Jump to content
GIGN Forum

Zb Netaisat Ciet Topic :@


bHr^^Sweety
 Share

Recommended Posts

l1nk tu esi laikam debils kads man nahuj wh joperesete tu tik tiesam esi stulbs un pietam csdm tur vispar neaceros kad pedejo reizi speleju a tu uzliki ka vakar lo6ara un ja tu doma ka man bija polday kad pedejo reizi speleju war3 tur bija wh tad esmu negeris poday wh visiem ir moci tik pa sienam idiots nau citu vardu :@ :superlol::superlol::superlol:;/

Un cik ir uz nenoteiktu laiku? vel pasaki gadu :@

Lai ari vins atbild :@ un tos suda demo nevar redzet :@

1. dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās- WTF KAS TAS PA SUDU NEKO NEMEKLESU :@

2. restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese- WTF ARI NEZINU :@

3. piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai[/link]

Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.- KAUTKADS SUDS KAUTKAS VEL JARUNAI LAI NELIKTU BAN STULBUMS VNK JUMS VAJAG NORMALUS ADMINUS :@

UN es negribu maksat 3ls par to kas man nau :@ lai unban :@

Link to comment
Share on other sites

Uz nenoteiktu laiku = NEKAD MAZAIS PAKALJAA LIIDEEJ !

Go ahead... izraxtu no konsoles !

Iegaju ar fake un veeroju, srazu kaa retrijoju ar l1nk1n, chels nozuda...

ar xlast panjeu IP...

Bans vietaa... vnk appbrinojams skils redzet moles srazu caur 2 sienam + tie "def" shavieni vnm tik precizi... vislabak patika apmeram 85-87, iisti neatceros raunds ! kur tu pa labo pusi no CT skreeji ! apbrinojuma defoshana pa labi, nevis taisni + izskreji tieshi uz chelu...

Chalis randomaa sleegaa :thumbsup::blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Go ahead... izraxtu no konsoles !

Iegaju ar fake un veeroju, srazu kaa retrijoju ar l1nk1n, chels nozuda...

ar xlast panjeu IP...

Bans vietaa... vnk appbrinojams skils redzet moles srazu caur 2 sienam + tie "def" shavieni vnm tik precizi... vislabak patika apmeram 85-87, iisti neatceros raunds ! kur tu pa labo pusi no CT skreeji ! apbrinojuma defoshana pa labi, nevis taisni + izskreji tieshi uz chelu...

Chalis randomaa sleegaa :thumbsup::blelohs:

UN pa to augsejo tekstu var dabut pa muti doma ko raksti ;)

L1nk tu esi laikam debils nahuj man spelet ar wh un ipasi vel polday :@ padoma pats un no tava teksta neko nevar saprast cik tev gadu 12 durnis :@ ble mole var redzet ar radaru durni :@ ble ja tu nespele ar sound tad es nesmu vainigs ka tie kuri spele ir 4iteri paklausies tad zinasi kur vini skrine un slepjas :@ mazaka kustiba ir dzirdama ;)

Link to comment
Share on other sites

Nau ko vinam tadus tekstus rakstit

BANA ID: 47915

| ADMINS: l1nk1n

| NOBANOTAIS NIKS: 87.110.231.153

| NOBANOTAA IP: 87.110.231.153

| IEMESLS: chau sweety... ilgi liiidi dirsaa ar WH... gratz POOL_DAY nakts

| UZLIKTS: 05.04.2010 04:07

| Uzlikts pirms 10 stundam 23 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban

REKU weekly-csdm.gign.lv-1004050338-fy_pool_day.zip

Edited by bHr^^Sweety
Link to comment
Share on other sites

;)

L1nk tu esi laikam debils nahuj man spelet ar wh un ipasi vel polday :@ padoma pats un no tava teksta neko nevar saprast cik tev gadu 12 durnis :@ ble mole var redzet ar radaru durni :@ ble ja tu nespele ar sound tad es nesmu vainigs ka tie kuri spele ir 4iteri paklausies tad zinasi kur vini skrine un slepjas :@ mazaka kustiba ir dzirdama ;)

lol, guru!

Link to comment
Share on other sites

intereses pēc noskatījos demo... man patiesībā fascinē cilvēki, kas ir tik nekaunīgi, ka nāk un raksta šeit sūdzību un cenšas pierādīt savu (izdomāto) taisnību, zinot to, ka patiesībā ir vainīgi pēc pilnas programmas... un vēl pie visa tā atļaujas brūķēt muti...

Link to comment
Share on other sites

worm, šītādi kadri ir daudz.

Ev, bet ja reiz šis topicks ir tāda veida spams šā vai tā, tad iespamošu šeit ar savu problēmu. Man jau kuro reizi nākas saskarties ar problēmu kad nevaru noskatīties demo, jo nav konkrētā mape, nu ok, eju nokačāt to mapi, lieku viewot demo, bet tad uzmet fatal erroru un izmet gan no cs, gan no stīma. Visai smieklīgi, bet kāpēc tā?

edit: sweety, nu kā redzi, šeit tu vairāk neviena domas nemainīsi, ja gribi šeit spēlēt tad nāksies vien pirkt to unbanu.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Ev, bet ja reiz šis topicks ir tāda veida spams šā vai tā, tad iespamošu šeit ar savu problēmu. Man jau kuro reizi nākas saskarties ar problēmu kad nevaru noskatīties demo, jo nav konkrētā mape, nu ok, eju nokačāt to mapi, lieku viewot demo, bet tad uzmet fatal erroru un izmet gan no cs, gan no stīma. Visai smieklīgi, bet kāpēc tā?

edit: sweety, nu kā redzi, šeit tu vairāk neviena domas nemainīsi, ja gribi šeit spēlēt tad nāksies vien pirkt to unbanu.

un man tas nepi6 ka tu nevari pastities es ar nevaru tapec jus esat gign adminu un tiekat ar to gala

to un ban lai ienaku un l1nk atkal uzliek ban poh pirksu nah man te strideties pajies meneši kamer kautkas te reali notiks :@

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam īsti nesaprati, worms jau uzrakstīja, ka tev tur ir 100% wh, tāpēc man nemaz nav jācenšas skatīties un ar to arī šim visam ir pielikts punkts. Tālākas diskusijas šeit ir pilnīgi liekas.

p.s ja nu kāds zin, kas man tur par problēmu, lūdzu, uzrakstat privāti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...