Jump to content
GIGN Forum

Miikstais Acc Request #2


Recommended Posts

Heijā !

Vārdā mani saukt par Kasparu, siguldieti, 17 gadus vecu CS zadrotu. :) War3 esmu pazīstams kā miikstais. Spēlējot war3 serverī bieži sastopos ar noteikumu neievērotājiem, kad serverī nav adminu. Pa brīvdienām sanāk uzspēlēt biežāk, jo darbdienās nav tik daudz brīvā laika :)

War3 spēlēju jau kādus 4 mēnešu, esmu izmēģinājis visas "rases", iepatikās spēlēt serverī ar spējām, un tā tā lieta aizsākas. Dažreiz brīvdienās sanāk aizspēlēties līdz vēlam vakaram.

Iemesls, kāpēc vēlos acc ? Tie būtu čīteri, kuri man jau izbesījuši, skraidot ar wh un aimu. Esmu nodevis

vairākus čīterus, prasme atpazīt nebūtu problēma priekš manis. :)

Es vēlētos komandas : xslap, xslay, xb un xk. Slapot misijas nepīldītājus, slayot tos pašus misijas nepildītājus, kā arī AFK'erus, banot čīterus vai arī lielas mutes palaišanu serverī un kikot AFK'erus.

Admini, kas mani rekomendētu būtu SaS^MAN, sp[A]nky[Z].

Ceru, ka novērtēsiet mani objektīvi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nepatik ko tu raksti chata , bishku lidzigi tam ko raksta rolt0ns. Bet vinsh vispar sikais , ta ka rekini pats.

ban flags tochna ne , parejais iespejams varetu dot. Pagaidam neko nerakstishu , pastishos ko citi teiks jo pats kadu laiku neesmu spelejis WAR3 aktivi un tapec nezinu ko doma citi admini sakara ar tevi. Ta ka sanak +/- "neatbalstu".

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...