Jump to content
GIGN Forum

Atkal Es!


Recommended Posts

Sveiki!

Par sevi jau lkm neko rakstīt vairs nevajag, kas un kā.. Serverī esmu bieži un daudz! Ar baigākajiem "jokiem" vēl izcēlies neesmu :):D

Gribējās palūgt komandas - xk un to fīču, ka nomirstot es redzu visus spēlētājus...

Xk - šo komandu vajag, lai izmestu specus ( ko nevar izdarīt ar xnick) un vēl, ja ir īpaši gadijumi :):D

Pie īpašiem gadijumiem var pieskaitīt šo ----> http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-06-11..._italy_gign.zip, kur es ar xnick metu ārā vienu čīteri kādas 5min, bet tad man zb, nomainiju nicku uz Hollow^Life un izbanoju to kretīnu :):D

Par adminiem, kas mani rekomendētu, īsti pat nezinu, bet pieļauju, ka tie varētu būt - Hollow^Life, Deadly, mb Rpunktsstrīpiņpunkts :D ( R._), mb Epix un ganjau, ka vēl kāds atradīsies :D

Edit: Nomainiju, kkā šadi sanāca..

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Varēji jau manu niku skaisti uzrasktīt nevis tā ļevi rpunkts. Esmu pamanījis, ka spalva dažreiz paspēj no rītiem pirms manis ieiet serverī, kad vēl čiteri uzskata serveri par savu un tad tieši noder xb. Domāju, ka pieredze ir un sūdus diezvai sataisīs, jo parasti sūdus sataisa jau ar mazajiem flagiem, kuri viņam jau ir. Tātad rec. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Spalvainaim zveram REC :) Forsh chalis,par xb nezinu,bet ja bus shaize apgriezt tak vares :)

P.s. Un opaaa pujka no 2004 gada jau sheit apgrozaas,delj taa vien jau varetu iedot pujkam iemeigjinat :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...