Jump to content
GIGN Forum

Slepkavības Motīvi?


novijas
 Share

Recommended Posts

Sēdēju un lasīju rakstu, "Par meitenes slepkavību - 10 gadu cietumsods" un nedaudz aizdomājos.

Kāpēc, pēc jūsu domām, šādi izrīkojas, pie tām, nepilngadīgi cilvēki? Vai tas ir kādas filmas iespaidā? Datorspēles? Es vienkārši nesaprotu.

Varbūt, ja to būtu izdarījusi viena persona, jā, iespējams, ka tas varētu būt garīgi slims cilvēks, bet ja četriem cilvēkiem ienāk prātā doma: "Hey, varbūt sākam visus slepkavot?" Tad mans prāts vienkārši apjūk un nesaprot, no kā rodas šādi kretīni?

Cik arī saprotu, tas bija tāds izmēģinājums.

Arī fakts, Nikita (kas ir izveidojis šo debīlo grupējumu, un ir ganjau mazliet atpalicis) bija aicinājis cilvēku, kas viņam palīdzēja skolā, tb - nostāties uz kājām, lai viņu noslepkavotu? Tā pat vienkārši, bez motīva. Debīlisms, žēl, ka viņi bija nepilngadīgi, sēdētu visu savu atlikušo mūžu, ja pareizi saprotu.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Reizēm ir vienkārši jādara tādēļ, ka ir jādara. Piemēram - betmens. Vīņš varbūt arī nevēlas nogalināt sliktos, tomēr nemīžot to dara, jo vienkārši viņam tas ir jādara, lai padarītu pasauli spodrāku. Vai betmens būtu betmens, ja viņš nenogalinātu slikto? Nē.. viņš būtu kaut kāds pusijs! Pat ne rembo vai stalone!

Teiksim - es uzvelku melnu plašķi un nopērku sarkanas krāsas baloniņu (sigu pūšanai) un es vēlos nest pilsētai ziņu, ka pilsētā ir parādijies juns varonis un ka noziedzībai vairs nav vietas! Bet lai es panāktu savu - lai sliktie sāktu baidīties - man vispirms ir jānoķer, jānogalina un jāapēd kāda sliktā nepilngadīgais bērns un tad jāuzpūš savs logo uz trotuāra (asiņainais noziedzineku bērnu ēdājs).

Nu redzi! Viss vienkārši!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Interesants salīdzinājums, bet tik un tā uz jautājumu atbildes nav. Nav kāds foršs psiholoģisks raksts par šo?

EDIT: tb, betmenu nevar salīdzināt ar slepkavniecisku noskaņotu jaunieti, diemžēl

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Nu bet cmon. Kas tur ko nesaprast? Puišeļi tusējas. Šiem liekas baigi krutais tur viens nikitars. Nikitars arī dara visu, lai būtu krutais. Savācis sev calīšus, nikitars izdomā, ka jātaisa banda (moška kāds cits to izdomā - nav svarīgi).Nu banda tad banda. Kas tur īpašs? Es arī taisiju bandu bērnībā ar čaļiem no rajona. Tālāk tur sākas bandas bazari un tāds sūds (paskatamies vel nēģeru filmas). Rezultāts - paredzams. Visi darija to, kas bija jādara. Diez vai ar sajūsmu, bet vismaz izrādīja, ka ir bravūrīgi. Galu galā - čaļi perfekti integrējās un atbilda sabiedrības prasībām. Savas sabiedrības. Te pēkšņi visa pārējā sabiedrība uzklupa šiem virsū un šie atčohnijās, ka šo sabiedrība ir galīdi dezinregrējusies..

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Teiksim - es uzvelku melnu plašķi un nopērku sarkanas krāsas baloniņu (sigu pūšanai) un es vēlos nest pilsētai ziņu, ka pilsētā ir parādijies juns varonis un ka noziedzībai vairs nav vietas! Bet lai es panāktu savu - lai sliktie sāktu baidīties - man vispirms ir jānoķer, jānogalina un jāapēd kāda sliktā nepilngadīgais bērns un tad jāuzpūš savs logo uz trotuāra (asiņainais noziedzineku bērnu ēdājs).

Nu redzi! Viss vienkārši!

Beefs

Tu neesi TELE2 Meteorīta reklāmu, savā veidā, pārskatijies? :D

Link to comment
Share on other sites

Nebus gluzi atbilde uz to jautajumu, bet skatijos vienu dokumentalo un tur teica, ka ja nav motiva, tad ir gruti pieradit vainu.

Piemeram aizbrauc uz otru Latvija galu novac uz random. Gruti pieradit vainu bus, jo nebusiet bijushi pazistami utt.

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Problēmas jau no bērnības ( problēmas ģimenē, prāta attīstībā ) un tā tas galu galā ir ietekmējis cilvēka psihi.

Vot pasaki kurš normāls cilvēks kam dzīvē viss veicies, rožaina bērnība, labas atzīmes skolā kautko tādu dara. Vienīgais, ja jumts aizbrauc no kādām depresijām vai arī lietojot kādas SPĒCĪGAS narkotiskās vielas.

Link to comment
Share on other sites

nu tas Nikita ir nestabils. Cerams, ka ar laiku neaizies tiesa par to, ka viņš nav pieskaitāms... Un jā, žēl - nav nāves soda. Šādos gadījumos tādu vajag. un vajadzēja 15 gadus. argh.

Vairāk jau prikoļija tās apliecības, lol, ko tādu izdomāt ...

Link to comment
Share on other sites

Redzi, ka kāds krievuļu bariņš man mobilu "prasa"? Pienāc klāt, iedod sarkanu pogu, kuru nospiežot, tiktu iznīcināti visi krievi, pasaki, ka neviens un nekad to neuzzinās, un es arī kļūšu par slepkavu.

Jeb aizvainojums + minimāla nepieciešamā piepūle + drošības sajūta = slepkava.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Ehh, galīgi nepareizā vietā liec uzsvaru.

Ne jau krievi tajā tekstā bija galvenais, tur tikpat labi varēja būt jebkas cits. Man vienkārši situācija ar krievu urlātiem bija pirmā, kas ienāca prātā.

Es atvainojos katram krievam, kurš, izlasot manu postu, jutās aizvainots. :( Tagad paraudam kopā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...