Jump to content
GIGN Forum

Pretodu Un Citu Sūdu T3h B3st Līdzekļi


dyversant
 Share

Recommended Posts

Čau čau!

Klau pasakiet kāds labāko variantu, kā cīnīties ar tiem monstriem! ES vienkārsši vairāk nevaru izturēt!! Tas ir kautkāds pizdec! Ne pamakšķerēt, ne patusēties.

Esmu dzridējis, ka makšķernieku veikalos ir kautkādi super duper mega niknie pretodnieki, bet Ma pāķos nav iespējas tādus nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, tikko sporta spēlēs izmēģināju kādus 3 pūšamos- neviens lāga nelīdzēja, tāpat pretodu sveces pārsvarā ir pilnīgs sūds.

Izrādās, ka var izstrādāties imunitāte pret odu kodumiem ar laiku... Jāgaida, možka uz vasaras beigām man arī tāda parādīsies :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Tas odu pievilinātājs vispār laba lieta. Iepūt slepus draugam, a pats sēdi laimīgs :DD

Kobru izmantot tikai istabās un pēc tam izvēdināt, jo indīgs (to noteikti zin visi, lol)

Odu lampas izklausas vislabākais variants. Būs arī pašam jāpačeko.

Link to comment
Share on other sites

robs tu esi dumšs.. vajag pamatojumu? domāju.. ka nē..

dyvīt aizej uz aptieku un nopērc pretodu staffu, balts ar sarkanu korķi(vairāk atgādina šampūna pudeli) maksā ap 4-5ls, palīdz reāli, nopūties, sasmērējies un pāris stundas būs miers

Link to comment
Share on other sites

dyvīt aizej uz aptieku un nopērc pretodu staffu, balts ar sarkanu korķi(vairāk atgādina šampūna pudeli) maksā ap 4-5ls, palīdz reāli, nopūties, sasmērējies un pāris stundas būs miers

Dažs labs tiešām jokus nesaprot... :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka var izstrādāties imunitāte pret odu kodumiem ar laiku... Jāgaida, možka uz vasaras beigām man arī tāda parādīsies :superlol:

pret odu sverez (taas mega lielas "ploshkas" kas atgadina shprotu bundzinju) ir reals verkjis, saliek pa perimetru un ja vel ir mazs vejelis ir ideali

imunitaate right, atrak tu no vinjiem sakjersi kadu suudu un saksi arsteties ka visi no aitas :thumbsdown:

cukuruuudenis ftw XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...