Jump to content
GIGN Forum

Ban Again


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

man jau vienreiz bija bans uz GIGN servera par neko jo man IP sakrita ar vienu 4iteri nu labi pagajusos nedeel man nomainijaas IP un vareeju atkal speleet uz GIGN serevra sodien ejor GIGN serverii atkal man ir BANS jo man ir IP ar vienu citu , bet soreiz prikosl ir ak man IP ir vienaads ar vienu paziistamu dzeku mees amcamies 1 skolaa paraleelklaseees .Es nezinu ko visn sastradaajis bet vinam ban par norecoil (es zinu aks tas ir) . Nu un tadeel es jusm luugtu mani UNBAN es vinam apteiksu lai visn GIGN serevraa to4na nespelee , bet vispaar man liekas , ak visn nav 4iteris bet hvz nu katraa zinaa sitais radas kad es imeginu ieiet serverii :

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [H.P.S]^pastiprinatajs^

BAN] Iemesls banam: norecoil

BAN] Bans uzlikts pirms 3 dienam 15 stundam 54 minutem 10 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Es jums loti luudzu mani UNBAN es arii piedalos juusu CUP`aaa un ja pareizi Goili teica tad es nevareesu speleet ajman ir bans ! ja taa ir patiesiiba , tad mani UNBAN kaut vai uz to laiku akmees CUP`s !! PLZ es jums no sirds luudzu !!!!! man pasam jau ir ZB kam man ir kaadu BOTU kurs nemaaks spleet vienienaads IP !!!! tadel es jums Tiesam loooti luudzu !! UNBAN 213.180.112.202 !!! PLZ ;( ;(

please.gifplease.gif

Link to comment
Share on other sites

mamma un tetis man vispaar neruba kas ir CS biggrin.gif Bet mani klanabiedri + veel loti labi friendi kas spelee CS var to apstiprinaat .un pat ja akads saka ka es 4itoju un netic sitam ko es saku , doama ak dirsu , atd es kaut vai pa LAN vinju acu prieksaa norubiisu aka parasti !!

Link to comment
Share on other sites

mamma un tetis man vispaar neruba kas ir CS biggrin.gif Bet mani klanabiedri + veel loti labi friendi kas spelee CS var to apstiprinaat .un pat ja akads saka ka es 4itoju un netic sitam ko es saku , doama ak dirsu , atd es kaut vai pa LAN vinju acu prieksaa norubiisu aka parasti !!

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaads admisn nevar sito apstiities ? Man tiesaam vajag ali mani UNBAN , jo

1. nav mana vaina ka kaads BOTS 4ito

2.es piedalos GIGN cup

3.Es gribu speleet jususu serveriI !!!

PLZ UNBAN es jusm loti luudzu !!!!

Ja tomeer man veel enticat ko arxtiju iepriekseejos postos nu atd vismaz UNBAN Gman uz GIGN cupu !!!! Jo man ats tiesaam ri svariigi PLZ LOTI LUUDZU !!!

Link to comment
Share on other sites

Teiksu t es to pastiprinataju paziistu un dzeks citoja cik rdzu mr.killam irskatitis ip ar vina ip un ta ir reali stulbi kad sita visu laiku 4akarejas bet ta nav 1 reize nu nez vins visapr serveri nerada unsim bans hmmm .....

Esmu redzejisk a vins spele undomaju dzeks ir tiirs ka udens tikai IP vina mainas kaut ka jociigi domajam maini provaideru vai zvani un saku viniem tongue.gifconfused.gifwacko.gifblink.gifunsure.gifsmile.gifcool2.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Teiksu t es to pastiprinataju paziistu un dzeks citoja cik rdzu mr.killam irskatitis ip ar vina ip un ta ir reali stulbi kad sita visu laiku 4akarejas bet ta nav 1 reize nu nez vins visapr serveri nerada unsim bans hmmm .....

Esmu redzejisk a vins spele undomaju dzeks ir tiirs ka udens tikai IP vina mainas kaut ka jociigi domajam maini provaideru vai zvani un saku viniem tongue.gifconfused.gifwacko.gifblink.gifunsure.gifsmile.gifcool2.giftongue.gif

tongue.gifconfused.gifwacko.gifblink.gifunsure.gifsmile.gifcool2.giftongue.gif

dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...