Jump to content
GIGN Forum

Bans


ngEAr
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 50097

| NOBANOTAIS: ngEAr (78.84.6.73), ADMINS: pikasomons

| IEMESLS: afk

| UZLIKTS: 27.04.2010 16:08, pirms 1 dienam 3 stundam 12 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 50096

| NOBANOTAIS: ngEAr (78.84.6.73), ADMINS: pikasomons

| IEMESLS: afk

| UZLIKTS: 27.04.2010 16:08, pirms 1 dienam 3 stundam 12 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 50095

| NOBANOTAIS: ngEAr (78.84.6.73), ADMINS: pikasomons

| IEMESLS: afk

| UZLIKTS: 27.04.2010 16:08, pirms 1 dienam 3 stundam 12 minutem

|

Lai nerodas neskaidribas ka ieprieksh rakstu ka man bija 3 aktivi bani kurus es tiko nonemu.

CHILL

Link to comment
Share on other sites

Lai nerodas turpmāk šādas situācijas, kad tevi kicko, bano, nesēdi spectatoros afk visu mapi. Tā nav pirmā reize, esmu jau laiku atpakaļ teicis un mēģinājis kikot (viņam ir "p" flags", tādēļ tas nekādu rezultātu nav devis). To pašu ir teikuši arī citi admini.

No offence. :)

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu spectators, tā, manuprāt, ir kkāda slimība vai nu garīgi neattīstijušiem čaļiem, kas nevar izvēlēties tīmu un neizvēlēties čaru vai arī vnk dauņiem, protams, ja to nedara cēlu mērķu vadīts ;):) ---> tieši šobrīd runāju par "N" cilvēkiem, kas ikdienu sēž specos, jo ir afk uz padsmit minūtēm... Katru dienu ar šo problēmu sastopos @ main cs.gign :( :(

Manuprāt, arī fcking adminam vajadzētu iedot atvaļinājumu uz pāris dienām par šādu joku un noņemt pāris "pppp" nost...

P.S. žēl, ka man nav kick, jo tad es tos kretīnus varētu dabūt ārā no servera :)

Link to comment
Share on other sites

2-3 mapes es biju afk diezgan pasen un tapat tas bija paris reizes.

Man kaut ka paraleli ka mani kiko jeb bano , vnk iepostoju lai pec tam uz manim nedirsh ka es bez atlaujas sev nonemu banu.

Kapec gandriz visi raksta ar lielo G , wtf.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Klausies gaili! jeb DRUGDEALER ja Tu iedomājies ka esi kaut kāds pro un vari vēsi izmantot savu pagonu tad tu rūgti maldies pidar!

tas ka esi admins kaut kādā spēlē tev nedod tiesības izrīkoties un mest neparko ārā ... nahuj tādus kā Tevi , salīdies dirsā tur un ticis par adminu un tagad staipās mēsls...

suka es uzināšu kas Tu esi un nedod dievs es Tevi dzīvē satikšu!!!

SĪKAIS KRETĪNS BĻE!

es spēlēju kā es gribu un man pohuj kas Tev nepatīk kropli.... šī spēlē nav domāta tikai tiem kas seko pēc taviem uzskatiem kā jāspēlē ! ja reiz Tur nāk kāds reģistrējies spēlētājs tad mani izmetīs bet nejau Tu gaļimijs krāns nahuj! kas Tu tāds esi ?

nevienam es mugurā nešauju un lieki muti nevirinu !

paliec sveiks GAILI

Link to comment
Share on other sites

tiešām? :)

katrā ziņā, ilgi šeit nebiju rādījies. ļoti daudzi, kuri pēdējā gada laikā ieguvuši acc ir ļoti iedomīgi un domā, ka ir pārāki :(

Atvainojos par offtopiku!

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

tas ka esi admins kaut kādā spēlē tev nedod tiesības izrīkoties un mest neparko ārā ... nahuj tādus kā Tevi , salīdies dirsā tur un ticis par adminu un tagad staipās mēsls...

suka es uzināšu kas Tu esi un nedod dievs es Tevi dzīvē satikšu!!!

SĪKAIS KRETĪNS BĻE!

es spēlēju kā es gribu un man pohuj kas Tev nepatīk kropli.... šī spēlē nav domāta tikai tiem kas seko pēc taviem uzskatiem kā jāspēlē ! ja reiz Tur nāk kāds reģistrējies spēlētājs tad mani izmetīs bet nejau Tu gaļimijs krāns nahuj! kas Tu tāds esi ?

nevienam es mugurā nešauju un lieki muti nevirinu !

paliec sveiks GAILI

2 nedeelju suspend's par sava deguna baashanu citu suudziibu topikaa un savas suudziibas nenoformeeshanu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...