Jump to content
GIGN Forum

Nosvilusi Videokarte?


Traffic
 Share

Recommended Posts

Situācija: spēlēju cs:s kādas 10-15 min. līdz uzkarās dators, iestrēgst skaņa un bilde paliek saraustīta ar švīkām. Pirmo reizi vispār tāds gadījums. Nu, neko, restartēju datoru, jo nekas cits nelīdz. Eju atpakaļ cs:s, pievienojos serverim un atkal uzkarās. Restartēju datoru. Eju cs:s trešo reizi, un šoreiz pakarās jau pie menu izvēlnes. Šoreiz strīpas uz ekrāna parādās jau pie datora ieslēgšanas, kad rādās mātesplates logo. Tālāk notikumu secību precīzi neatceros, bet čakarējos ilgi līdz ieslēdzu datoru, jo ja pie mātesplates logo bija švīkas, tad kompis līdz galam nemaz neieslēdzās. Windows pēc restarta pats piedāvāja taisīt system recovery, kas dažreiz palīdzēja, dažreiz nē. Ak, jā, tas neattiecās tikai uz cs:s, jo pamēģināju arī citā spēlē ieiet - tas pats.

Datoru iztīrīju līdz pēdējam puteklītim ar ļoti spēcīgu gaisa pumpi. Nekas nemainījās, tikai dators klusāks.

Dators iet bez problēmām līdz ieiet kādā spēlē un pakarās.

Es domāju, ka nosvilusi videokarte. Tā ir, vai kādam ir kāds cits variants?

Link to comment
Share on other sites

Šītādus pašus jokus meta.

Nosvilināju pats, turot PC visu laiku ieslēgtu.

ETA ~ 1 mēnesi.

ja ir laba dzese tad nenosvilst.

ps. domāju ka diezvai videokartes vaina jo skaņa iestrēgst arī

Link to comment
Share on other sites

:skalda:

nu tu stulbs esi, noteikti ārpus rīgas dzīvo un kā jau laucinieks tik liekus postus krāj

Nosvilusi Videokarte? es atbildēju uz jautājumu, un ar skaņa iestrēgst bija domāts ka viss pc pakarās.

mbe ja tik tups nebūtu tad ienāktu šeit bet tev vēl tālu līdz tādam līmenim kā reiz teica google!

Link to comment
Share on other sites

Es brīnos kā tu ar šādiem dzīves uzskatiem vēl esi dzīvs un ar zobiem vienā rindā. Tā turpini un tas noteikti mainīsies.

EDIT* Laikam jau nav vērts strīdēties ar 20gadīgu čali, kurš dzīvo kastē.

lmfao

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nosvilusi Videokarte? es atbildēju uz jautājumu, un ar skaņa iestrēgst bija domāts ka viss pc pakarās.

mbe ja tik tups nebūtu tad ienāktu šeit bet tev vēl tālu līdz tādam līmenim kā reiz teica google!

Tak pis nahuj uz savu Rīgu! Prosta sakars te lauciniekiem un bļe postu krāšanu. Debīls tu esi, un neraksti te vairs neko. Un jabūt īpaši debīlam, lai šajā situācijā google tādas meklēšanas frāzes rakstītu, jo uz tām iemesli var būt entie. Nesmirdi vairs manā topikā!

Vsp topiku var slēgt, jo noskaidroju, ka dateks pieņem arī metaleks garantijas, so vedīšu pc pie šiem, lai tad arī maina, kas tur maināms, ja arī tā nebūs videokarte.

Link to comment
Share on other sites

Vsp topiku var slēgt, jo noskaidroju, ka dateks pieņem arī metaleks garantijas, so vedīšu pc pie šiem, lai tad arī maina, kas tur maināms, ja arī tā nebūs videokarte.

tad ko tu vispār taisīji topiku ja vedīsi uz garantiju?

un googlē ir tik pat daudz entie iemesli kuri varēja šajos postos būt :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...