Jump to content
GIGN Forum

Hah :) Atkārtojos!


akec
 Share

Recommended Posts

ghm - nesanвk оsti to skaтu uzrakstоt, kuru vзlos izpaust! :)

Tвtad pie lietas... Рo visu jau vienreiz darоju, bet kвpзc, lai nebыtu arо otrв? :)

Sвkрu ar to, ka zinu, ka no manas puses ilgu laiku nebija novзrojama оpaрi liela aktоva darbоba, bet tв nebыt nebija pirmв reize, kad tв nu sanвca! Taиu, ро gan bija pirmв reize kopр notika kaut kas, dзп kв rakstu рo acc pieteikumu! :)

Droрi vien, ka es savas tiesоbas bыtu atguvis, ja vienkвrрi pagaidоtu vзl kвdu brоtiтu aktоvi spзlзjot serverо, bet nu es vairs nevaru izturзt... turpmвkos komentвrus, kuri sekotu daudzpunktu vietв, paturзрu pie sevis! :)

Galvenokвrt, vзlos bana, slap/slay tiesоbas uz main (pub servera). Jфф iemeslu kвpзc man роs komandas nepiecieрamas rakstоju jau pirms 3 gadiem -> рeit un pirms 2 gadiem -> рeit. Bet vispвr tas jau ir skaidrs, ka bana tiesоbas pвrsvarв nepiecieрamas, lai banotu иоtokus, slap/slay - krisоtвjiem.

Tad piemetinврu arо serverus kuros esmu adminзjis. Visspilgtвkie, kurus atceros ir cs.cstrike.lv, cs.codic.lv, cs.gign.lv (csdm & pub).

Tagad pats labвkais. Par cik gign mвjas lapв "Memberi -> Tikai admini" es vзl skaitos kв piederоgs, tad es рo brоniрноgo iespзju arо izmantoju un rekomendзju pats sevi! :D

Ko es labu par sevi varu pateikt? Varu pateikt to, ka es biju nozudis, zinu, bet tв jau рad tad notiek ar mums visiem, vai ne?

Neliela informвcija par manвm admina gaitвm ->рeit. Ja kвdam vajag papildus, tad ir 'meklзtвjs' :)

Ja ir vзl kвdi jautвjumi, tad nekautrзjieties!

Ar cieтu, akec!

Link to comment
Share on other sites

Par cik es rekomendēju šo cilvēku, tad manam postam ir jāseko nākošajam pēc topika autora.

Tikai nesmejās!!!!

akec pēdējajā laikā ir palicis ļoti aktīvs. Ir atbildīgs un ar zināmu pieredzi! Ja jau viņš ir atsācis regulāri spēlēt un tā tas noteikti arī paliks, tad kāpēc gan, lai nepiešķirtu to, pēc kā akec ir nācis?

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tad akec vienkārši nepaspēja pierakstīties game admin sadaļā, lai viņu neiztīrītu no adminu rindām.

Par cik viņam jau bija acc un tika noņemts tikai dēļ neaktivitātes, kura šobrīd atkal ir uzradusies, tad nesaskatu iemeslu acc neuzlikt atpakaļ, protams, ja nevienam nav nekādu iebildumu.

Rec. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Chiepinai pirmais posts un uzreiz neiistajaa sadaljaa :D :D :D congrats :)

izlasi foruma noteikumus un katras sadaljas noteikumus atsevishkji.

par akec neko pateikt nevaru daudz. spele it ka jau. tiiri paveelos laikos pat. nav liela paka ko prasa, tad jau var atgries[z]t taas tiesiibas.

P.S. salabo netu, savaadak pats sevi kikosi aaraa :)

Link to comment
Share on other sites

arii shito atceros,ja neatkaartosies tas kas bija pirms paaris dienam kad kopa speleejam,speeleet ar lielaaku plus fragu skaitu nevis ar miinusu,kaa dariji to tu,savadak nekadu iebildumu nau pa sho kadru.

PS. Old admini vienmer ir cienjaa... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz COLE, LaNce, tiesības atnāca, paprasija, ieguva un čau, nav manīti kopš tā laika :nja:

Nesatraucies, viņi savu laiku csam un gignam jau ir veltījuši. Ļoti daudz.

Par akec - lai tiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...