Jump to content
GIGN Forum

Ar Ko Tad Nodarbojamies?


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kādreiz nodarbojos ar tae-kwon-do (laikam pareizi uzrakstiiju)

Tagad kādus divus mēnešus spēlēju florbolu - vārtsargs. (Bullīti neiemetīsiet! :) )

Ir gadījies pa vasaru futbolu uzraut un kādreiz ar skrituļslidām uz ielas hokeju spēlējām. Kādreiz ir gadījies uz kāda ledus pleķa hokeju uzraut.

Link to comment
Share on other sites

Nu tādad, Biju gājis peldēšanā, no paša sākuma izcili labi negāja, pirmos 3-6 gadus nevarēju tikt pat 3niekā, un tad, pēdējo 2gadu laikā bijām braukājuši uz sacensībām un nebija nevienas zaudes, 17zelta medaļas, visu laiku sāku uzvarēt...! Pavisam peldēšanā gāju 8gadus, bet tagad atmetu, tagad staigāju uz trenažieru zālu, un tā man ļoti uzlabo rezultātu, domāju pēc kāda gada atgriezties peldēšanā un sasniegt labus rezultātus, jo pirms beidzu peldēt rezultāti bija tādi - 25m - 15sec, 50m - 32sec...! Bet tagad, kad skolā peldēšanas stundās peldēju rezultāti bija daudz reiz labāki - 25m - 11sec, 50m - 27sec...! Domāju pēc gada, rezultāti būs graujoši, personīgi es nepīpēju, pareizi ēdu, un nedzeru (dažreiz ballītēs bik iedzeru)! Nu tātad, esmu pastāstījis, ar ko nodarbojos..!

Link to comment
Share on other sites

Tagad kādus divus mēnešus spēlēju florbolu - vārtsargs. (Bullīti neiemetīsiet! :) )

Ir gadījies pa vasaru futbolu uzraut un kādreiz ar skrituļslidām uz ielas hokeju spēlējām. Kādreiz ir gadījies uz kāda ledus pleķa hokeju uzraut.

Iespejams tu zini kur var apskatit kur Latvijas atrodas taek klubi? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...