Jump to content
GIGN Forum

Kartes Gign Cs:s


Spec_Alfa
 Share

Recommended Posts

Ļoti daudz spēlēju GIGN serverī un man reāli ir apriebušās visas standarta kartes, apnikušas pat ir tādas kartes kā de_scorch.

Tāpēc pameklēju netā dažas sakarīgas kartes. Ceru, ka šīs mapes tiks iekļautas vismaz kartu listē, ja ne votē..

de_inferno_pro.

Mape izstrādāta priekš Counter Strike : Pro mod, bet daudzi source serveri ir iekļāvuši to savā kartu listē, arī Latvijā populāri serveri izmanto šo karti. Būtībā karte ir gandrīz identiska cs 1.6 de_inferno, bet šī ir ar nedaudz labākām textūrām, man personīgi ļoti patīk. Tur nav arī visi ties mēsli [Mucas, atkritumi, datori, puķes] tāpēc karti var spēlēt ar labiem fps un pilnībā izbaudīy counter strike garšu. Karte domāta 30 slotiem un sver 7 mb.

56446.jpg

56450.jpg

56449.jpg

Download links ---> Šeit

de_avril

Manu prāt ļoti izdevusies mape, ar de_inferno un de_dust texturām. mapei ir divi ceļi lidz bombsaitam. Nav nekāda žurku karte, jo T spawns atrodas pie pludmales un ct ir spawn ir tādā kā ciematiņā. Ir arī daži forši avp spoti kalna pakājē. Karte ir viegli apgūstama, bet tas nenozīmē ka tā ie pagalam vienkārša. Gigniešiem šī mape patiktu! Es domāju tā nav ne par kripatiņu sliktāka par tādām populārām kartēm kā : de_contra, de_cpl_,mill, de_tuscan u.t.t. Kartē ir 28 spawni un tā sver tikai 2mb.

2541a.jpg

2541b.jpg

2541c.jpg

Download links ----> Šeit

cs_siege_source

Viena no manām mīļākajām cs 1.6 kartēm. Šī ir tās mapes source versija. Nevaru neko par to pateikt. Perfekta karte, nav tākā parastās cs mapes kur teroristi kempo visu laiku pie hostiem. Varētu noturēt par officiālu VALVes karti. Domāju šai kartei noteikti jābūt karšu listē. Tiem kas to pirmo reizi spēlēs - ļoti viegli apgūstama. Maz trash, tāpēc daudz fps! Sver 7mb

28 spawni.

2071a.jpg

2071d.jpg

2071b.jpg

Download links ---> Šeit

cs_bog

Ļoti ļoti laba karte, citu šai kartei līdzīgu neēsmu redzējis. No sāuma mape var šķist sarežģita, bet tad aptversiet cik tā ir maza. Šajā kartē varēs parbaudīt savu skilu un arī jautrības netrūks. Daudz dažādu skanošu objektu, kas būs interesanti tiem, kas spēlē ar skaņu. Kartē ir interesantas textūras un spoti, tapēc būs jautri! domaju ja karti iepazīst tā ir ļoti interesanta. Parasti hostus izglābj retais, šajā kartē misija ir vieglāka. Karte tirk plaši izmantota steam ārzemju serveros. tajā ir 64 spawni, un tā sver 5 mb.

82720.jpg

82724.jpg

82722.jpg

Download links ---> Šeit

Tas nu pagaidām vis, bet derētu arī jaunas avp kartes, jo reāli vienīgā avp karte ko spēlē ir avp_india...

Ceru kāds pievērsīs uzmanību šim postam...

Nāks ziemassvētki, varbūt lielie prajņiki var css spelētājiem uzdāvināt dāvanu? Ielikt augstāk minētās mapes serverī, kā arī votē !?

Link to comment
Share on other sites

Dirsaa tev taas garumziimes. ;) Neseezhu pie lielaa pc, portatiivajam programmatuura nojuka, bet tas jau man tev nav jastaasta. Lai vai kaa, Tu esi vakara nagla, jo tev ir garumziimes. 4erez woop woop.!!

Es pieļauju, ka tu nemaz neizmanto viņas tāpat, jo x ir normāla tavu teikumu, vārdu sastāvdaļa. ;/

Pirmās divas mapes 100% atbalstu (gribās atcerēties cs 1.6 laikus)

tu spēlē CSS, bet gribi 1.6, oh please

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LJoti skumiigi, ka admini te neigriezhas un nekas netiekdariits , map cycle nemainas, spelejat tik 6shas mapes pa rinkji, ljoti skumiigi :(

Admini te iegriežas gana bieži, tikai nepareizie ;) Un tu man liekas biji viens no tiem, kas kad es bļāvu, ka 5-6 kartes tik tiek spēlētas esi atbalstījis rtv, ja biju uzlicis citu karti...

Link to comment
Share on other sites

Par tiem adminie laikam jaapiekriit, bet nu tu, ka esmu bljaavis, nepiekritiishu, jo es LJJOTI vienu neierastaas mapes, kuras netiek griztas pa rinkji, sheit kko jauc :)

Es tyieshi aprasti adminiem prasu, lai uzliek kko svaigu un interesantu :)

BTW, kad dzirdu kko apr tevi, es nezinu kpc man rpaataa nak as_oilrig :D:D diivainas asociaacijas :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Parastajā map ciklā varētu iemest forest un westwood, jo pamazām esam pieradīnajuši pie kkā cita, nevis dd2,italy un pārējie brīnumi ;)

vismaz sāk arī prasīt šīs forest un westwood kartes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Allinone suuka dirsu, tāpēc, man ļoti žēl tev to teikt. Būtu jauki, ja kāds paņemtu to laiku un apmeklētu slaveno FPSBanana mājaslapu un atlasītu handful skaitu ar potenciāli labām mapēm, tad mēs varētu kādu dienu veltīt mapju testēšanai, tas būtu tā, ka visas mapes izņemtu ārā no servera un ievietotu tikai šīs te izvēlētās, tad visu dienu varētu tās izspēlēties un atlasīt populārākās.

Link to comment
Share on other sites

Allinone suuka dirsu, tāpēc, man ļoti žēl tev to teikt. Būtu jauki, ja kāds paņemtu to laiku un apmeklētu slaveno FPSBanana mājaslapu un atlasītu handful skaitu ar potenciāli labām mapēm, tad mēs varētu kādu dienu veltīt mapju testēšanai, tas būtu tā, ka visas mapes izņemtu ārā no servera un ievietotu tikai šīs te izvēlētās, tad visu dienu varētu tās izspēlēties un atlasīt populārākās.

Tas nenotiks ;) tici man.

un + visam, jau ir ieliktas jaunas un labas mapes ;)

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...