Jump to content
GIGN Forum

Ka Var Uzzinat Bios Passwordu


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Uz manas maatenes ir 3 " adatinjas " un uz 2aam iet virsuu kkas dzhamperim liidziigs, vai arii taspats dzhamperis vien ir. kr4 uz korpusa ir uzliimiite - position 1-2 - bios config 2-3 normal none - erase or smthn kr4 nonjem to dzhamperi un iesleedz kompi tad vareesi salikt visas paroles no jauna man shkjiet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

iznjem bateriju, redzēsi wink.gif argumentus atradīsi pie miskastes

lol dauni, man celerons 333, kas darbojas kaa routeris, jau menesi bez baterijas stradaa... vieniigais kas no taa ir mainijies - pie starta jaspiezh F1 jo uzradaas "CMOS defaults loaded"

Link to comment
Share on other sites

baterija biggrin.gif PSC laugh.gif bateriju gan nedriikst aiztikt smiliez.de_2125.gif tad var mest pie XD.gif malas visu savu maatesplati un speeleet cs uz normaala mobilaa smiliez.de_2469.gif

džamprei vecais, džamperi

izceelies draudzinj smile.gif

Link to comment
Share on other sites

baterija biggrin.gif PSC laugh.gif bateriju gan nedriikst aiztikt smiliez.de_2125.gif tad var mest pie XD.gif malas visu savu maatesplati un speeleet cs uz normaala mobilaa smiliez.de_2469.gif

džamprei vecais, džamperi

ka tad ! NEVAR !!! bduh.gif

Link to comment
Share on other sites

baterija biggrin.gif PSC laugh.gif bateriju gan nedriikst aiztikt smiliez.de_2125.gif tad var mest pie XD.gif malas visu savu maatesplati un speeleet cs uz normaala mobilaa smiliez.de_2469.gif

džamprei vecais, džamperi

sito pie dabas aprobezotajiem deretu iemest !!! iznemt bateriju nedrikst, LOL . man kompis vel dzivs un bacha ir nemta ara reizes 20 ( overclocojot kompi parcentos ) ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...