Jump to content
GIGN Forum

Jautājums Saistībā Ar Win7.


boyg
 Share

Recommended Posts

Hey. Izmantojot meklētāju nekas man atbilstošs neuzrādījās, tad nu nekas cits neatliek, kā veidot jaunu tēmu.

Pieļauju ka šajā forumā atradīsies cilvēki, kuri spēs izteikt savu subjektīvo viedokli, respektīvi visu šo laiku es lietoju WinXP, bet saistībā ar cietā diska maiņu tiku pie Win7. Protams peļams viņš nav, bet kā var spriest pēc zemāk atrodamajiem datora datiem, var noprast, ka ir iespējamas šādas tādas problēmas. Tā kā mēdzu pa nedēļas nogalēm pakavēt vakarus ar kādas spēles palīdzību, tad protams kā jau saprotat, ar zemu fps nav nekāda lielā vēlme spēlēt. Ar WinXP bez problēmām varēju spēlēt, teiksim kā piemēru L4D2 (vēl pietam ar tikai 1GB RAM). Fps visu laiku turējās ap 60 un mani tas apmierināja, bet šobrīd kad STEAM piedāvā iespēju spēlēt Portal, tad izmantoju šo iespēju, bet fps turās ap 30-40 un ir manāmi lagi (atgādināšu, ka šobrīd man ir Win7). Tad nu vēlētos noskaidrot, vai šajā gadījumā operētājsistēma var kaut ko ietekmēt, ja ir manāma atšķirība? Vai pārliekot atpakaļ WinXP, kaut kas mainītos?

Datora parametri:

Procesors: Intel Pentium 4, CPU 3.20 GHz

Operatīvā atmiņa 2050 MB

*Jāatzīst, ka jau vairāk kā piecus gadus kalpo godam.

Paldies jau iepriekš un jauku Jums dienu. :)

Labots: Arī CS fps šausmīgi lēkāāā, kaur arī uz WinXP gāja ar 99,9 fps

Edited by boyg
Link to comment
Share on other sites

Kada tev ir Win7 versija? Ultimate vai kads? Cik biti ir tavam Win7? (32-bit vai 64-bit). Nebutu slikti, ja tu ari nosaugtu man visus savu dzelzus. (Start/run/dxdiag). Kad sito visu pateiksi, tad ari pateiksu, vai bus ieverojama atskiriba.

Win7 prasibas:

If you want to run Windows 7 on your PC, here's what it takes:

*

1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

*

1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)

*

16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)

*

DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

Link to comment
Share on other sites

Iespejams, ka vaina ir pasa Win7 Ultimate 32-bit, ja ir iespeja, vari meginat parinstalet uz Win7 Ultimate 64-bit. 64-bit ir daudz atraks neka 32-bit. Ta ka ta ari varetu but ta problema. ;) (Pasam ta ari bija ar atrumu, ieinstalejot 64-bit, ieverojami atraks).

EDIT:Apskatiju tavus PC datus, PC ir ideals prieks 64-bit versijas.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

;) (Pasam ta ari bija ar atrumu, ieinstalejot 64-bit, ieverojami atraks).

EDIT:Apskatiju tavus PC datus, PC ir ideals prieks 64-bit versijas.

Dēļ tā, lai parādītu man gaišāku bildi, tagad vēl vairāk man galva ir sajaukta, jo jautājums bija vai būs ievērojamas pārmaiņas, ja es pārlikšu uz WinXP, bet paldies noteikti ņemšu vērā. :)

Edited by boyg
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz vēlos nomierināt visus, kas uzreiz sāk brēkt par OS reinstall un 64 bitu uzlikšanu :D :D :D

Pentium 4 procesors jau pats knapi atbalsta 64 bitu OS.

Pirmkārt skaties, kas notiek ar resursiem.

Man arī kompīts bija līdzīgs, nedaudz, nedaudz labāks. Tagad arī stāv Windows 7. Ja godīgi, tad pirmajās nedēļās tiešām likās, kā spēles baigi lago (tas pats CSS). Tagad viss liekas daudz maz normāli.

Ieteiktu apskatīties Processus, kas noēd RAMU. Liekas problemātisks arī man bija kaut kāds file indexings, kas normāli norija resursus, principā skaties, kas tev notiek Task Managerā.

Indexinga atslēgšanai laikam šitas derēs

http://windows7themes.net/disable-windows-7-indexing.html

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...