Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.6 Serveris


Ezeliitis
 Share

Recommended Posts

Sveiki tātad , man uzradusies prolēma , uztaisīju serverīti , viss forši , bet neviens netiek iegšā , paziņa teica kad esot IP vainīgs , okey mans pašreizējais IP: 10.3.0.185 - datora

itkā skaitoties kā nereālā IP , tādēļ citi netiekot iegšā , smieklīgi skan ! :D

Okey aizeju uz kopideju , tur saka čalis , kad man esot jāzin no kuriem cipariem var sastāvēt IP , jo no kuras katras nevarot ^.^ , tātad jautājums jums , vai tiešām IP vainīgs , kādus ciparus vaig lai IP ietu servera , visiem , par serveriem zinošs ļoti nēsu , tādēļ lūdzu :)

Link to comment
Share on other sites

whatsmyip.com no servera nocheko un uzinasi kada ir tava arejo ip, neaizmirsti ka noteikti vajadzes ip forwardu ja ir routeris

edit pirms sac uzdot debilus jautajumus ka to dara, varbutas sakuma paprasi guglei, ja nemaki paprasit guglei, pajautaa sheit vai kur citur ka jautat guglei, ja tas nelidz tad RTFM

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

edit pirms sac uzdot debilus jautajumus ka to dara, varbutas sakuma paprasi guglei, ja nemaki paprasit guglei, pajautaa sheit vai kur citur ka jautat guglei, ja tas nelidz tad RTFM

tu vispaar saprati, ko tu uzrakstiiji? biezhaak lieto garumziimes, jo tavas fraazes nav iespeejams saprast!

P.S vieglaak ir uzzvaniit provaideram un uzjautaat, kaada tev ir IP, kaa arii paintereseeties cik maksaas reaalaa IP

Link to comment
Share on other sites

P.S vieglaak ir uzzvaniit provaideram un uzjautaat, kaada tev ir IP, kaa arii paintereseeties cik maksaas reaalaa IP

pievaldi savu rijamcaurumu, aspratis te atradies!

ezeliit tev nevaig statisko ip, to tu visticamak arii nedabusi, jo to tirgo biznesmenjiem etc, gignam datu centrs piedava vairakas statiskas ip adreses...

ja uzliksi savai arejai ip subdomenu (piemeram vards.no-ip.org, vai registresies nic.lv un izvelesies kadu no vinju piedavatajiem bezmaksas domeniem) un ja arii turesi kasti / modemu / routeri ieslegtu ta lai partraukumi nebutu lielaki par ~5h tev ip nemainisies.. norestartesi modemu un routeri ip nomainisies

portus ko prasiji ir shadi

TCP

27030-27039

UDP Ports

1200,27000-27015

tev interesejoshais ports ir 27015, ja turesi vairakus serverus tad tiem vari likt portus pats, tad nebus konfliktu starp serveriem aka <serveraIP>:27015 un <serveraIP>:27016 otram seerverim ports janorada konfiga!

edit taas ko tu teici kas radas leja 10.10.x.x vai ka tev tur, ir lokalas ip kuras dala routeris, iedod routera nosaukumu un modeli, varesu pateikt ka jaforvarde porti

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

ezeliit tev nevaig statisko ip, to tu visticamak arii nedabusi, jo to tirgo biznesmenjiem etc, gignam datu centrs piedava vairakas statiskas ip adreses...

ziidaini, kautkad naakotnee muti veersi ciet saviem beerniem nevis man! ja tu dziivo laukos tad risini savas probleemas pats! interneta provaideri piedaavaa piesleegumu gan ar statisko IP, gan ar reaalo IP!

un statiskaa IP ir tieshi tas, kas nav vajadziigs shitam cilveekam, taapeec luudzu neskalo smadzenes vinjam!

Chaliit vienkaarshi atrodi liigumu, atrodi tehniskaas daljas tel. numuru, uzzvani un pajautaa, tev visu izstaastiis, nebaidies!

viss kas tev ir vajadziigs: reaalaa IP, kaste, atveerts UDP ports 27015, atverts TCP ports 27015

p.s varbuut pat liigumaa tev ir noraadiits, kaada ip tev ir pieshkjirta - statiskaa vai dinamiskaa

pats ljoti ilgi njeemos ar serveriem un zinu 4to pa 4om!

Link to comment
Share on other sites

jaa tad jau tu zinasi cik forshi ir suports visiem provaideriem, un ka tur nosedina apmeram tadus pashus cirvjus kas aizdirsh cs sadalju, tikai pirmstam menesi apmacot kas ir cdroms un ka ieslegt modemu... vinjiem pazvanot var tikai ierekt par tiem cirvjiem ka vinji pashi nezina ko dara, un ja tiek dzirdet sarunas uz kuram suporteri atbild var nomirt no smiekliem, jo ir gadijumi ka zvana vel cirviskaki cilveki.. par sho vari neboret cilvekiem ka ta nav, es par sho lietu zinu stabili!

runajot par temu, kura vieta es teicu ka vinjam vaig statisko ? es pateicu ka islaicigi to var iegut balstoties uz vinja doto infu .. ka arii vinjsh visticamak nesaprata ko es uzrakstiju, vai arii ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...