Jump to content
GIGN Forum

Iphone Kloni!


Tenchy
 Share

Recommended Posts

Kāds ir darbojies ar tiem i9+++ iphone kloniem kurus no ebaya var pacelt?! Ir arī atrastas adresses kur pa taisno no āzijas pasūtīt.

Atradu dažas interesantas versija, bet viena piesaistija it īpaši. Šamai wifi iespēja! Gan jau ka pilns tas telefons ar gļukiem, jo viss interfeiss knapi turās uz javas, bet ir diža griba izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

man pasham tgd ir viens :) Tiri neko, bet 4akars ir tads, kad bija auksts un kad kads zvanija bija bled balta bilde :@ bet tgd nav auksts vari droshi nemt ir kritis no 2st un viss ok :D a un neiesaku spelet spelites uz vina, ja tev ir zel nervus :D

Link to comment
Share on other sites

Prieks spelem man ir dators, telefonu izmantotu tikai zvanisanai, sms un gribas redzet ka tas wifi strada!

Vari pateikt tiesu modeli kadu lieto? vai linku uz izplatitaju?!

Ja tev ir ar wifi iespeju, vinjs nav baigi gljukains?!

Link to comment
Share on other sites

Ir kadi dižie mīnusi viņam?!

Vnk mans mīļais n70 met ķepas gaisā un atsakās man vairs klausīt, vajag telefonu, negribas izmest atkal ap 140ls lai varētu netā fiksi ielīst kad vajag. Tāpēc bija doma paķert šo lai varu to izmantot kā telefonu + wifi!

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Prieks spelem man ir dators, telefonu izmantotu tikai zvanisanai, sms un gribas redzet ka tas wifi strada!

Vari pateikt tiesu modeli kadu lieto? vai linku uz izplatitaju?!

Ja tev ir ar wifi iespeju, vinjs nav baigi gljukains?!

:D Wifi nav tur :D :D

Link to comment
Share on other sites

Samsung i7110

WLAN

GPS

5MPix, autofocus, LED flash

Symbian

Nav ne mazākās jausmas kā tas viss varētu darboties dzīvē, maksājot ap 100Ls, bet nu vismaz nav klons...

Lētākā Nokia ar WLAN sanāk 5530 ~ 120Ls.

Tenchy, iedod linku uz to brīnumu.

Nav vienkāršāk paņemt normālu telefonu ar kādu datu plānu? Pie LMT tas būtu Internets Telefonā 5.

Link to comment
Share on other sites

Lētākais ar WLAN laikam sanāk 5800

KĻŪDA - 5530 :) (pašam ir doma pirkt tādu)

sāc krāt naudu un pērc Iphone 3gs - 16 gb ebay 678 $ - viņš esot zvērs. Bet vēl labāks ir jaunais Google Nexus One a.k.a Google phone.

Link to comment
Share on other sites

man nevajag tos multimediju mostrus ar 1246246mpx kamerām lai varētu pagalma pacaniem krāniņu rādīt ><

Ietestēšu to klonu, pēc nedēļas pasūtīšu un tad došu ziņu kas un kā!

Nebūs pasaules gals ja iegrābšos, sūtīšu atpakaļ. 40-50ls nav tik daudz!

Link to comment
Share on other sites

man nevajag tos multimediju mostrus ar 1246246mpx kamerām lai varētu pagalma pacaniem krāniņu rādīt ><

Ietestēšu to klonu, pēc nedēļas pasūtīšu un tad došu ziņu kas un kā!

Nebūs pasaules gals ja iegrābšos, sūtīšu atpakaļ. 40-50ls nav tik daudz!

Vari lūdzu iemest linku kuru tieši modeli sūtīsi? :)

Link to comment
Share on other sites

īstenībā nē, kā jau teicu, nevajag krutu telefonu.. Visiem jau nav platas kabatas šajos laikos. Paņemšu jo vajag parastu telefonu ar sms iespējām, plus ja vēl normāli strādās wifi, tad kāpēc gan nē!

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

Kāpēc tad prasiji pa to telefonu, ja tā patās grasies pirkt?

Wifi būs gļukains un viss drīzāk nestrādās. Atpakaļ nosūtīt gan jau ka būs problēmas (pāmaksāsi šipingā un šipingu neatmaksā). Vai tad nav pieejami normāli telefoni ar WiFi? Piedevām - šitajam baterija netur, apdeitu nav, softa nav. Nu - kā zini, bet pēc iphone tas varbūt tikai izskatas un par wifi to huiņu varbūt tikai var nosaukt! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

da kas ir, bļe. Gribi wifi, pērc portatīvo, vismaz būs normāli izmantojams aparāts. Saki, ka negribi telefonu ar krutām fīčām, kas tad wifi ir? Ja gribi ekstras, rēķini, ka izmaksās vairāk. Un ja tu saki, ka gribi ļoti ietaupīt, neuzskatu, ka izmest 50-60 latus uz huiņu, ar kuru tu mēnesi varēsi centrā pasēdēt internetā, būtu labs ieguldījums.

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

Kāpēc tad prasiji pa to telefonu, ja tā patās grasies pirkt?

Wifi būs gļukains un viss drīzāk nestrādās. Atpakaļ nosūtīt gan jau ka būs problēmas (pāmaksāsi šipingā un šipingu neatmaksā). Vai tad nav pieejami normāli telefoni ar WiFi? Piedevām - šitajam baterija netur, apdeitu nav, softa nav. Nu - kā zini, bet pēc iphone tas varbūt tikai izskatas un par wifi to huiņu varbūt tikai var nosaukt! :D

Beefs

Tam ko es ķeršu - šipings par brīvu, der nokijas baterijas un man nav problēma pa nakti uzlādēt :blink:

Vnk nagi niez redzēt... būs sūds - būšu guvis mācību. Nebūs - labi man!

Katrā gadījumā kad dabūšu to mantu rokās, pastāstīšu kas un kā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...