Jump to content
GIGN Forum

Muahhaha Mans Dibens Asaro!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Macho tu gan esi ieraudzījis mani no īstās puses. Es neko vispār nedaru :) Es vienkārši pamanu to ko daudzi jau ir pamanījuši , tikai nerunā par to. Wow topiks, kas ir topiks ? Labāk sāc rīkoties , jo war3 priekš dyversanta ir kreiso banu rupnīca. Macho man patīk spēlēt gign serverī , man ir daudzi pazīstami draugi no foruma , ar kuriem kopā var atpūsties, vispārīgi man patīk gigns. Par ko šeit iet runa vispār ? Es nevienam dupsī nelīdīšu man tas nav vajadzīgs :) Norādi kādu rīcību no manas puses , ar kuru es mēģinu sev iegūt kādu labumu ? Vai arī tu to nevari izdarīt ?

Link to comment
Share on other sites

Cik foruma ir useri :) Un cik es cilvēkus varētu pazīt , ar kuriem forši ir patusēt varētu būt ap 10 ?

Puse no foruma mani negrib redzēt tāpēc , ka es pusi no viņiem nodiršu :) Vai arī visi seko vadoņa viedoklim , tātad tavam. Te daudziem vispār nav sava viedokļa , vienkārši seko vairākumam, tā ir vieglāk un drošāk.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

es kautkā biju palaidis garām tādu diskusiju, kurā ir skaidri redzams ka haivmainds joprojam tupus churaa! HA! redz viņu uztraucot mani bani un mana moderēšana. Ak tu jēzu māte i svātais pītars.

par to bodi ..Man jau vairs nervi netur, Vairs tur nekas netika rakstīts jo lielākas info nemaz uz doto mirkli nebija. .

Atšutīja micuka bildi, un kautkādu info pa telefonu. to Arī ieliku. vairāk man nebija plānots arī darīt - kam interese - PM un es iedošu numuru. Viss basta.

Hivi, tikai netaisi multi accountu pec suspenda, no tevis smird ka no čedaras siera ( 3 nedēļas saulē) , tā ka es jau sajutīšu. :)

Link to comment
Share on other sites

divīts ir darījis daudz laba, lai uz viņa nepatiesajiem baniem varētu pievērt acis un kaut kā neesmu redzējis, ka viņš izceltos ar tik izcilu stulbumu, kāds piemīt tev, hivemind. Tu saki, ka daudzi tevi negrib redzēt, jo tu viņus nodirs. Un tu to masveida nodiršanu uzskati par normālu parādību? Tu visiem pēc kārtas dirs virsū un uzskati, ka tas ir zajebis no tavas puses, un ka kāds par to apvainojās (kā, protams, nav, jo tu nevienam nepis kā lietotājs, ne kā kas cits) un pie vainas ir tas cilvēks, kuram tu dirs, nevis tu, kurš pļūta nejēgā? Tu neesi sācis durties, jo tava lokālā mēroga uztvere ir smagi dīvaina, lai neteiktu debīla.

Un par dirsā līšanu, tu vienmēr saki, ka nevienam nevajadzētu sekot macho viedoklis, visi ir followeri blā blā blā, a kurš diez te nesen rakstīja, "wtf, kas notiek ar forumu, es jau kuro reizi piekrītu macho viedoklim..."... tas izskatījās kā konkrēta ziepēšana, jo to varēja nemaz nerakstīt, vismaz ne vairākas reizes :)

Ā un tavs jaunais topiks par lil wayne atkal izceļās ar nodiršanas smaku. Tu uzspied savu viedokli, ka viņš ir mēsls un visi kas klausās vispār ir muļķi, neko nejēdz no mūzikas utt. Kāpēc no mūzikas ir kkas jājēdz? Mūzika ir jāklausās un jābauda, ja patīk - klausies, ja nē - slēdz ārā un tu droši vari iet pievienoties pārējiem ēzeļiem karavānā... haha, es zogu rīmes.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

lol, vakar divus postus te liku, abi pazuda - vobšem pikaso - nav tāda lieta, kā neinteliģents humors, ir tikai neinteliģenti cilvēki. Šis te konkrētais staffs vienkārši nebija smieklīgs.

Ja Tu to teici vienkārši oponēšanas pēc, tad lūdzu padomā vēlreiz.

Vispār, uzzīmē diagrammu. Uz X skalas uzliec cilvēka inteliģenci (IQ koef.) un uz Y skalas uzliec "joka līmeni" skaitļa izteiksmē, ko caur šo humoru cenšas pateikt autors (oriģinalitāti vai kvalitāti, vari arī tā to nosaukt). Tavuprāt, kā šīs asis ies - paralēli vai krustosies, abas sāksies no 0 punkta?

Es nedomāju, ka šāda tipa joki, varbūt ne šis konkrēti, sasmīdinātu cilvēku, kura inteliģences līmenis ir virs vidusmēra. Neņemot vērā atsevišķus gadījumus, cilvēka rakstura īpatnības...

Link to comment
Share on other sites

Vispār, uzzīmē diagrammu. Uz X skalas uzliec cilvēka inteliģenci (IQ koef.) un uz Y skalas uzliec "joka līmeni" skaitļa izteiksmē, ko caur šo humoru cenšas pateikt autors (oriģinalitāti vai kvalitāti, vari arī tā to nosaukt). Tavuprāt, kā šīs asis ies - paralēli vai krustosies, abas sāksies no 0 punkta?

Es nedomāju, ka šāda tipa joki, varbūt ne šis konkrēti, sasmīdinātu cilvēku, kura inteliģences līmenis ir virs vidusmēra. Neņemot vērā atsevišķus gadījumus, cilvēka rakstura īpatnības...

Redzi, visu tavu lielisko teoriju (un diagrammas) nahuj aizsūta tāds ģeniāls saits kā electricretard.com (tas ir tikai viens no daudzajiem piemēriem).

es to neteicu oponēšanas pēc, es to teicu, jo tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...