un nu skaties kas notika..

Otrai aizskrien uz diiki izmaksteree zelta zivtinu

- Es gribu daudz baksi , loti daudz..

aiziet uz maajaam, visaa maaja pilna ar beibeem

Prasa pirmajam:

-kas notika?? es tak daudz baksi prasiju??

-a tu domaa ka es tenisa kortu prasiju........

kas nesaprata (big pennis)

Link to comment
Share on other sites

Vareetu shim briinumam par godu taisiit atsevishkju topiku bet nu taa jau buutu spemoshana taapeec ierakstiju vien tepat pie anjukiem. Tipa sludinaajums

Zemnieks (30, 180, Zivs, nedzer, nesmēķē) ljoti nopietnas, godiigas, skaistas, ljoti miiljas gjimenes veidoshanaa savaa lauku maajaa-saimnieciibaa ljoti nopietni godiigi meklee ljoti miilju sievu-saimnieci kaartiigu, godiigu (ljoti vienkaarshu), chaklu, saimniecisku, ljoti vienkaarshu, romantisku, uzticiigu, ljoti nopietnu dziivee, ljoti miilju meiteni (18-31) no laukiem kas arii ljoti grib dziivee no visas sirds ljoti nopietni, miilji, patiesi, droshi, mainot dziivesvietu, ljoti nopietni, godiigi kopaa ar mani arii grib ljoti veidot skaistu, miilju, godiigu gjimeni arii ljoti veelas beernus, kopaa ljoti miilji, skaisti dziivot un straadaat manaa lauku maajaa-saimnieciibaa. Luudzu netrauceet piedziivojumu mekleetaajas un ar beerniem! Atbildi garanteeju 100% tikai tai meitenes veestulei ljoti nopietnai, tikai kopaa ar foto, kas arii ljoti grib dziivaa no visas sirds ljoti nopietni, godiigi, miilji, patiesi, droshi, godiigi grib mainiit dziivesvietu, godiigi kopaa ar mani arii grib ljoti veidot skaistu, miilju, godiigu gjimeni, ljoti, ljoti arii veelas beernus, kopaa miilji skaisti dziivot un straadaat manaa lauku saimnieciibaa. Rakstiit: Jaanim Pluumam, Kraaces, p/n Suntazhi, Ogres raj., LV-5060.

un es visu uzrakstiiju TIESHI TAA kaa bija sludinaajumaa...

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif ļoti laps laugh.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

- Nu kādēļ tu tik daudz dzer?

- Esmu bezcerīgi slims. Kādēļ gan lai es nedzertu?..

- Mjāa..... Ar ko tu slimo?

- Ar alkoholismu.

==============================================================

Tēvs dod padomu dēlam:

Atceries dēliņ, dzīvē nevienmēr var visu izcīnīt ar dūrēm. Dažreiz rokās jāņem

pamatīgs miets!

==============================================================

Gruzīnu dialogs:

- Gogi, pārtrauc pie manas sievas pa līst!

- A ko?

- Ko - a ko? A man nepatīk tas.

- A fig sapratīsi to jūsu ģimenīti. Viņai patīk, tev, redziet, nepatīk

==============================================================

Tiek tiesāta sieva par vīra piekaušanu. Viņa skaidro:

- Viss sākās ar to, ka viņš atsauca mani mājās no darba, izģerba mani un noguldīja gultā un tad ar idiotisku smiekliņu teica "aprill, aprill"...

==============================================================

Junā krieva birojā ierodas trīs angļu biznesmeņi. Viņš pasauc sekretāri un saka:

- Tā, man vienu kafiju, un tiem angļu pid%$iem trīs tējas.

Viens anglis ierunājas:

- Diviem pid#%iem. Es esmu tulks.

P.S nez vai jusm patiks rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

nu juus jau laikam zinaasiet, bet.....

-kaapeec tu vienmeer atbildi ar pretjautaajumu?

-vai tad es taa daru?

un veel kaada ljoti veca anekdote.... laikam jau visiem zinaama...

kaads viirs iet uz veikalu un prasa sipelsiinus, vinjiem nav. naakamajaa dienaa atkal prasa 1 kg sipelsiinus, atkal saka ka nav. un atkal naakoshajaa dienaa prasa kg sipelsiinus shoreiz saka ja veelreiz prasiis sipelsiinus tad pienaglos vinju pie sienas. labi. naakamajaa dienaa iet uz veikalu un prasa - jums naglas ir? - nee nav. - nu tad dodiet kg sipelsiinus...

kaada sieviete nopeerk jaunu maaju un suni. nezin kaa nosaukt, domaa ko pirmo padzirdees taa nosauks. labi. iet pa tirgu dzird- peerciet, peerciet pantalonus!, labi nosauc maaju par pantaloniem, veelaak dzird kaads zeens saka mammai ka grib churaat, labi nosauc suni par churinju. tajaa pashaa naktii maajaa ielauzhas zaglji. sieva sauc- lieniet aaraaa no maniem pantaloniem citaadi uzriidiishu churinju!

P.S. patreiz nevaru atcereeties nevienu labu anekdoti, lai gan zinu daudz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

lai arii nav visi bet shitas ir laPs un vispaar labi prikoli ieks http://www.feini.times.lv/joki/joki.htm

FIAT - Failure in Italian Automotive Technology (Itāļu autoražotāju neveiksme).

Ford - Fix Or Repair Daily (Labo un remontē katru dienu).

Hyundai - Hope You Understand Nothing?s Driveable And Inexpensive (Cerams, ir skaidrs, ka par lētu naudu nekas nebrauc).

Pontiac - Poor Old Nigger Thinks It?s a Cadillac (Nabaga nēģeris domā, ka tas esot kadiljaks).

SAAB - Sad Attempt At Beauty (Nožēlojams mēģinājums uztaisīt ko skaistu).

KIA - Killed In Assembly (Iznīcināts montējot).

Volvo - Very Odd Looking Vehicular Object (Ļoti nejēdzīga izskata spēkratam līdzīgs objekts).

Audi - Adept upgrade don?t inject (Lietpratēja uzlabojumus neiedveš)

Buick - Big Ugly Indestructible Car Killer (Liels un pretīgs neiznīcināms autiņu slepkava).

Dodge - Dead Old Dog Going East (Vecs, beigts preteklis brauc uz austrumiem),

- Dead On Delivery, Go Easy (Nomiris, pirms piegādāts, nesatraucies).

GM - Great Mistake (Liela kļūda).

BMW - Big Money Works (Liela nauda dara savu)

Renault - Re-ad noised ape undaunted lot tackle (Atpazīstams ķēmu trokšņojošs bezbailīgs likteņa piederums)

Link to comment
Share on other sites

ko man draugs atsuutiija pa meilu

Auns (Vucins)

Var byut lobi dakteri. Labi хrstei nu pohmeпa. Puiрim pateik meitas a meitom puiрi.

I lobхk vairхk. Drusku slinki a cyti cорi strodeigi. Ka vвg, labi pпaun sоnu. Bоюi

оdzer, tod vysi ir draugi. Пыti lobi cilvвki.

Vзrsis (Teпр)

Pateik daudz runot. Оpaрi ka pylna sirds sazakrojuse. Nabogi. A citi otkol cорi

bogoti. Itоm cilvвkim gыvs vоnmвr atdыd vysu pоnu. Arо poрi nav skыpi. Par tы, ka

dzвroji, bet cорi lobi cylvвki.

Dvотi (Vui cik daudz)

Troki mоreigi cilvвki. Ilgi dzeivoj par tы, ka cорi meilej оdzert. Vairхk dzeijvoj

pa mхjom, a cyti otkoln zyrgв jхj apleik. Tur daudz lыpu- suтu, kaиu, vystis ari

cytaidis reimys. Itоm cylvвkim vysi lobprot dыd iz poroda par tы, ka cорi lobi

cylvвki.

Vзzis (Pыra trokоs)

Itоm cylvвkim nikod nav ювп. Jautri cylvвki, cорi leli dzвroji, tо kuri prыt dzоdot

... kuri naprыt, toюa. Pateik cytim vysu kы dхvynхt a reizem poрi kai dхvonas.

Strodeigi, leli buпbu laseitхji i runkuпu pliesieji. Cорi leli dzвroji, bet lobi

cylvвki.

Lauva (Strврnоs)

Cорi smaideigi i cорi taupeigi a cyti otkol nв. Daudz dzer ola a kas nadzer tо dzer

pоna. Napateik, ka cyti troki palоk. Bоюi sapynыs radz pavasari. Pзc tam skrоn iz

krыgu olu dzert par tы, ka leli dzвroji, bet gora stypri i lobi cylvвki.

Jaunava ( Bхba)

Cорi korteigi cylvвki a cyti otkol nв. Vysu labi acacerвs. Vоnmвr zyna, kur batviтi

sastateiti a kur bыrkхni. Acacerвs ari kur оprоkр nыslзpe buteпi, par tы ka cорi

pateik оdzert. Vyspor leli dzвroji. Jоm bоюi оt cоmeтi par tы ka cорi lobi cylvвki.

Svari (Spaтs)

Cорi gudri cylvвki a cyti otkol tikai smuki. Bоюi vysu kы jыceigu izdыmoj. Ka smejвs

? vysa sвta skaт. Labi guni kur i зst taisa. A cyti daudz вd poрi. Cорi draudzeigi,

par tы ka leli dzвroji, bet пыti lobi cylvвki.

Skorpions (Rupucs)

Puiрi kori uz meitom a meitas uz puiрim. Tо kas gudri, gotovi zvaigznes saskaitзt a

tо kas nav gudri tо nв. Meitom pateik puиis a puiрim ols. Godos arо ыtraiюхk. Vyspхr

itо cylvвki cорi meilej оdzert. Kod iz pohmeпa sхp golva nыzaspпaun i palоk vоglхk.

Kai soka, kы tu lobam cylvвkam padareisi.

Strзlnieks (Metiejs)

Cyti mienessierdzeigi a cyti otkol nв. Leli runхtoji i leli strхdotхji. Kod vхrej

sоru, vоnmвr saоt. Gondreiю. Kod vхrej olu, saоt vоnmвr. Troki pateik buиoitоs, bet

tikai tod, kod nav cорi pоdzвruрi. Dvзselз cорi lobi cylvвki, koи i dzвroji.

Meювzis (Ragains)

Daudz draugu koи i moz naudys. A cytim otkol daudz naudys. Pateik daudz зst. Garрoj

buпbu blоni. A kam nagarрoj, tod рvaki. Itоm cylvвkim sвtв vоnmвr ir ols, par tы ka

poрi ir leli dzвroji, bet пaudis runoj, ka cорi lobi i uztycami cylvвki.

Ыdensvоrs (Юbaтнeпs)

Lels dzвrojs, bet lobs cylvвks. Kai bolыdeits. Moz вd. Cyti moр i daudz вd. Cорi

sirsneigi. Lelхlo daпa ir tоvi. A cyti nav. Ka jоm stхsteisi sovas bвdas, jо saprыt.

A ka stхsteisiprоkus, jхnas buteпa. Itо cylvвki ir mхтticeigi. Bet kai оdzer vyss ir

labi.

Zivs (Osoka)

Cорi gleiti cylvвki, bet na vysi. Ir leli mхkslinоki. A kuri taidi nav, tо пыti

strodeigi. Cyti ir leli gulвtoji. Cyti leli doncoitхji, par tы ka daudz dzer. Bet

kыtu padareisi ? пыti lobi cylvвki.

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Jānitim mamma iedod 70 santiimus, lai aiziet uz veikalu un nopeerk cukuru un pienu. Jaaniits aiziet uz veikalu un nopeerk par visu COCO-COLu, jo taa ir garshiigaka. Jaaniits atnaak maajaas, mamma vinju noper ar siksnu. Siksna gan nav garšīga, lai arī noderīga.

pats sacereeji ? evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...