Jump to content
GIGN Forum

Kartes Gign Cs:s


Spec_Alfa
 Share

Recommended Posts

Visi lielie gribeetaaji,apdirsaas pie pirmaa darba ko vajadzeetu izdariit.,botaras. :thumbsdown::whatever: lai tik mauc officu un dd :axe:

tas gan... piem. šodien pārsvarā neinteresantās un ierastās mapes - dd2, office, cbble.

vajag kaut kādas jaunas mapes...

Link to comment
Share on other sites

tas gan... piem. šodien pārsvarā neinteresantās un ierastās mapes - dd2, office, cbble.

vajag kaut kādas jaunas mapes...

Mapes jau ir bet neviens jau vinas nenominē. Piemēram, season, cpl_mill, forest, estate jau ir pie nominate bet tur arī vinas paliek un tikai pa retam tiek iebalsotas.Parsvarā, jā gignā iet tikai dd2 offis italy .

Link to comment
Share on other sites

Njā - ja man būtu laiks, tad gan jau ka izdarītu! Bet pēdējā laikā tiešām esmu secinājis, ka ir daudz, kartes, kuras tāpat spēlētāji nemaz nezin un nespēlē (piemēram, de_vertigo, de_corse, as_fleeiraq, de_rush... un vēl)

Link to comment
Share on other sites

Njā - ja man būtu laiks, tad gan jau ka izdarītu! Bet pēdējā laikā tiešām esmu secinājis, ka ir daudz, kartes, kuras tāpat spēlētāji nemaz nezin un nespēlē (piemēram, de_vertigo, de_corse, as_fleeiraq, de_rush... un vēl)

tur jau tā lieta ka visi tikai spele dd2 ofisu un italy KĀDREIZ ari ko citu

Link to comment
Share on other sites

Idejas līmeni varbuut vnk iznemt karshu balsosanu. Tiiri random principu, bet pietureeties pie RTV Komandas. Ideja taada, ka, ja nu mape galiigi neiet pie sirds var sabalsot RTV, bet cilveeki nebuus tik pasisti, lai mainiitu 10 kartes pec kartas, lai tiktu pie dust. Vismaz man skiet, ka tas vareetu straadaat.

Es pat aiz gara laika varētu visas mapes salikt pa folderiem un iztiiriit, ja kāds iekopētu postā tās, kuras iekļaut. Lai šo visu bīdītu uz priekšu.

Edited by Rambans
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vel ir variants,vienkarsi pielikt pie nominate jaunas kartes, kas jau tiek speletas, ka piemeram as_italy, as_dust, de_vostok utt. Un iznemt tadas kartes, ka piemeram de_cpl_mill u.c. jo pirmkart daudziem vina nemaz neiet un tauta ir slinka, lai so karti izdzestu no map foldera un naktu akal ieksha!

*sory portikam nav garumzimju

Link to comment
Share on other sites

Vel ir variants,vienkarsi pielikt pie nominate jaunas kartes, kas jau tiek speletas, ka piemeram as_italy, as_dust, de_vostok utt. Un iznemt tadas kartes, ka piemeram de_cpl_mill u.c. jo pirmkart daudziem vina nemaz neiet un tauta ir slinka, lai so karti izdzestu no map foldera un naktu akal ieksha!

*sory portikam nav garumzimju

Bet dustu tik un taa sabalsos pari jebkurai citai mapei. Reali dustu sabalso 30 % bet ar to pietiek jo paareejie balso par vairaakaam mapeem. Kr4 tas īsti nestrādātu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Runāt var daudz un dikti, bet kurš reāli ir sācis kautko darīt?

es ievietošu kartes ja:

1) kāds tās visas nokačās un ekstraktēs pa pareizajām direktorijām

2) iztīrīs ārā visādus readme.txt un citu huiņu, kas nav vajadzīga

3) nokačās no gigna svaigu cs instalāciju un uzkopēs virsū ekstraktētos failus un pēctam pārbaudīs katru karti, lai tā strādā

4) saarhivēs visas kartes un vajadzīgos failus

5) iemetīs kādā vietā kur var nokačāt un iemetīs man priv ziņu

Link to comment
Share on other sites

Izdarīju svētīgu darbu un esmu izdarijis to ko worm lūdza - esmu pārbaudijis uz gign.lv css instalācijas, iztīrijis no liekās šņagas un sazipojis ieteiktās mapes kuras darbojas! Links ar map downloadiem ir worm`am nosūtīts!

CSS karšu saraksts, kuras darbojās:

35hp_beta3 (standarta nažu fun mape, kādreiz uz adminu liktām votēm var uzgraizīt)

aim_00 (forša un daudz detalizēta aim mape, domāju šo varētu likt pie nominate jau)

aim_headshot_skb (man nepatika, bet man nekad nav patikušas aztec tekstūras, uz adminu liktām votēm labāk)

aim_m3_usp (šausmīgi maza, pumpēt toties var - tikai un vienīgi ar admina voti liekama karte)

aim_metro_ak_m4 (īstenībā štruntīga, it kā maza un action prasa, bet nu freefragi izbesīs visiem jo izejot no spawna nevar tajā tikt atpakaļ un pretinieku spawnā arī nevar ieiet - uz adminu voti liekama, ja admins kickos freefragus)

cs_747_css (karte no 1.6 laikiem - laba hostage rescue mape - var likt pie nominate

cs_classified (office remeiks ar dažām interesantām vietām un diezgan science tipa piesitienu - uz admina liktām votēm labāk)

de_boston (ideāla bomb/defuse karte - nominate mape ar potencionālu)

de_oilfine (līdzīgi kā boston, bet man tik ļoti nepatika - varētu būt nominate mape)

fy_candybar (forša arābu stila karte ar awp cīņu vietām un arī apiešanām... domāju, ka varētu potencionāli būt nominate sarakstā)

fy_snow (iceworld pakaļdarinājums - uz adminu voti liekama)

Tātad - es ļoti ceru, ka drīzumā varēsim iemēģināt arī kaut ko pavisam jaunu!

P.S.

Ja Worm lasi šo postu, tad varbūt būtu vērts padomāt par dažām izmaiņām sekojošās kartēs:

Pievienot nominējamajām kartēm:

as_oilrig_new

as_arctic

as_fleeiraq (jo visas AS kartes darbojas nevainojami!)

de_westwood (nu jau kļuvusi diezgan populāra un spēlētāji jau bieži ieraugot adminu prasa uzlikt to)

de_kabul2 (tas pats, kas ar westwood

de_corse (ļoti laba kartes, kas darbojas un daudz spēlētājiem patīk no taktiskā viedokļa, lai gan ir spēlētāji, kuriem nepatīk zemais FPS (man tas ir ~100) šajā kartē)

de_alps

de_vostok (abas pārbaudītas un darbojas, kā arī alps ir līdzīgs gadījums ar westwood jo daži jau lūdz uzlikt)

Izņemt no nominējamajām kartēm:

cs_estate_od (dēļ player spawnu skaita (20), pilna servera gadījumā novērojama spēlētāju salipšana)

cs_havana (praktiski serverī tiek spēlēta super-maz!)

cs_militia (gandrīz tas pats, kas ar havana, lai gan varētu tiekt, ka mazlietiņ vairāk)

de_forest (tomēr visus šī karte nav aizrāvusi kā mani un vēl dažus un spēlēta arī tiek ļooooti maz)

Link to comment
Share on other sites

Izdarīju svētīgu darbu un esmu izdarijis to ko worm lūdza - esmu pārbaudijis uz gign.lv css instalācijas, iztīrijis no liekās šņagas un sazipojis ieteiktās mapes kuras darbojas! Links ar map downloadiem ir worm`am nosūtīts!

CSS karšu saraksts, kuras darbojās:

35hp_beta3 (standarta nažu fun mape, kādreiz uz adminu liktām votēm var uzgraizīt)

aim_00 (forša un daudz detalizēta aim mape, domāju šo varētu likt pie nominate jau)

aim_headshot_skb (man nepatika, bet man nekad nav patikušas aztec tekstūras, uz adminu liktām votēm labāk)

aim_m3_usp (šausmīgi maza, pumpēt toties var - tikai un vienīgi ar admina voti liekama karte)

aim_metro_ak_m4 (īstenībā štruntīga, it kā maza un action prasa, bet nu freefragi izbesīs visiem jo izejot no spawna nevar tajā tikt atpakaļ un pretinieku spawnā arī nevar ieiet - uz adminu voti liekama, ja admins kickos freefragus)

cs_747_css (karte no 1.6 laikiem - laba hostage rescue mape - var likt pie nominate

cs_classified (office remeiks ar dažām interesantām vietām un diezgan science tipa piesitienu - uz admina liktām votēm labāk)

de_boston (ideāla bomb/defuse karte - nominate mape ar potencionālu)

de_oilfine (līdzīgi kā boston, bet man tik ļoti nepatika - varētu būt nominate mape)

fy_candybar (forša arābu stila karte ar awp cīņu vietām un arī apiešanām... domāju, ka varētu potencionāli būt nominate sarakstā)

fy_snow (iceworld pakaļdarinājums - uz adminu voti liekama)

Tātad - es ļoti ceru, ka drīzumā varēsim iemēģināt arī kaut ko pavisam jaunu!

P.S.

Ja Worm lasi šo postu, tad varbūt būtu vērts padomāt par dažām izmaiņām sekojošās kartēs:

Pievienot nominējamajām kartēm:

as_oilrig_new

as_arctic

as_fleeiraq (jo visas AS kartes darbojas nevainojami!)

de_westwood (nu jau kļuvusi diezgan populāra un spēlētāji jau bieži ieraugot adminu prasa uzlikt to)

de_kabul2 (tas pats, kas ar westwood

de_corse (ļoti laba kartes, kas darbojas un daudz spēlētājiem patīk no taktiskā viedokļa, lai gan ir spēlētāji, kuriem nepatīk zemais FPS (man tas ir ~100) šajā kartē)

de_alps

de_vostok (abas pārbaudītas un darbojas, kā arī alps ir līdzīgs gadījums ar westwood jo daži jau lūdz uzlikt)

Izņemt no nominējamajām kartēm:

cs_estate_od (dēļ player spawnu skaita (20), pilna servera gadījumā novērojama spēlētāju salipšana)

cs_havana (praktiski serverī tiek spēlēta super-maz!)

cs_militia (gandrīz tas pats, kas ar havana, lai gan varētu tiekt, ka mazlietiņ vairāk)

de_forest (tomēr visus šī karte nav aizrāvusi kā mani un vēl dažus un spēlēta arī tiek ļooooti maz)

Ieliec manu fy_fivenight klaat ;(

Link to comment
Share on other sites

nevaig pie nominate likt as_arctic, de_corse, de_alps Mans viedoklis. bet deretu gan iznemt tas 4 mapes.

Ja izņems 4 mapes, vietā ar kautkas būtu jāliek, tad vēl lielāka iespēja spēlēt atkal jau spēlētas kartes visu laiku, ja admins nav serverī.

Ir jāliek as_artic, de_corse, de_alps

Vienīgais de_alps nepatīkama atbalss, vsm man, tikai nezinu kādēļ.

Link to comment
Share on other sites

Ja izņems 4 mapes, vietā ar kautkas būtu jāliek, tad vēl lielāka iespēja spēlēt atkal jau spēlētas kartes visu laiku, ja admins nav serverī.

Ir jāliek as_artic, de_corse, de_alps

Vienīgais de_alps nepatīkama atbalss, vsm man, tikai nezinu kādēļ.

to vietā piem var ielikt kabulu as_mapes un kadu aim mapi, ka ir maz speleetaju, lai nav jasauc admins lai nomainiitu

Link to comment
Share on other sites

to vietā piem var ielikt kabulu as_mapes un kadu aim mapi, ka ir maz speleetaju, lai nav jasauc admins lai nomainiitu

Kabuls jau iet pie nominācijām kā arī westwoods,

de_corse ir interesanta, vienkārši vajag kārtīgāk viņu izstaigāt utt. tad arī iepatiksies.

Bet par de_alps es nezinu vai pie nominate likt, viņa ir drausmīgi liela un ja arī tiks spēlēta kur cilvēki maz serverī teroristi praktiski visu laiku vinnēs, jo Cts nepaspēs aizskriet defuse uzstaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Kabuls jau iet pie nominācijām kā arī westwoods,

de_corse ir interesanta, vienkārši vajag kārtīgāk viņu izstaigāt utt. tad arī iepatiksies.

Bet par de_alps es nezinu vai pie nominate likt, viņa ir drausmīgi liela un ja arī tiks spēlēta kur cilvēki maz serverī teroristi praktiski visu laiku vinnēs, jo Cts nepaspēs aizskriet defuse uzstaisīt.

nja de_alps man ar īsti nepatīk, tāpat arī de_corse

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...